Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija humānais loma

Jul 25, 2017

Kālija hidroksīda loma:

1, neorganiskās rūpniecības ražošanai kālija, kālija Humate, piemēram, kālija permanganāts, kālija nitrīts, dikālija hidrogēnfosfāts un citas izejvielas.

2, ķīmiskā rūpniecība, lai ražotu kālija ziepes, mazgāšanas ziepes, šampūns ziepes, krējums, krējums, krēms, šampūns un citas izejvielas. Kālija Humāts Farmācijas rūpniecība progesterona, kālija Humates vanilīna un citu izejvielu ražošanai.

3, krāsvielu rūpniecība melamīna krāsvielu ražošanai

4, bateriju ražošanas nozare sārma bateriju ražošanai. [4], ko izmanto kā desikantu, absorbējošu, kālija ziepju, skābeņskābes un dažādu kālija, kālija Humates, bet arī galvanizācijas, skulptūras, litogrāfijas utt. Sistēmai; ko galvenokārt izmanto tādu izejvielu ražošanai kā kālija permanganāts, kālija karbonāts utt.

5, elektroķīmiskajā rūpniecībā, kālija Humates galvanizācijas, skulptūru un tā tālāk. Tekstilrūpniecībā, drukāšanai un krāsošanai, balināšanai un merserizēšanai, kālija Humates un lielam skaitam izmantoto ķīmisko šķiedru, poliestera šķiedru galveno izejvielu, ražošanai.

Kālija hidroksīds: kālija hidroksīds (ķīmiskā formula: KOH, daudzums: 56.11) balts pulveris vai pārslveida cietviela. Kušanas temperatūra ir 360 ~ 406 ℃, kālija Humate ar viršanas temperatūru 1320 ~ 1324 ℃, relatīvais blīvums 2,044g / cm, uzliesmošanas punkts 52 ° F, lūzuma indekss n20 / D1.421, tvaika spiediens 1mmHg (719 ℃). Kālijs Humates Ar spēcīgu sārmainu un kodīgu. Viegli uzņemt mitrumu gaisā un plūstamību, ogļskābās gāzes absorbcija no kālija karbonāta. Izšķīdināts apmēram 0,6 karsta ūdens daļās, 0,9 daļās aukstā ūdens, 3 daļas etanola un 2,5 glicerīna daļas. Kālijs Humāts Izšķīdinot ūdenī, kālijs Humates spirtu vai apstrādāts ar skābi, lai iegūtu daudz siltuma.

Kālija hidroksīds (ķīmiskā formula: KOH, daudzums: 56.11) balts pulveris vai pārslveida cietviela. Kušanas temperatūra ir 360 ~ 406 ℃, viršanas temperatūra 1320-1324 ℃, relatīvais blīvums 2,044g / cm3, uzliesmošanas temperatūra 52 ° F, lūzuma indekss n20 / D1.421, tvaika spiediens 1mmHg (719 ℃). Ar spēcīgu sārmainu un kodīgu vielu. Viegli uzņemt mitrumu gaisā un plūstamību, ogļskābās gāzes absorbcija no kālija karbonāta. Kālija humāts Izšķīdināts apmēram 0,6 karsta ūdens daļās, 0,9 daļās aukstā ūdens, 3 daļas etanola un 2,5 glicerīna daļas. Izšķīdinot ūdenī, spirtu vai apstrādājot ar skābi, lai iegūtu daudz siltuma. 0,1 mol / l šķīduma pH bija 13,5. Vidēja toksiska, kālija humāna pusei letāla deva (žurka, iekšķīgi) 1230 mg / kg. Šķīst etanolā, kālija Humāts nedaudz šķīst ēterī. Tā ir ļoti spēcīga sārmaina un kodīga, tā daba un kaustiskā soda.