Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija Humates piesardzības pasākumi iepakojumā

Sep 04, 2017

1, transports Piezīme: dzelzceļa transportu, bungu var izmantot, lai pārvadātu automašīnu. Iepakojumam jābūt pilnīgam un slodzei jābūt drošai. Transportēšanas laikā, lai nodrošinātu, ka konteiners nav noplūdis, nesabojājieties, nesaskaroties, nav bojājumu. Aizliegts sajaukt ar uzliesmojošiem vai viegli uzliesmojošiem materiāliem, skābēm un pārtikas ķimikālijām. Transportlīdzekļi jāaprīko ar noplūdes avārijas pārvietošanas iekārtām.

2, uzglabāšana Piezīme: uzglabā vēsā, sausā, labi vēdināmā noliktavā. Izvairies no uguns, siltuma. Mitrums krāsnī, visticamāk, nav lielāks par 85%. Iepakojums ir jātīkla, nevis mitrs. Būtu viegli ar (var) degvielu, skābi un citu atsevišķu uzglabāšanu, lai izvairītos no jauktas uzglabāšanas. Uzglabāšanas zonai jābūt aprīkotai ar piemērotiem materiāliem, lai izvairītos no noplūdēm.

3, iepakošanas metode: cieto vielu var ievietot 0,5 mm biezā tērauda tvertnē, kas ir noslēgta, neto svarā ne vairāk kā 100 kg uz barelu; plastmasas maisiņus vai divus kraftpapīra maisiņu slāņus ārpus pilnīgas atveres vai atvērtā tērauda cilindrā; Plastmasas pudeles vai alvas pārklājumu tērauda tvertnes (kārbas) ārpus grīdas plāksnes kastes, kokšķiedru plātņu kārbas vai saplākšņa kastes; alvas plānas metāla tvertnes (kārbas), metāla spaiņi (kārbas), plastmasas pudeles vai metāla šļūtenes ārpus gofrētajām kastēm.

Kālija hidroksīds (ķīmiskā formula: KOH, daudzums: 56.11) balts pulveris vai pārslveida cietviela. Ar spēcīgu sārmainu un kodīgu vielu. Kušanas temperatūra ir 360 ° -406 ° C, viršanas temperatūra ir 1320-1324 ° C, relatīvais blīvums 2,044 g / cm3, uzliesmošanas temperatūra 52 ° F, lūzuma indekss n20 / D1.421, tvaika spiediens 1 mmHg (719 ° C). Šķīst ūdenī, etanols, nedaudz šķīst ēterī. Viegli uzņemt mitrumu gaisā un plūstamību, ogļskābās gāzes absorbcija no kālija karbonāta. Izšķīdinot ūdenī, alkohols vai skābes apstrāde rada lielu siltumu. 0,1 mol / l šķīduma pH bija 13,5. (Nav ūdens). Mērena toksiska, pusei letāla deva (žurka, perorāla)