Mājas > Jaunumi > Saturs

Kas ir jūras aļģu ekstrakti?

Dec 21, 2018


Jūras aļģu mēslošanas līdzeklis ir importētās dziļjūras Ascophyllum Nodosum galvenā izejviela, kas ir fermentatīvi hidrolizēta un koncentrēta. Aļģu aktīvā viela tiek saglabāta vislielākajā mērā.


Tā ir bagāta ar vairāk nekā 66 barības vielām, tostarp dažādiem retiem jūras elementiem, tādiem kā jūras aļģu polisaharīds, oligosaharīds, algīnskābe, mannīts, alkaloīdi utt. Tajā ir arī dažādi vitamīni, aminoskābes un dažādi dabīgie augi. hormoni, kas nodrošina visaptverošu uzturu augu augšanai, regulē kultūraugu augšanas līdzsvaru un padara kultūraugus veselīgus un sakārtotus.


image【Ieguvumi】

 

1.Veikt saknes augsnē, aizsargājiet ūdeni un mēslojumu

To izmanto, lai veicinātu augsnes granulētās struktūras veidošanos, augsnes spēju saglabāt ūdeni un mēslošanas līdzekļus, veicinātu sakņu augšanu, attīstītu sakņu sistēmu, biezu sakni un balto sakni.

 

2.Regulēt izaugsmi un nodrošināt visaptverošu uzturu

Tas var padarīt kultūraugu augšanu līdzsvarotā veidā, sasniegt līdzsvaru starp uzturu un augšanu, veicināt ziedu pumpuru diferenciāciju, samazināt krītošus ziedus un augļus, satur dažādas aļģu aktīvās vielas un minerālvielas, bagātīgu uzturu, apmierināt augu augšanas vajadzības visos posmos;

 

3.Izlabojiet kvalitāti un ražu, zaļo un veselīgo

Tas var ievērojami uzlabot kultūraugu fotosintēzi un mēslošanas līdzekļu absorbciju un izmantošanas līmeni, palielināt garšas vielu uzglabāšanu, palielināt ražu, uzlabot kvalitāti un pagarināt kultūraugu derīguma termiņu.

 

4. Slimību rezistence, pretsaldēšana un pretaizbraukšana

Tas var stimulēt augu aizsardzības sistēmas darbību un tajā pašā laikā uzlabot pašas augsnes imunitāti, paaugstināt augsnes izturību pret agru, aukstu, antifrīza, ūdensizturības, sāls šķīduma un citu izturību.
www.agronaturetech.com

E-pasts: info@agronaturetech.com