Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija Humates izejvielu ražošana

Sep 22, 2017

Sārmu degšanas traumu mehānisms ir ūdens absorbcijas sārma, tā ka vietējā šūnu dehidratācija, sārmu un audu proteīns, lai veidotu sārmu denaturēto olbaltumvielu kompleksu, kālija Humates saponificētu tauku audu, karsē Humates pārziepjums karstumā var izraisīt dziļo audu, kas turpina bojāt. Tā kā sārmu denaturēto olbaltumvielu komplekss ir šķīstošs, sārmu jonus var tālāk iekļūt dziļajos audos, izraisot bojājumus.

Kaustiskā sārma apdegumi parasti ir dziļi vairāk kā divos grādos, kālija Humates dzēlīgs vardarbīgs. Lai izzustu brūci, lai turpinātu padziļināt brūci, skandāla mīksta, bija lipīga slazda "ziepēm līdzīgas" vai "sapuvušas tofu" - līdzīgas izmaiņas, viegli sarežģītas pēc infekcijas brūču sepse. Nagu sajūta ar kodīgu sārmu kļūst plānāka, spīduma zudums, lai nagu plakana un pat karote. Tīrais šķīdums var padarīt ādu sausu, sakrustotu, izkaujot. Kodīgs tvaiks uz acs un augšējo elpceļu kairinājums spēcīgs, var izraisīt acu un augšējo elpošanas ceļu apdegumus.

1, ko izmanto kā desikantu, absorbējošu, lai ražotu skābeņskābi un dažādu kāliju, bet arī galvanizācijai, skulptūrai, litogrāfijai utt.

2, ko galvenokārt izmanto izejvielu, piemēram, kālija, kālija humāta, piemēram, kālija permanganāta, kālija karbonāta un tā tālāk, ražošanai. Farmācijas nozarē, lai ražotu kālija boru, spironolaktonu, heparanolu, testosterona propionātu un tā tālāk. Vieglā rūpniecībā kālija ziepju, sārmu akumulatoru, kosmētikas līdzekļu (piemēram, aukstu krēmu, krēmu un šampūnu) ražošanai. Krāsvielu nozarē, krāsvielu ražošanai, piemēram, zilā RSN samazināšana utt. Elektroķīmiskajā rūpniecībā, galvaniskajai, skulptūrai utt. Tekstilrūpniecībā, drukāšanai un krāsošanai, balināšanai un merserizēšanai, kālija Humates un lielam skaitam izmantoto ķīmisko šķiedru, poliestera šķiedru galveno izejvielu, ražošanai. Turklāt to izmanto arī metalurģiskajos sildītājos un ādas attaukošanā utt.

3, ķīmiskās izejvielas, medicīnai, sadzīves ķīmija un tā tālāk.

4, kas izmantoti kā analītiskie reaģenti, Kālija Humates pārziepjošanas reaģenti, oglekļa dioksīds un mitruma absorbētājs.

5, ķīmiskā rūpniecība mazgāšanas ziepju ražošanai, kālija Humate šampūns mīksta ziepes, krējums, auksts krēms, šampūns un citas izejvielas. Kālijs Humāts Farmācijas rūpniecība progesterona, vanilīna un citu izejvielu ražošanai. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai. Akumulatora nozari izmanto sārma bateriju ražošanai.