Mājas > Jaunumi > Saturs

Mēslošanas līdzekļa ar organisko mēslojumu Nomaiņa ir tikai ap stūri

Oct 24, 2018

Mēslošanas līdzekļa ar organisko mēslojumu Nomaiņa ir tikai ap stūri.


"Kultūraugu ziedu, visa paļauties uz mēslojuma noteicēja", "mēslošanas līdzeklis" agrākā punktā Lūk organisko mēslojumu, tas arī ir pieredze, ka mūsu valstī cilvēki laboring rezumē lauksaimnieciskajā ražošanā jau tūkstošiem gadu. Kopš organisko mēslojumu dažādās provincēs popularizēšana un reģioniem Ķīnā, ķīmisko mēslošanas līdzekļu aizstāšana ar organisko mēslojumu efekts ir acīmredzama.


image


Šogad, anhui province izveidotas sešas izmēģinājuma novadi, kur organisko mēslojumu, augļu un dārzeņu tējas tika aizstāts ar ķīmisko mēslošanas līdzekļu un vadīta lauksaimniekiem izmantot mājlopu un mājputnu kūtsmēslus un citi atkritumi no mājlopu un mājputnu audzēšanai, lai ražot organisko mēslojumu, procesu un piemērot tirdzniecības organisko mēslojumu, labāk izmantot organisko mēslojumu resursus, piemēram, lopu un putnu mēsliem un realizēt pārstrādes un otrreizējo pārstrādi.


Hebei province lauksaimniecības departamenta uzzināju, ka šogad lauksaimniecības NongCunBu noteikt 10 novadi (pilsētās, rajonos) hebei province, veikt izmēģinājuma produktu organisko mēslojumu, nevis ķīmiskā mēslojuma Cjiņhuandao FuNing zona xingtai county, zunhua ābolu organisko mēslojumu, nevis ķīmiskā mēslojuma pionieris (pilsētas, apgabala), shijiazhuang pelavas, zhuozhou pilsēta, hiraizumi pilsēta, yongqing, qing APRIŅĶIS, guantao, paceļas organisko mēslojumu dārzeņiem, nevis ķīmiskā mēslojums pionieris (pilsētas, apgabala). 62,200 mu ar īstenošanas periodu no šā gada septembra līdz nākamā gada oktobrim summēti eksperimentālus demonstrējumu jomā 10 novadi (pilsētās un rajonos). Pilota jomās koncentrēsies uz komposta, papildina komerciāloorganiskie mēslošanas līdzekļi, rokasgrāmata zemniekiem izmantot lauksaimniecības atkritumi, veidot un lietot organisko mēslojumu, labāk izmantot organisko mēslu resursus, piemēram, mājlopi un mājputni, un integrēt un apkopot dažāda veida organisko mēslojumu, kas var dublēt un popularizēja līdz nomainiet tehnikas modeli ķīmiskie mēslošanas līdzekļiem. Ilgtermiņa organisko mēslojumu aizvietošanas mehānisms augļu un dārzeņu aprēķināja, popularizējot organisko mēslojumu aizstāšanas tehnisko režīmā.


Kopš organisko mēslu zhejiang province veicināšanā 2011 aizstāšanu ar organisko mēslojumu ir sasniegusi izcilus rezultātus. Līdz 2017, provincē bija pavisam 4.94 miljoni tonnas organisko mēslojumu, lietišķās platība 24,7 miljoni mu. 2017, kopējās mēslojuma izmantojumu un slāpekļa mēslojuma izmantošana samazinājās par 9,1 procentu un 12,4 procenti, attiecīgi salīdzinot ar 2013. Mērķis ir "panākt nulles pieaugumu mēslojuma izmantojumu galveno kultūru līdz 2020. gadam" lauksaimniecības un lauku lietu ministrija ierosinājusi tika izpildīts septiņus gadus pirms noteiktā termiņa.

Ja jums ir jāzina informāciju par organisko mēslojumu produktiem, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.


www.agronaturetech.com

E-pasts: info@agronaturetech.com