Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija humāna ūdens reakcija

Oct 11, 2017

Kālija hidroksīds (ķīmiskā formula: KOH, daudzums: 56.11) balts pulveris vai pārslveida cietviela. Kālija Humāts. Kušanas temperatūra ir 360 ° -406 ° C, viršanas temperatūra 1320-1324 ° C, relatīvais blīvums 2,044 g / cm3, uzliesmošanas punkts 52 ° F, lūzuma indekss n20 / D1.421, tvaika spiediens 1 mmHg (719 ° C) . Ar spēcīgu sārmainu un kodīgu vielu. Viegli uzņemt mitrumu gaisā un plūstamību, ogļskābās gāzes absorbcija no kālija karbonāta. Izšķīdināts apmēram 0,6 karsta ūdens daļās, 0,9 daļās aukstā ūdens, 3 daļas etanola un 2,5 glicerīna daļas. Kālija Humāts Izšķīdinot ūdenī, pievienojot spirtu vai apstrādājot ar skābi, lai iegūtu lielu daudzumu karstuma. 0,1 mol / l šķīduma pH bija 13,5. Vidēja toksiska, pusei letāla deva (žurka, iekšķīgai lietošanai) 1230 mg / kg. Šķīst etanolā, kālija Humāts nedaudz šķīst ēterī. Tā ir ļoti spēcīga sārmaina un kodīga, tā daba un kaustiskā soda

1, ko izmanto kā desikantu, absorbējošu, lai ražotu skābeņskābi un dažādu kāliju, bet arī galvanizācijai, skulptūrai, litogrāfijai utt.

2, ko galvenokārt izmanto tādu izejvielu kā kālija ražošanai kā kālija permanganāts, kālija karbonāts utt. Farmācijas industrijā kālijs Humāts kālija bora, spironolaktona, heparanola, testosterona propionāta un tā tālāk ražošanai. Vieglā rūpniecībā kālija ziepju, sārmu akumulatoru, kosmētikas līdzekļu (piemēram, aukstu krēmu, krēmu un šampūnu) ražošanai. Krāsvielu nozarē, krāsvielu ražošanai, piemēram, zilā RSN samazināšana utt. Elektroķīmiskajā rūpniecībā, galvaniskajai, skulptūrai utt. Tekstilrūpniecībā, drukāšanai un krāsošanai, balināšanai un merserizēšanai, kālija Humates un lielam skaitam izmantoto ķīmisko šķiedru, poliestera šķiedru galveno izejvielu, ražošanai. Turklāt to izmanto arī metalurģiskajos sildītājos un ādas attaukošanā utt.

3, ķīmiskās izejvielas, medicīnai, sadzīves ķīmija un tā tālāk.

4, kas izmantoti kā analītiskie reaģenti, pārziepjošanas reaģenti, oglekļa dioksīds un mitruma absorbētājs.

5, ķīmiskā rūpniecība mazgāšanas ziepju ražošanai, kālija Humate šampūns mīksta ziepes, krējums, auksts krēms, šampūns un citas izejvielas. Farmācijas rūpniecība progesterona, vanilīna un citu izejvielu ražošanai. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai. Akumulatora nozari izmanto sārma bateriju ražošanai.

Elektrolīta sagatavošana dzīvsudraba elektrolīzei ar membrānas elektrolīzi. Elektrolīzes kamera ar grafīta (vai metāla) anodu, dzīvsudrabu kā katodu, kāliju. Hlora gāzu elektrolizācija hloru žāvēšanas procesā, kālija amalgamas veidošanos dzīvsudraba kamerā. Lielāko daļu neattīrītā kālija hlorīda apstrādā atšķaidītā sālsūdens stāvoklī un atdod atpakaļ izejvielu šķīdināšanas pakāpē. Kālija amalgams reaģē ar ūdeni, lai iegūtu kālija hidroksīdu un ūdeņradi. Sakarā ar to, ka dzīvsudraba šķīdums no kālija hidroksīda koncentrācijas ir no 45% līdz 50%, to var izmantot kā šķidrus kālija hidroksīda produktus, kālija Humates, bet arī ar kausētu soda, kas tiek tvaicēti cietā veidā vai izgatavoti no kālija hidroksīda produktiem.