Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija humānais muzejs

Sep 29, 2017

1, betona saraušanās rezultāts. Jaukti ar kālija hidroksīda betonu, kālija Humates istabas temperatūras saglabāšanu, pirmajos divos kontrakcijas mēnešos jābūt nedaudz lielākiem, trīs mēnešus pēc tam, kad betona saraušanās sajaukums ir mazāks par pievienoto.

2, anti-freeze-atkusnis. Kālija hidroksīds, kas sajaukts ar betonu, lielākais blīvums nekā laiks nav liels, norādot, ka tas ir kompakts un tādējādi arī labāks pret saldēšanu un atkusni.

3, pret jauktas īpašības. Kālija hidroksīds ar betonu, kālijs Uzlīmē tā necaurlaidības etiķeti, nevis pievienojot koagulāciju etiķetes necaurlaidībai.

4, betona slīdēšana. Betona slīpēšanas pakāpe, kas ir sajaukta ar kālija hidroksīdu, ir mazāka nekā bezalkoholisko betonu, un slīpēšanas koeficients ir mazs, kālijs Humates, tādēļ tas var saglabāt vajadzīgos rezultātus, ja tiek izmantots iepriekš sasprindzināto meleju augsnē.

5, citas īpašības, pievienojot kālija hidroksīda betona karbonizācijas un korozijas, kālija Humate utt ir bijusi testa ziņojumus. Parasti normālā lietošanā netika konstatēta nelabvēlīga iedarbība.

Pirms pirmās kālija hidroksīda šķīduma kālija hidroksīda šķīdumu tieši nevar ievietot tilpuma kolbā, jo kālija hidroksīds, kas izšķīdināts ūdenī, būs eksotermisks. Kālija Humātu vajadzētu nosvērt noteiktu kālija hidroksīda daudzumu nelielā kešiņā.

Pirms lietošanas izmantojiet 5,8-6 gramus kālija hidroksīda 1000 ml destilēta ūdens, kālija Humates destilēta ūdens, lai iztvaicētu oglekļa dioksīdu, ņem 3 gramus kālija hidroksīda maza tilpuma pudelē un pēc tam 100 ml destilēta ūdens.

Un pēc tam lēnām ielej vārā, lai noņemtu CO2, un atdzesējusi destilēto ūdeni / dejonizētu ūdeni un pastāvīgi maisot ar stikla stieni, lai pilnīgi izšķīdinātu kālija hidroksīda cietvielu, Potassium Humate, un pēc tam to dabiskā dzesēšanai ar stikla stieni tilpuma kolba.

Un pēc tam ir vārīti, lai noņemtu CO2, un atdzesējusi destilētu ūdeni / dejonizētu ūdeni, lai 3x4 reizes mazgātu stiklu un vārglāzē, un losjonu ievietoja tilpuma kolbā, pēc tam pudeles tilpuma tilpumu.

Apmēram pusstundu vēlāk kālija hidroksīda šķīdums bija veiksmīgs.

Cietā kālija hidroksīda duļķainības ietekmes iemesls ir tas, ka kālija hidroksīda reaģentā ir karbonāts. Kad spirtā tiek pievienots kālija hidroksīda reaģents, kālija hromāts kālija karbonāts un nātrija karbonāts, kas nešķīst spirtā, ir suspendēti spirtā, radot šķīduma duļķainumu. Šķīduma duļķainības novēršanas atslēga ir karbonāta noņemšana.

Ja jūs vēlaties noņemt kālija karbonātu kālija karbonāta standartšķīdumā, vienkārši paņemiet nepieciešamo kālija hidroksīda reaģentu koncentrāciju, kālija Humātu un pēc tam pievienojiet metanolu, kratot, novietojiet to aptuveni nedēļā, līdz šķīdums ir dzidrs, iznīciniet nogulsnes.

Bet karbonātu atdalīšana cietā kālija hidroksīdā, Kālija Humate, nevar izmantot iepriekš minēto metodi, jo 95% etanola ūdens saturs ir augsts, daļa no karbonāta tiek izšķīdināta ūdenī, to ir grūti nodalīt, tad ir nepieciešams cietais kālija hidroksīds. Pievieno 10% bārija hlorīda šķīduma (1 l apmēram 3 5 ml barija hlorīda šķīduma), nostādot apmēram divas nedēļas, kālija Humates, līdz šķīdums ir dzidrs, filtrē, atbrīvo nogulsnes, ņem šķīdumu.