Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija humāts vai toksisks

Nov 02, 2017

Kālija hidroksīdam ir dedzinoša ietekme uz audiem, kas var izšķīdināt proteīnus un veidot denaturētas olbaltumvielas. Šķīdums vai putekļi uzkrājas uz ādas, īpaši uz gļotādas, tādējādi iegūstot mīkstus lobītus. Jo augstāka ir šķīduma koncentrācija, jo augstāka ir temperatūra, jo spēcīgāka ir tā iedarbība. Sprausla acī var ne tikai bojāt radzeni, bet arī bojāt acs dziļo audu.

Augstākā pieļaujamā koncentrācija bija 0,5 mg / m. Darbam vajadzētu būt, lai novērstu ādas un acu pieskārienu, ja nejauši pieskaras, bojātās detaļas var mazgāt ūdeni, pēc tam slapjš sasmērē 5% etiķskābi, vīnskābi, sālsskābi vai citronskābes šķīdumu; piemēram, cilvēka acs šļakatām, izmantoto ūdeni vai fizioloģisko šķīdumu rūpīgi lēni mazgā 10 ~ 30 min un pēc tam 2% vai 0,5% novakaiīna ropivakaīna šķīduma. Ja operācija jāveic no izturīga drānas kombinezona, valkā gumijas cimdus, piedurknes, priekšauti, gumijas apavus un citus darbaspēka krājumus, rokas jāpārklāj ar neitrālu un hidrofobisku ziedi.

Kālija hidroksīda drošības pasākumi: Saskare ar ādu: nekavējoties izņemt piesārņoto apģērbu, skalot ar lielu daudzumu plūstoša ūdens vismaz 15 minūtes. Medicīniskā palīdzība.

Saskare ar acīm: nekavējoties paceliet plakstiņus un rūpīgi noskalojiet ar lielu plūstošu ūdeni vai fizioloģisko šķīdumu vismaz 15 minūtes. Medicīniskā palīdzība.

Ieelpošana: ātri izkļūt no vietas uz svaigu gaisu. Glabāt elpceļu bez šķēršļiem. Ja elpošana ir sarežģīta, dod skābekli. Ja elpošana apstājas, tiek veikta tūlītēja mākslīgā elpošana. Medicīniskā palīdzība.

Norīšana: skalot ar ūdeni, dzert pienu vai olu baltumu. Medicīniskā palīdzība.

Ugunsdzēšanas metode: izmantojiet ūdeni un smiltis, lai taupītu, bet tam ir jānovērš produkta noplūde un sadursme.

Kālija hidroksīds izmantošanai un lietošanai

Neorganiskā rūpniecība, ko izmanto kālija sāls ražošanai, piemēram, kālija permanganāts, kālija nitrīts, divi kālija hidrogēnfosfāti un citas izejvielas. Ķīmiskā rūpniecība, ko izmanto ziepju, ziepju un kālija mazgāšanai, mazgā šampūnu mīkstajā ziepēm, krēmam, krēmam, šampūnam un citām izejvielām. Farmācijas nozari izmanto progesterona, vanilīna un citu izejvielu ražošanai. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai.

Akumulatora nozare tiek izmantota sārma bateriju ražošanai. Lietots kā sausinātājs, sorbents, ko izmanto kālija ziepju, skābeņskābes un dažādu sāļu pagatavošanai, arī izmanto galvanizācijā, gravēšanā, litogrāfijā uc; Kāliju galvenokārt izmanto izejvielu ražošanai, piemēram, kālija permanganāts, kālija karbonāts utt. Farmācijas nozarē, lai ražotu kālija borhidrīdu, spironolaktonu, batilo alkoholu, progesteronu un testosterona propionātu. Kālija ziepju, sārma akumulatoru, vieglās rūpniecības kosmētikas ražošanai (piemēram, krēmam, krēmam un šampūnam).

Krāsvielu nozarē to izmanto, lai ražotu kubicīna krāsvielas, piemēram, vat blue RSN, utt. Elektroķīmiskajā rūpniecībā to izmanto galvanizācijas, gravēšanas un tā tālāk. Tekstilrūpniecībā to izmanto drukāšanai, balināšanai un merserizēšanai, un to izmanto kā galveno izejvielu mākslīgām šķiedrām un poliestera šķiedrām. Turklāt tas tiek izmantots arī metalurģiskajā siltumnesē un ādas attaukošanā. Pamata ķīmiskās izejvielas, ko lieto medicīnā, ikdienas ķīmiskā rūpniecība utt. Absorbenti analītiskajiem reaģentiem, pārziepjošanas reaģentiem, oglekļa dioksīdam un ūdenim, ko arī izmanto farmācijas nozarē.