Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālijs Humate stiprs sārmains un kodīgs

Jul 12, 2017

Kālija hidroksīds (ķīmiskā formula: KOH, kālija humātu daudzums: 56.11), balts pulveris vai pārslveida cietviela. Kušanas temperatūra ir 360 ° -406 ° C, viršanas temperatūra ir 1320-1324 ° C, relatīvais blīvums 2,044 g / cm3, uzliesmošanas temperatūra 52 ° F, lūzuma indekss n20 / D1.421, tvaika spiediens 1 mmHg (719 ° C). Ar spēcīgu sārmainu un kodīgu vielu. Kālijs Humate Viegli uzsūc mitrumu gaisā un plūstamību, ogļskābās gāzes absorbciju no kālija karbonāta. Izšķīdināts apmēram 0,6 karsta ūdens daļās, 0,9 daļās aukstā ūdens, 3 daļas etanola un 2,5 glicerīna daļas. Izšķīdinot ūdenī, alkohols vai skābes apstrāde rada lielu siltumu. Kālija Humāts 0,1 mol / l šķīduma pH bija 13,5. Vidēja toksiska, pusei letāla deva (žurka, iekšķīgai lietošanai) 1230 mg / kg. Šķīst etanolā, nedaudz šķīst ēterī. Kālija Humāts Ir ļoti spēcīgs sārmains un kodīgs, tā daba un kaustiskā soda līdzīgs.

1, ko izmanto kā desikantu, absorbējošu, kālija humātu, lai ražotu skābeņskābi un dažādu kāliju, bet arī galvanizācijai, skulptūrai, litogrāfijai utt.

2, ko galvenokārt izmanto izejvielu, piemēram, kālija, kālija humāta, piemēram, kālija permanganāta, kālija karbonāta un tā tālāk, ražošanai. Farmācijas nozarē, lai ražotu kālija boru, spironolaktonu, heparanolu, testosterona propionātu un tā tālāk. Vieglā rūpniecībā kālija ziepju, sārmu akumulatoru, kosmētikas līdzekļu (piemēram, aukstu krēmu, krēmu un šampūnu) ražošanai. Kālija Humāts krāsvielu rūpniecībā, krāsvielu ražošanai, piemēram, zilā RSN samazināšana utt. Elektroķīmiskajā rūpniecībā, galvaniskajai, skulptūrai utt. Kālija Humāts Tekstilrūpniecībā, drukāšanai un krāsošanai, kālija Humates balināšanai un merserizācijai, kā arī lielam skaitam izmantoto ķīmisko šķiedru, poliestera šķiedras galveno izejvielu ražošanā. Kālija Humāts Papildus tam tiek izmantots arī metalurģiskajiem sildītājiem un ādas attaukošanai utt.

3, ķīmiskās izejvielas, medicīnai, sadzīves ķīmija un tā tālāk.

4, kas izmantoti kā analītiskie reaģenti, pārziepjošanas reaģenti, oglekļa dioksīds un mitruma absorbētājs.

5, ķīmiskā rūpniecība, lai izgatavotu mazgāšanas ziepes, šampūns ziepes, kālija Humate krējums, krējums, krēms, šampūns un citas izejvielas. Farmācijas rūpniecība progesterona, vanilīna un citu izejvielu ražošanai. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai. Akumulatora nozari izmanto sārma bateriju ražošanai.

Organizācijai ir dedzinoša iedarbība, tā var izšķīdināt olbaltumvielu, kālija Humates formā denaturētu olbaltumvielu. Šķīdums vai putekļi, kas nokļūst uz ādas, kālijs Humate, īpaši uzsūcot gļotādā, var radīt mīkstu plankumu. Augstāka šķīduma koncentrācija, Kālijs Humate, jo augstāka temperatūra, jo spēcīgāka ietekme. Spraugas acī ne tikai var sabojāt radzeni, bet arī padarīt acu dziļu audu bojājumu.

Maksimālā pieļaujamā koncentrācija ir 0,5 mg / m. Jāizvairās no pieskārienu ādai un acīm, piemēram, nejauši pieskaroties, ūdeni var mazgāt bojātās detaļas, pēc tam notraipīt ar 5% etiķskābi, kālija Humates vīnskābi, sālsskābes vai citronskābes šķīdumu; piemēram, acu šļakstus, uzmanīgi iepildiet ūdeni vai fizioloģisko šķīdumu. Lēni mazgājiet 10 ~ 30 minūtes un pēc tam noklikšķiniet uz 2% no karnivakaīna vai 0,5% no kārerīna šķīduma. Darbu vajadzētu valkāt ar kopējo darba apģērbu, valkājot gumijas cimdus, aproces, kālija Humates priekšauti, valkā kurpes un citus darba aizsardzības produktus, rokām jābūt pārklātām ar neitrālu un hidrofobisku ziedi.