Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija Humates sagatavošana ugunsizturīgo šķidrumu

Sep 11, 2017

Kālija hidroksīds Šī produkta lietošana ir biežāk sastopama, īpaša ķīmiskās rūpniecības vērtības pielietošana ir augsta, pēc tam šī produkta daudzums ir daudz, mēs zinām, cik daudz?

Ugunsizturīgā šķidruma sagatavošanas paņēmiens: reakcijas traukā pievienoja 8 kg granulēta kālija hidroksīda, 7 kg pulverveida nātrija karbonāta (sodas pelnu) (ražoja Asahi Glass Co., Ltd.) un 30 kg metāla silicīda, pēc tam 60 L ūdens. Kad sākās dabiskā reakcija, no kālija hidroksīda dibena sākusi spēcīgi reaģēt reakcijas tvertnē no apakšējās puses līdz konvekcijas augšējai pusei.

Ja reakcijas temperatūra dabiski pieaug, reakcijas temperatūra ir robežās no 80 līdz 90 ° C, un reakcijas stāvoklis ir visaktīvākais. Reakcijas temperatūra nav augstāka par 92 ° C. Reakcija beidzas aptuveni 10 stundas, atdalot cieto vielu un apmēram 48 l (apmēram 70 kg) ugunsizturīgo šķīdumu. Atlikušā cietviela ir metāla silicīda bloks, ja to mazgā ar ūdeni, atstājot aptuveni 22 kg metāla silicīdu blokus. Šajā atlikušajā metāla silicīda blokā tika pievienota metāla silicīdu bloka daļa apmēram 8 kg un otrajai reakcijai tika pievienota 30 kg metāla silicīda summa.

Tādā pašā veidā kā pirmajā reakcijā reakcijas traukā pievienoja 8 kg granulu kālija hidroksīda un 7 kg nātrija karbonāta pulvera (sodas pelnu) (pēc tam ražoja Asahi Glass Co., Ltd.), kam sekoja 22 kg metāla silicīdu bloka un 8 kg jaunu metāla silicīdu bloku, pēc tam pievieno 60 L ūdens, lai sāktu otrreizējās ugunsizturīgās reakcijas sagatavošanu.

Sagatavošanā saskaņā ar granulu kālija hidroksīda pirmo pievienošanu un pēc tam pievienojot pulverveida nātrija karbonātu (sodas pelnu), tad pievieno metāla silicīdu bloku un pēc tam pievieno ūdeni pievienošanas secībā, sākot ar kālija hidroksīda dibenu reakciju var veidot uz augšu un uz leju Konvekcijas aktīvā reakcija, kas sagatavoja labākus ugunsizturīgo šķidrumu rādītājus.

Šajā dokumentā mēs varam vispār izprast šī kālija hidroksīda ugunsizturīgo līmjavas sagatavošanas metodi, un šo preparātu var pielietot biezai kartona, putu polistirola un citu aukstu kvalitatīvu rāmju, televizoru, iepakojuma materiālu un galdu un krēslu un virtuves plākšņu pagatavošanai trauki, ceru, ka teksta saturs palīdzēs jums palīdzēt.

Kālija hidroksīds kā ķīmisks labs materiāls tiek plaši izmantots rūpnieciskajā, ķīmiskajā un citās rūpniecības nozarēs, tad, zinot šo produktu, mēs saprotam, cik daudz, šis raksts visiem izskaidro šo materiālu. Testa principi un rezultāti.

Princips: gramnegatīvās baktērijas šūnu sieniņā atšķaidītā sārmu šķīdumā ir viegli saplīst, atbrīvojas no nesadalītās DNS spirāles, tā ka kālija hidroksīda suspensija ir lipīga, to var izmantot inokulācijas gredzenā, lai izvilktu lipīgo vadu un grampozitīvas baktērijas Šādas izmaiņas atšķaidītā sārmu šķīdumā nav.

Metode: uz tīra stikla uzņemiet 1 pilienu 40 g / l ūdens šķīduma kālija hidroksīda (svaigu preparātu), nedaudz sajauciet svaigu koloniju, samaisiet un sajauciet ar kālija hidroksīda šķīdumu ūdenī un ik pēc dažām sekundēm atzīmējiet, vai Pull no līmētās stieples.

Rezultāti: Inokulācija ar inokulācijas gredzenu bija pozitīva, tomēr suspensija bija negatīva.

Pielietojums: galvenokārt lieto gramnegatīvās baktērijās un viegli krāso grama-pozitīvo baktēriju identifikāciju. Lielākā daļa no gramnegatīvām baktērijām pozitīvā reakcijā 5-10 sekundēs, un daži no tiem ir nepieciešami 30-45 s, Pseudomonas, Lactobacillus, Flavobacterium, Alcaligenes, Moraxella un lielākā daļa pozitīvo deviņu desmito gadu laikā Acinetobacter, Moraxella lēni atbildēja, lielākā daļa celmu 60. gadu pozitīvais un grampozitīvās baktērijas pēc 60. gadiem joprojām ir negatīvas.