Mājas > Jaunumi > Saturs

PowerAmino atzīšana

Jun 21, 2018

PowerAmino ir savienojošā aminoskābe.


Apvienotā aminoskābe ir augu aminoskābes kā matrica, izmantojot milzīgo virsmas aktivitāti un adsorbcijas spēju, augu augšanai un kanādiešu attīstībai nepieciešamas barības vielas (slāpeklis, fosfors, kālijs, dzelzs, varš, mangāns, cinks, alumīnijs, bora uc) , caur blīvu un sarežģītu organisko savienojumu veidošanos.


Organiskās mēslojuma aminoskābes mēslošanas līdzekļu efektīvā savākšana Ilgstoša, stabila ātrdarbīgu mēslošanas līdzekļu, bioloģisko mēslojumu un mikroelementiem izmantojamo mēslošanas līdzekļu efektivitāte kopumā var ķelēt augsnes barības elementus, stimulēt sakņu augšanu, uzlabot kultūru fotosintēzes rezultātus, veicināt transmisiju no fotosintēzes produkta, transportēšana, uzlabot ražas kvalitāti, uzlabot produkta veiktspēju.


Apvienojumā ar neorganisko mēslojumu, barības vielu sinerģisko iedarbību var palielināt, un ražas pieauguma ietekme ir ļoti nozīmīga. Ilglaicīga lietošana padarīs augsni porainu un brīvu, samazinās augsnes konsolidācijas pakāpi un uzlabos augsnes spēju saglabāt mēslojumu un ūdeni. Šāda veida mēslojums var ne tikai uzturēt lēnu izplūdi un pilnībā izmantot lielu elementu skaitu, bet arī nodrošināt mikroelementu stabilu un ilglaicīgu iedarbību. Tas var uzlabot augu elpošanu, uzlabot augu REDOX procesu un veicināt augu vielmaiņu. Tas var veicināt fotosintēzes un hlorofila veidošanos, oksidācijas aktivitāti, enzīmu aktivitāti, sēklu dīgtspēju, barības vielu absorbciju, sakņu augšanu un fizioloģisko un bioķīmisko procesu, ir acīmredzama veicināšana un aktivizēšana. Jo īpaši tā ir ciešāk saistīta ar augiem nekā jebkura cita viela.

image.png

image.png