Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija Humates ūdens uzsūkšanās

Aug 10, 2017

Sārmu sadedzināšanas mehānisms ir tāds, ka sārmiem piemīt ūdens absorbcija, kālija Humāts, kas izraisa vietējo šūnu dehidratāciju, sārmu jonu un audu proteīnu veido denaturēto sārmu olbaltumvielu komplekss, saponifikācijas taukaudi, kālijs Humates siltumu, kas rodas pārziepjošanas laikā var padarīt dziļus audus arī turpmāk sabojāt. Tā kā sārmu denaturēto olbaltumvielu komplekss ir šķīstošs, sārmu joni var tālāk iekļūt dziļajos audos, izraisot bojājumus.

Kodīgs degšanas dziļums parasti ir vairāk nekā divas grādi dziļas, kālija Humate asas sāpes. Izšķīdušā nekroze izraisa to, ka brūce turpina padziļināties, dedzinātais kašķis ir mīksts, šķiet, ka lipīga, slidena "ziepēm līdzīga" vai "noberzta tofu" formas maiņa pēc infekcijas var izraisīt vienlaicīgu brūču sepsi. Nagu saskare ar kaustiku kļūs plānāka, spīduma zudums, tā ka nazis plakanīs ar karoti. Kālija Humāts. Atšķaidīta šķīduma kontakts var padarīt ādu sausu, sabojātu un izkausētu. Kaustiskā tvaika un augšējo elpceļu kairinājums ir spēcīgs un var izraisīt acu un augšējo elpošanas apdegumu.

1, ko izmanto kā desikantu, absorbējošu, skābeņskābes un dažāda veida potaša ražošanai, bet arī galvanizēšanai, gravēšanai, litogrāfijai utt.

2, ko galvenokārt izmanto izejmateriālu ražošanai potašā, kālija Humāts, piemēram, kālija permanganāts, kālija karbonāts utt. Farmācijas nozarē ražo kāliju, bāru, spironolaktonu, aknu alkoholu, testosterona propionātu. Izmanto vieglā rūpniecībā, lai ražotu kālija ziepes, sārma baterijas, kosmētikas līdzekļus (piemēram, aukstumu, krēmus un šampūnu). Krāsvielu nozarē Kālija humāts, ko izmanto reducējošo krāsvielu ražošanā, piemēram, zilā RSN samazināšana. Elektroķīmiskajā rūpniecībā, galvanizācijas, gravēšanas un tā tālāk. Tekstilrūpniecībā, ko izmanto drukāšanai un krāsošanai, balināšanai un merserizēšanai, kā arī lielam skaitam mākslīgo šķiedru, galveno izejvielu kālija Humates poliestera šķiedra. Papildus tam tiek izmantots arī metalurģiskajā apkures aģentā un ādas attaukošanā utt.

3, ķīmiskās pamata izejvielas, kālijs Humate izmanto medicīnā, ikdienas ķīmiskās vielas un tā tālāk.

4, kas izmantoti kā analītiskie reaģenti, pārziepjošanas reaģenti, oglekļa dioksīds un ūdens absorbents.

5. Katru dienu ķīmiskā rūpniecība tiek izmantota kā izejviela netīru ziepju, šampūnu, krējuma, auksta, šampūnu utt. Ražošanai. Farmācijas nozari izmanto flavonoīdu, kālija Humates vanilīna un citu izejvielu ražošanā. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai. Akumulatora nozari izmanto sārma bateriju ražošanai.

1. Transporta jautājumi: transportējot dzelzceļu, tērauda tvertnes var pārvadāt ar pieejamām gondolas automašīnām. Iepakojums ir jāaizpilda, un iekraušana ir droša. Pārvadāšanas laikā pārliecinieties, ka tvertne nav noplūdusi, nesabojājoties, nesaturot, kālija Humates nav bojāts. Ir stingri aizliegts sajaukt ar uzliesmojošiem vai viegli uzliesmojošiem materiāliem, skābēm un pārtikas ķimikālijām. Transporta līdzekļiem jābūt aprīkotiem ar noplūdes ārkārtas terapijas iekārtām.

2, uzglabāšanas apsvērumi: uzglabā vēsā, sausā, labi vēdināmā noliktavā. Kālijs Humate Izvairies no uguns un siltuma. Labākais mitrums bibliotēkā nav lielāks par 85%. Iepakojumam jābūt noslēgtam, nevis mitrumam. vajadzētu būt ar vieglu (var) degošu, skābu, piemēram, atsevišķu uzglabāšanu, Kālija Humates izvairīties no sajaukšanās. Uzglabāšanas zonu nodrošina ar piemērotiem materiāliem noplūžu uztveršanai.