Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija Humates ūdens uzsūkšanās

Jul 03, 2017

Kālija Humates sārmu sadedzināšanas mehānisms ir sārmu uzsūkšanās, tāpēc vietējo šūnu dehidratācija, sārmu joni un audu proteīni, lai veidotu denaturētu olbaltumvielu kompleksus, kālija Humates saponificēts tauku audums, siltuma pārziepjošana var izraisīt dziļo audu bojājumu. Tā kā sārmu denaturēto olbaltumvielu komplekss ir šķīstošs, sārmu jonus var tālāk iekļūt dziļajos audos, izraisot bojājumus.

Kodīgie apdegumi parasti ir dziļi dziļumā vairāk nekā divi grādi, dzenot vardarbīgi. Lai izzustu brūci, lai turpinātu padziļināt brūci, skandāla mīksta, bija lipīga slazda "ziepēm līdzīgas" vai "sapuvušas tofu" - līdzīgas izmaiņas, viegli sarežģītas pēc infekcijas brūču sepse. Nagu sajūta ar kodīgu sārmu kļūst plānāka, spīduma kālija Humates izkrišana, lai nagu plakana un pat karote. Tīrais šķīdums var padarīt ādu sausu, sakrustotu, izkaujot. Kodīgs tvaiks uz acs un augšējo elpceļu kairinājums spēcīgs, var izraisīt acu un augšējo elpošanas ceļu apdegumus.

Neorganiskā rūpniecība kālija ražošanai, piemēram, kālija permanganāts, kālija nitrīts, dikālija hidrogēnfosfāts un citi izejmateriāli. Kālija Humate Nissin tiek izmantots kā izejviela kālija ziepju, ziepes mazgāšanai, šampūnu ziepēm, krēmam, krēmam, šampūnam utt. Farmācijas rūpniecība progesterona, vanilīna un citu izejvielu ražošanai. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai. Akumulatora nozari izmanto sārma bateriju ražošanai. Lietots kā sausinātājs, absorbējošs, kālija humāts kālija ziepju, skābeņskābes un dažāda kālija sāls ražošanai, bet arī galvanizēšanai, griešanai, litogrāfijai uc; kas galvenokārt tiek izmantoti kālija sāls izejvielu, piemēram, kālija permanganāta, kālija karbonāta ražošanai Farmācijas rūpniecībā, lai ražotu kālija bāru, spironolaktonu, kālija Humates heparānu, progesteronu un testosterona propionātu. Vieglā rūpniecībā kālija ziepju, sārmu akumulatoru, kosmētikas līdzekļu (piemēram, aukstu krēmu, krēmu un šampūnu) ražošanai. Krāsvielu nozarē, krāsvielu ražošanai, piemēram, zilā RSN samazināšana utt. Elektroķīmiskajā rūpniecībā, galvaniskajai, skulptūrai utt. Kālija Humāts Tekstilrūpniecībā, drukāšanai un krāsošanai, balināšanai un merserizēšanai, kā arī lielam skaitam izmantoto ķīmisko šķiedru, poliestera šķiedras galveno izejvielu, ražošanai. Turklāt to izmanto arī metalurģiskajos sildītājos un ādas attaukošanā utt. Ķīmiskās izejvielas, medicīna, sadzīves ķīmija un tā tālāk. ; Izmanto kā analītiskie reaģenti, pārziepjošanas reaģenti, kālijs Humates oglekļa dioksīds un mitruma absorbētāji, bet arī farmaceitiskā rūpniecība.

1, ko izmanto kā desikantu, absorbējošu, skābeņskābes un dažādu kālija ražošanai, bet arī galvanizācijai, skulptūrai, litogrāfijai

2, ko galvenokārt izmanto tādu izejvielu kā kālija ražošanai kā kālija permanganāts, kālija karbonāts utt. Farmācijas nozarē, lai ražotu kālija boru, spironolaktonu, heparanolu, testosterona propionātu un tā tālāk. Vieglā rūpniecībā kālija ziepju ražošanai, kālija Humates sārma baterijām, kosmētikai (piemēram, aukstajam krēmam, krēmam un šampūnam). Krāsvielu nozarē Kālija Humāts krāsvielu ražošanai, piemēram, zilā RSN samazināšana utt. Elektroķīmiskajā rūpniecībā, galvaniskajai, skulptūrai utt. Tekstilrūpniecībā, drukāšanai un krāsošanai, balināšanai un merserizācijai, kā arī lielam skaitam izmantoto ķīmisko šķiedru, poliestera šķiedru galveno izejvielu, ražošanai. Kālija Humāts Papildus tam tiek izmantots arī metalurģiskajiem sildītājiem un ādas attaukošanai utt.

3, ķīmiskās izejvielas, medicīnai, sadzīves ķīmija un tā tālāk.

4, kas izmantoti kā analītiskie reaģenti, pārziepjošanas reaģenti, oglekļa dioksīds un mitruma absorbētājs.

5, ķīmiskā rūpniecība mazgāšanas ziepju, šampūnu ziepju, krējuma, krējuma, krējuma, šampūnu un citu izejvielu ražošanai. Farmācijas rūpniecība progesterona, vanilīna un citu izejvielu ražošanai. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai. Akumulatora nozari izmanto sārma bateriju ražošanai.