Mājas > Jaunumi > Saturs

Izstāstīt par Humic Acid Spring

May 02, 2018

1. pirmā gada pavasarī humic acid "centrēta uz augsnes un mēslojuma harmonija"

1) izcelsmes stāsts: atklāt humic acid augsne.

Zināšanas par augsnes humic acid datēta 258 gadi. Tolaik cilvēki nesaprata "melns" augsnē, vienmēr domāju "ghost" "izturējās dīvaini". Vēlāk, augsnes zinātnieku nodēvējuši par "Tumšo matēriju." Tas nebija līdz 1761, ka pirmo lauksaimniecības ķīmijas grāmatu "principiem lauksaimniecības ķīmija" (pēc Wallace Wallerius) pirmo reizi nāca klajā ar nosaukumu "Humuss". 1786, vācu Achard bija pirmais no kūdras šķīduma ekstrakta skābi un pēc tam nogulsnēties humic acid (lauksaimniecības ķīmiķiem sāka "iekārta"). Vēlāk, 1797 un 1807 Vauquelin un Thomson Thomson Vācijā iegūtas humic acid atdalītajā augu atliekas un izmantojot sārms augsnes. Pēc 47 gadiem, beidzot veidojas "melnā stuff, tumšā matērija, humusa un humic acid" evolūcijas process. Visvairāk dziļu "Tumšā matērija" augsne ir humic acid.


2) attīstības stāsts: zinātniska izpratne par augsnes humic acid.

Humic acid meklējami jau 210 gadiem paredzētām. 1809, vācu agronoms Albrecht Daniel Thae (1752-1828) ierosināja "augsnes humusa uztura teorija". Augsnes auglību, viņaprāt, tas viss ir atkarīgs no (galveno materiālu humic acid) humusa saturu, humusa ir tikai augu barības vielas augsnē, minerāli var tikai netieši paātrināt humusa absorbcijas. Cilvēka izmantošanu augsnes humic acid vadlīnijas šīs teorijas "natural input, dabiskā produkcija" lauksaimnieciskās ražošanas veidošanās lauksaimnieciskās ražošanas režīmā "augsnes auglības pašpietiekamību" atvērt zāļu augsnes humic acid prelūdija. Tas nebija līdz 1840, ka vācu ķīmiķis Liebig (Justus fon Liebig, 1803-1873) izvirzīja "augu minerālu uztura teorija", kas noraida "augsnes humusa uztura teorija", praksē, ķīmisko mēslošanas līdzekļu ražošanas nozare strauji auga un ir mainījusies arī augsnes izmantošanu Humic acid lauksaimnieciskās ražošanas režīmā.


3) tāda prakse stāsts: humic acid rūpnieciskai izmantošanai.

Humic acid Ķīnā izstrādāja cilvēka mēroga industrializāciju. 1974. gadā, valsts Padome izdevusi "nacionālo jautājumu [1974] 110", proti, "ziņojums par aktīvo testa, veicināšanu un attīstību humic acid mēslojums" ar uguni un lauksaimniecības ministrija. 1979. gadā, valsts Padome ir izdevusi "guofa [1979] 200", proti, valsts ekonomikas Komisijas ziņojumu par stiprināšanu humic acid visaptverošu izlietojuma. Abos šajos dokumentos pavēra ceļu uz liela mēroga attīstību un izmantošanu humic acid. To vidū humic acid "piecas nozīmīgas funkcijas" lauksaimniecības pieteikumā pievērst pasaules uzmanību un joprojām spēlē fonda lomu. Gandrīz 30 gadus, Ķīna humic acid nozares asociācijas vadībā nozares humic acid lauksaimniecības laukiem saistītu teoriju, tehnoloģiju un produktu izpētē, jau veidojas zaļā humic acid mēslojums produktu sistēma, zaļā pesticīdu produktu sistēma, zaļā atvasinājumi sistēma, spējīgs uz avota, nosacījuma garantijas pārtikas ražošanā. Īpaši pēdējos 10 gados pasaulē arvien vairāk un vairāk pētījumu par lomu humic acid, tur ir augšupejoša tendence, Ķīna humic acid numurs, pavisam minēja frekvence iespiestajiem materiāliem pētījumu ir augstākais pasaulē, pirms Amerikas Savienotajās valstīs, Vācijā un citās valstīs. Tas ne tikai atspoguļo attīstību un progresu humic acid zinātnes pētījumiem pasaulē pēdējos 10 gados, bet arī pierāda, ka Ķīna ir vadošo pasaules humic acid pētniecību. Pašlaik, stiprināt pastāvīgu pamata zemes īpašumus būvniecības un kultivēto zemes kvalitātes uzlabošanai ir ļaut humic acid pilnībā saglabātu augsnes ir "meistars" zemes.


2. secinājums

"Kopiena ar kopīgu likteni" būvniecība nevar nošķirt no lauksaimniecībā un "harmonija augsnes un mēslojuma" ir stūrakmens. Jauna ēra, mēs būtu aktīvi reaģēt uz ģenerālsekretāra Xi Dzjiņpins zvanu un veidot jaunas attiecības ar "divi centri" humic acid "augsnes un mēslojuma Harmony". Pavasarī, ir svaigi ziedi, medus ir tīkams, lai strivers ir augļi no jauna ēra, mums būs jāgaida un redzēt.