Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāda ir atšķirība starp fulvakskābi un humskābi? Kurš ir labāks?

Jul 12, 2018


Humīnskābe tiek sadalīta brūnā humīnskābē, dzeltenā humīnskābē un tā tālāk. Humīnskābe ir augu un dzīvnieku atliekas, galvenokārt augu atliekas un mikroorganismu sadalīšanās un pārveidošanās, virkne izmaiņu un ģeoķīmijas, fiziskās uzkrātais makromolekulārais organiskais vājā skābes maisījums, saskaņā ar dažādu šķīdinātāju dažādos šķīdinātājos un krāsu, var iedalīt fusuvskābē, brūnā putekļainā, melnā puvuma skābē un zaļā četrās rotācijas skābēs.

image.png

Tiem raksturo:

Fulvīnskābe : tā ir ļoti skāba un tai piemīt laba kompozīcijas iedarbība uz metāla joniem.

Melnā fulvīnskābe tas lēnām kustās augu ķermenī, stimulē lēni un to viegli absorbē augu virsma, veicinot sakņu augšanu.

Brūnā fulvīnskābe : satur skābekļa aktīvās vielas satura barotni, lēnām pārvietojas augu ķermenī, stimulācijas vidē.

Humīnskābe plaši atrodama augsnē, kūdrā, lignītē, atmosfēras akmeņogļu, jūrā, ezerā un purvā. Kopējais humīnskābes daudzums augsnē ir vislielākais, bet vidējais saturs ir mazāks par 1%. Kopējais sālsūdens daudzums ir arī diezgan liels, bet koncentrācija ir zemāka, un to nav iespējams attīstīt kā resursu. Visdaudzsološākie humīnskābes avoti ekspluatācijai ir ģeotermiskās ogles, piemēram, kūdra, lignīts un atmosfēras ogles, kuru humīnskābes saturs sasniedz 10-60%.

image.png


Fulvīnskābes kālijs ir efektīvs un lielmolekulārs organiskais savienojums, ir humīnskābes minimālā molekulmasa, augstākā līmeņa reaktīvā ūdenī šķīstošā daļa, funkcionālo grupu mijiedarbība, kas atspoguļo specifisko fizikālo un ķīmisko īpašību daudzveidību pēc dzīvnieku un augu ievadīšanas ķermenis, var spēlēt dažādas fizioloģiskas funkcijas, kavē vai aktivizē fermentus un lomu augu un dzīvnieku organismu vielmaiņas procesā, atspoguļo acīmredzamo stimulāciju, endokrīno hormonu regulēšana veic ārstēšanas lomu un uzlabo organisma imūno funkciju.


Fulviķskābei ir humus skābes vispārējās īpašības, proti:

Viens no tiem ir tas, ka tā molekulmasa ir maza, un to ir viegli absorbēt un izmantot organismi.

Otrkārt, tam ir vairāk funkcionālas grupas nekā parastā humīnskābe, kurai ir lielāka fizioloģiskā aktivitāte un spēcīgāka metālu jonu kompleksošanās spēja.

Treškārt, humīnskābe var tieši šķīst ūdenī, šo sāļu ūdens šķīdums kļūst pamatots, bet dzeltenā humīnskābe var tieši šķīst ūdenī, tā ūdens šķīdums kļūst skābs.


Galvenās funkcijas:

Fulvīnskābes izmantošana lauksaimniecībā pašreizējam vietējam potenciālo tehnoloģiju avotam pasaulē galvenokārt ievieš jauno tehnoloģiju kombinācijai fulvskābi un bioloģisko fermentāciju, kā arī ražošanas procesā, fermentācijas tehnoloģiju kombinēto baktēriju pielietošana un fulvic ekstrakcijas skābi kombinējot ar tehnoloģijām, lauksaimniecībā izmantotais fulvīnskābe padarīs to spēcīgu vitalitāti.

Pašreizējā vietējā ražošana ZengChanSu galvenokārt koncentrējas uz augu lapkoku mēslojuma, organisko šķidro mēslošanas līdzekļu un augu auksīna utt. Izmantošanu un izmantošanu, un tehniskais saturs ir zems, ir steidzami jāuzlabo augu un jauno tehnoloģiju izmantošana lauksaimniecībā augsnē.

Pētījumi rāda, ka lauksaimniecībā, galvenajā augsnes uzlabošanā, mēslošanas līdzekļa uzlabošanā, augu augšanas stimulēšanā, augu pretestības palielināšanā, augu kvalitātes uzlabošanā, betona apspriešanā par vietējo tipisko kontroles efektu pētījums liecina, ka fulvīnskābe ir šāda:

1. Uzlabo augsnes grupas struktūru, atvieglo augsni, uzlabo augsnes mēslošanas līdzekļu saglabāšanas spējas, pielāgo pH vērtību, samazina smago metālu saturu augsnē un samazina sāls jonu kaitējumu sēklām un stādiem. 2. Slāpekļa fiksācija, fosfora noņemšana un aktivētais kālijs. Jo īpaši acīmredzami ir kālija mēslošanas līdzekļa sinerģiskā iedarbība, kas var palielināt sakņu un stādu audzēšanu, pretoties smagām rupjmārkiem, pretoties slimībām un uzlabot augu kvalitāti.

3.Stiprināt saaugumu un augu sakņu ātro absorbcijas spēju, jo īpaši fizioloģiskām slimībām, ko izraisa mikroelementu trūkums.

image.png

Kālija humāts ir sava veida aromātiska hidroksikarboksilāts ar augstu molekulārās imagoģenitāti.

Izskats: ciets melns pulveris, šķīst ūdenī, sārmains, kas satur hidroksilu, karboksilātu un citus aktīvos gēnus.

Galvenās specifikācijas:

Uzņēmums, tas prasa no augu slāpekļa, fosfora, kālija un citiem elementiem, var būt daudzfunkcionāli efektīvs kompleksais mēslojums, ko izmanto augsnes uzlabošanai un augu produkcijas stimulēšanai, un nedaudz - tam ir zināms efekts. Nozare: urbšanas dūņu apstrādes līdzekļi, jonu apmaiņas aģenti, notekūdeņu attīrīšanas līdzekļi, smago metālu adsorbents utt.

Humīnskābes galvenās funkcijas:

A. Humuskābes izmantošana var izmainīt pārāk lielu sāļu, sārmu augsnē, augsti sadrumstalota augsnes gradients ar sliktiem augsnes struktūras īpašībām, veicina augsnes agregāta veidošanos, padara to labā stāvoklī, lai augu sakņu augšana un attīstība labos apstākļos.

B. Humus skābes pielietošana var mazināt kultivēto augsni, iznīcināt sāls uzkrāšanos, samazināt virszemes augsnes sāls saturu, spēlēt sāls izolācijas lomu, palielināt stādījumu ātrumu, samazināt vājos stādus un mirušos stādus, kā arī padarīt augus augt veselīgi.

C. Humīnskābei ir liels katijonu pārveidošanās daudzums, kas vairāk nekā 10 reizes pārsniedz normālu augsni. Uz augsnes iedarbību augsnes adsorbcijas spēja uz anjonu būtiski palielinājās, un virsmas sāls saturs samazinājās.

D. Salīna zeme, īpaši augsta sārmzemju pH vērtība (9,0 vai vairāk), tieši kaitē augu augšanai un pat izraisa nāvi, pH ir pārāk augsts, bet arī ietekmē augsnes fosforu, dzelzi, mangānu, bāru, cinku un citas barības vielas. . Skābes un humīnskābes pH vērtība ir 6,8, var neitralizēt sārmu, mazināt sārmaināmais kaitējumu augsnei un augiem, zemas ražas līmenis uzlabo fosfora-sārmu, rada labvēlīgus augsnes apstākļus augu stādiem.

image.png

Kopsavilkums

1. Humīnskābe lauksaimniecībā "lielie pieci" (uzlabot augsni, palielināt mēslojumu, stimulēt izaugsmi, uzlabot mākslu un uzlabot kvalitāti) ir vadījis piemērošanu un humīnskābes attīstību lauksaimniecībā.

2. Fulvīnskābe ir sava veida humīnskābes produkts ar plašu pielietojumu un lielu ekonomisku ieguvumu. To tagad izmanto augu augšanas līdzekļos, pretstrāvas līdzekļos, šķidros mēslošanas līdzekļos un medicīnā Farmācijas, kosmētikas un citiem aspektiem joprojām ir liela tirgus un konkurences priekšrocība.

3. Dzeltenās pēdu skābes "četru aģentu funkcija" lauksaimniecībā (sausums izturīgs līdzeklis, augšanas regulētājs, pesticīdu lēnas iedarbības sinerģists un ķīmisko elementu kompleksu veidojošais līdzeklis) ir klasisks, un tas ir unikāls pret sausumu izturīgs līdzeklis.