Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija Humates ūdens uzsūkšanās

Jun 06, 2017

Kālija Humāts Sārmu sadedzināšanas mehānisms ir tāds, ka sārmiem piemīt ūdens absorbcija, kas izraisa vietējo šūnu dehidratāciju, sārmu joni un audu proteīnus veido denaturēto sārmu olbaltumvielu komplekss, kālijs Humates pārziepjojuma taukaudu, kālija Humates - siltumu saponifikācijas laikā var padarīt dziļos audus sabojāt. Tā kā sārmu denaturēto olbaltumvielu komplekss ir šķīstošs, sārmu joni var tālāk iekļūt dziļajos audos, izraisot bojājumus.

Kodīgs degšanas dziļums parasti ir vairāk nekā divas grādi dziļas, asas sāpes. Izšķīdušā nekroze izraisa to, ka brūce turpina padziļināties, deguns skābens ir mīksts, šķiet, ka lipīga, slidena "ziepēm līdzīga" vai "noberzta pupiņu biezpiena" forma mainās pēc tam, kad infekcija ir viegli vienlaikus ar brūču sepsi. Nagu saskare ar kaustisko vielu kļūs plānāka, spīduma kālija Humates izkrišana, lai nagu pleķis būtu līdz galam. Atšķaidīta šķīduma kontakts var padarīt ādu sausu, sakrustotu un izkausēt. Kaustiskā tvaika un augšējo elpceļu kairinājums ir spēcīgs un var izraisīt acu un augšējo elpošanas apdegumu.

Kālija hidroksīds (ķīmiskais: Koh, tips: 56.11) balts pulveris vai pārslveida cietviela. Kušanas punkts 360, viršanas temperatūra 1320, relatīvais blīvums 2,044, uzliesmošanas punkts 52 ° F, kālija Humates refrakcijas indekss N20 de 421, tvaika spiediens 1mmHg (719 Shan). Spēcīga sārma un kodīga. Ir ļoti viegli absorbēt mitrumu no gaisa un absorbēt oglekļa dioksīdu ar potašu. Šķīst apmēram 0,6 karsta ūdens, 0,9 aukstā ūdens, 3 etanola, 2,5 glicerīna. Izšķīdinot ūdenī, alkoholā vai skābi, lielu siltuma daudzumu. 0 1 Mol L šķīduma ph ir 13,5. Vidēja indes, pusei letāla (žurkas, mute) 1230m. Šķīst etanolā, nedaudz šķīst ēterī. Kālija Humāts. Tas satur ļoti spēcīgas sārmainas un kodīgas īpašības, un tas ir līdzīgs kaustiskā soda.

1, ko izmanto kā desikantu, absorbējošu, skābeņskābes un dažāda veida potaša ražošanai, bet arī galvanizēšanai, gravēšanai, litogrāfijai utt.

2, ko galvenokārt izmanto izejmateriālu, piemēram, kālija permanganāta, kālija karbonāta un tā tālāk, ražošanai. Farmācijas nozarē ražo kāliju, bāru, spironolaktonu, aknu alkoholu, testosterona propionātu. Izmanto vieglā rūpniecībā, lai ražotu kālija ziepes, kālija Humates sārma baterijas, kosmētikas līdzekļus (piemēram, aukstumu, krēmus un šampūnu). Krāsvielu nozarē, ko izmanto reducējošo krāsvielu ražošanā, piemēram, zilā RSN samazināšana. Elektroķīmiskajā rūpniecībā, galvanizācijas, gravēšanas un tā tālāk. Tekstilrūpniecībā, ko izmanto drukāšanai un krāsošanai, balināšanai un merserizēšanai, kā arī daudzām mākslīgām šķiedrām, poliesteru šķiedras izejvielām. Papildus tam tiek izmantots arī metalurģiskajā apkures aģentā un ādas attaukošanā utt.

3, ķīmiskās pamata izejvielas, ko izmanto medicīnā, ikdienas ķīmiskās vielas un tā tālāk.

4, kas izmantoti kā analītiskie reaģenti, kālija Humates pārziepjošanas reaģenti, oglekļa dioksīds un mitruma absorbents.

5. Katru dienu ķīmiskā rūpniecība tiek izmantota kā izejviela netīru ziepju, šampūnu, krējuma, auksta, šampūnu uc ražošanai. Farmācijas rūpniecība tiek izmantota flavonoīdu, vanilīna un citu izejvielu ražošanā. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai. Akumulatora nozari izmanto sārma bateriju ražošanai.