Mājas > Jaunumi > Saturs

Ieguvumi no jūras aļģu ekstraktiem Mēslošanas līdzekļi uz kultūraugiem

May 09, 2019

Aqualantis (jūraszāļu ekstraktu mēslojums) balstās uz dabīgām aļģēm kā izejvielām, izmantojot bioloģisko fermentācijas tehnoloģiju, lai ekstraktu un bagātinātu minerālvielas uzturā organismā, piemēram, jūras aļģu polisaharīdu, mannītu, betīnu, augu augšanas regulatorus un mikroelementus. Tas ir jauna veida zaļš organiskais mēslojums, kas saglabā dabīgo jūras aļģu aktīvo sastāvdaļu.


Unikālo barības vielu ietekme uz jūras aļģu mēslojumu :


1. Jūras aļģu polisaharīds

Tas var uzlabot produktu stabilitāti, neorganisko jonu helātus un smago metālu jonus un uzlabot augu fotosintēzi. Tika mainīta augsnes struktūra un palielināta caurlaidība. Turklāt kultūraugus var viegli absorbēt, lai uzlabotu organisma imunitāti un efektīvi uzlabotu kultūraugu kvalitāti.


2. Betaīns

Tas var regulēt šūnu osmozi un paaugstināt kultūraugu spēju pretoties sausumam, aukstumam un sāļumam. Virkne fermentu, kas aizsargā augus; Tam ir kukaiņu atbaidīšanas funkcija un tā var regulēt un veicināt augkopību.


3. Manitols

Piedalieties augu fotosintēzes darbībā, regulējiet augu barības osmotisko līdzsvaru un netieši uzlabot imunitāti.


4. Jods

Var nomākt, nogalināt baktērijas, pastiprināt augu ķermeņa imunitāti.


5. Citokinīni

Kā augu hormons citokinīns var regulēt augu hormona sekrēciju un stimulēt tā augšanu.Apgriezt lietojumprogrammas veiktspēju:


1. Zemeņu

Ar aļģu mēslojumu ziedu pumpuri diferencējami agrāk un ziedi kļuva spēcīgāki. Tvertne ir lielāka, kas ir piemērota augļu attīstībai. Augļi labā formā, augstāka kvalitāte!


image


2. Tomāts

Pēc aļģu uzklāšanas tas var efektīvi veicināt barības vielu sintēzi un transformāciju, lapas ir biezas, zaļas un mīkstas, fotosintēze ir laba, augi ir stipri, ziedi un augļi ir aizsargāti, spilgtums ir augsts, augļu tips ir laba, izturība pret priekšlaicīgu novecošanos, ļaunprātīgu augļu profilakse un ārstēšana, nabas puvi augļi un citas fizioloģiskas slimības ir ļoti labs profilakses efekts.


image


3. Citronu

Citronu koks ar aļģēm par 20 dienām, ātra šaušana, augs bagātīgs, atstāj biezu zaļu spīdumu. Aļģes var veicināt barības vielu ātru uzsūkšanos kultūrās un regulēt citronu koku augšanas potenciālu.


image


4. Gurķi

Pēc aļģu uzlādes efekta diagrammas izmantošanas. Biezās un tumšzaļās lapas ir daudz spēcīgākas nekā pirms lietošanas, un barošanas un barošanas jauda ir ievērojami uzlabojusies. Augļu stout, labāk melone sēdus, straujāku melones augšanu!

imageE-pasts: info@agronaturetech.com

Tālr .: + 86-29-81129402