Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija humāts ar stipru sārmainu un kodīgu

Sep 22, 2017

Kālija hidroksīds (ķīmiskā formula: KOH, daudzums: 56.11) balts pulveris vai pārslveida cietviela. Kālija Humāts. Kušanas temperatūra ir 360 ° -406 ° C, viršanas temperatūra 1320-1324 ° C, relatīvais blīvums 2,044 g / cm3, uzliesmošanas punkts 52 ° F, lūzuma indekss n20 / D1.421, tvaika spiediens 1 mmHg (719 ° C) . Kālijs Humates Ar spēcīgu sārmainu un kodīgu. Viegli uzņemt mitrumu gaisā un plūstamību, ogļskābās gāzes absorbcija no kālija karbonāta. Izšķīdināts apmēram 0,6 karsta ūdens daļās, 0,9 daļās aukstā ūdens, 3 daļas etanola un 2,5 glicerīna daļas. Izšķīdinot ūdenī, spirtu vai apstrādājot ar skābi, lai iegūtu daudz siltuma. Kālija Humāts 0,1 mol / l šķīduma pH bija 13,5. Vidēja toksiska, pusei letāla deva (žurka, iekšķīgai lietošanai) 1230 mg / kg. Šķīst etanolā, nedaudz šķīst ēterī. Tā ir ļoti spēcīga sārmaina un kodīga, tā daba un kaustiskā soda.

Organizācijai ir dedzinoša iedarbība, tā var izšķīdināt olbaltumvielu, kālija Humates formā denaturētu olbaltumvielu. Šķīdums vai putekļi, kas iekaisuši uz ādas, īpaši iepludināti gļotādā, var izraisīt mīkstus kaulus. Jo augstāka ir šķīduma koncentrācija, jo augstāka temperatūra, Kālijs Humates, jo spēcīgāks efekts. Spraugas acī ne tikai var sabojāt radzeni, bet arī padarīt acu dziļu audu bojājumu.

Maksimālā pieļaujamā koncentrācija ir 0,5 mg / m. Jāizvairās no darba ādas un acu pieskaršanās, piemēram, nejauši pieskaroties, ūdeni var mazgāt bojātās detaļas, pēc tam notraipīt ar 5% etiķskābi, vīnskābi, sālsskābi vai citronskābes šķīdumu; piemēram, acu šļakatas, kālija Humate uzmanīgi ielej ūdeni vai fizioloģisko šķīdumu. Lēni mazgājiet 10 ~ 30 min, pēc tam noklikšķiniet uz 2% no karnivakaīna vai 0,5% kārerīna šķīduma. Darbību jālieto ar izturīgu drānu, kas izgatavota no formas tērpiem, gumijas cimdi, aproces, kālija Humates priekšauti, apavi un citi darba aizsardzības līdzekļi, rokas jāpārklāj ar neitrālu un hidrofobisku eļļu.

1, ko izmanto kā desikantu, absorbējošu, lai ražotu skābeņskābi un dažādu kāliju, bet arī galvanizācijai, skulptūrai, litogrāfijai utt.

2, ko galvenokārt izmanto tādu izejvielu kā kālija ražošanai kā kālija permanganāts, kālija karbonāts utt. Farmācijas nozarē, lai ražotu kālija boru, spironolaktonu, heparanolu, testosterona propionātu un tā tālāk. Vieglā rūpniecībā kālija ziepju, sārmu akumulatoru, kosmētikas līdzekļu (piemēram, aukstu krēmu, krēmu un šampūnu) ražošanai. Krāsvielu nozarē Kālija Humāts krāsvielu ražošanai, piemēram, zilā RSN samazināšana utt. Elektroķīmiskajā rūpniecībā, galvaniskajai, skulptūrai utt. Tekstilrūpniecībā, drukāšanai un krāsošanai, balināšanai un merserizācijai, kā arī lielam skaitam izmantoto ķīmisko šķiedru, poliestera šķiedru galveno izejvielu, ražošanai. Turklāt to izmanto arī metalurģiskajos sildītājos un ādas attaukošanā utt.

3, ķīmiskās izejvielas, medicīnai, kālija Humate sadzīves ķīmiskās vielas un tā tālāk.

4, kas izmantoti kā analītiskie reaģenti, pārziepjošanas reaģenti, oglekļa dioksīds un mitruma absorbētājs.

5, ķīmiskā rūpniecība, lai ražotu mazgāšanas ziepes, šampūni mīkstas ziepes, krējums, auksts krēms, šampūns un citas izejvielas. Farmācijas rūpniecība progesterona, vanilīna un citu izejvielu ražošanai. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai. Kālija Humate Akumulatoru nozari izmanto sārma bateriju ražošanai.