Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālijs Humates Testa principi un rezultāti

Sep 29, 2017

Pirmkārt, cietā kālija hidroksīda noplūdes avārijas terapijas izolācijas noplūdes piesārņotajā apgabalā, ko ieskauj brīdinājuma zīmes, ārkārtas darbiniekiem ir ieteicams nēsāt gāzmaskas, kālija Humates valkāt ķīmisko aizsargapģērbu. Nekavējoties sazinieties ar noplūdi ar tīru tīru lāpstu, kas savākti tīrā, tīrā, tvertnē ar nelielu ūdens daudzumu, noregulējot uz neitrālu, kālija Humates un pēc tam notekūdeņu sistēmā. Jūs varat arī izskalot ar lielu daudzumu ūdens un atšķaidīt ūdeni notekūdeņu sistēmā. Piemēram, daudzi noplūdes, kas savākti pēc pārstrādes vai nekaitīgas apglabāšanas.

Otrreiz, aizsargpasākumi Elpošanas aizsardzība: ja nepieciešams, valkāt aizsargmaskas.

Aizsargapģērbs: valkāt virsdrēbju (pretkorozijas materiāli). Roku aizsardzība: Valkājiet gumijas cimdus. Cits: pēc darba, dušas apģērbs. Pievērsiet uzmanību personiskajai higiēnai.

Treškārt, pirmās palīdzības pasākumi Cietais kālija hidroksīds Saskare ar ādu: nekavējoties skalojiet ar ūdeni vismaz 15 minūtes. Ja ir apdegumi, ārstēšana. Kālija Humāts Saskare ar acīm: Nekavējoties paceliet plakstiņu, skalojiet ar tekošu ūdeni vai fizioloģisko šķīdumu vismaz 15 minūtes. Vai arī noskalot ar 3% borskābes šķīdumu. Medicīniskā palīdzība. Ieelpošana: ātri no vietas uz svaigu gaisu. Ja nepieciešams, mākslīgā elpošana. Medicīniskā palīdzība. Kālijs Humate Norīšana: nekavējoties izskalojiet, kad pacients ir nomodā, orāli atšķaidiet etiķi vai citronu sulu.

Kālija hidroksīds kā ķīmisks labs materiāls tiek plaši izmantots rūpnieciskajā, ķīmiskajā un citās rūpniecības nozarēs, tad, zinot šo produktu, mēs saprotam, cik daudz, šis raksts visiem izskaidro šo materiālu. Testa principi un rezultāti.

Princips: gramnegatīvās baktērijas šūnu sieniņā atšķaidītā sārmu šķīdumā ir viegli saplīst, atbrīvojas no nesadalītās DNS spirāles, lai kālija hidroksīda suspensija būtu lipīga, injekcijas gredzenā var izmantot kālija Humātu, lai izvilktu lipīga stieple un grampozitīvas baktērijas Šādas izmaiņas atšķaidītā sārmu šķīdumā nav.

Metode: uz tīra stikla uzņemiet 1 pilienu 40 g / l ūdens šķīduma kālija hidroksīda (svaigu preparātu), nedaudz sajauciet svaigu koloniju, samaisiet ar kālija hidroksīda ūdens šķīdumu, kālija humātu un ik pēc dažām sekundēm, lai norādītu uz inokulācijas gredzenu, kāliju Humate ievērojiet, vai izvelciet lipīgo vadu.

Rezultāti: Inokulācija ar inokulācijas gredzenu bija pozitīva, tomēr suspensija bija negatīva.

Pielietojums: galvenokārt lieto gramnegatīvās baktērijās un viegli krāso grama-pozitīvo baktēriju identifikāciju. Lielākā daļa no gramnegatīvās baktērijas pozitīvā reakcijā 5 ~ 10 sekunžu laikā, un daži no tiem ir nepieciešami 30 ~ 45 s, Pseudomonas, Lactobacillus, Flavobacterium, Alcaligenes, Moraxella un lielākā daļa pozitīvo deviņu desmito gadu laikā, Acinetobacter, Potassium Humate Moraxella lēni atbildēja, lielākā daļa 60. gadu pozitīvie celmi un grampozitīvas baktērijas pēc 60. gadiem joprojām ir negatīvas.