Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija Humate Biežāk

Oct 19, 2017

Kālija hidroksīds Šī produkta lietošana ir daudz biežāka, kālijs Humates īpašais ķīmiskās rūpniecības vērtības pielietojums ir augsts, pēc tam daudz šis produkts tiek lietots, mēs zinām, cik daudz kālija Humates? Lai iegūtu informāciju par kālija hidroksīda ugunsizturīgo līmju sagatavošanu, mēs katrs nākam kopā, lai uzzinātu par to.

Ugunsizturīgā šķidruma sagatavošanas paņēmiens: reakcijas traukā pievienoja 8 kg granulēta kālija hidroksīda, 7 kg pulverveida nātrija karbonāta (sodas pelnu) (ražoja Asahi Glass Co., Ltd.) un 30 kg metāla silicīda, pēc tam 60 L ūdens. Kad sākās dabiska reakcija, kālija hidroksīds no kālija hidroksīda dibena sākusi spēcīgi reaģēt reakcijas tvertnē no apakšējās puses līdz konvekcijas augšējai pusei.

Ja reakcijas temperatūra dabiski pieaug, kālija Humates reakcijas temperatūra ir robežās no 80 līdz 90 ° C, un reakcijas stāvoklis ir visaktīvākais. Reakcijas temperatūra nav augstāka par 92 ° C. Reakcija beidzas aptuveni 10 stundas, atdalot cieto vielu un apmēram 48 l (apmēram 70 kg) ugunsizturīgo šķīdumu. Atlikušā cietviela ir metāla silicīda bloks, ja to mazgā ar ūdeni, atstājot aptuveni 22 kg metāla silicīdu blokus. Kālija Humāts Šajā atlikušajā metāla silicīda blokā tika pievienots metāla silicīdu bloka apmēram 8 kg un otrajai reakcijai tika pievienota 30 kg metāla silicīda summa.

Tādā pašā veidā kā pirmajā reakcijā reakcijas traukā pievienoja 8 kg granulu kālija hidroksīda un 7 kg nātrija karbonāta pulvera (sodas pelnu) (pēc tam ražoja Asahi Glass Co., Ltd.), kam sekoja 22 kg metāla silicīdu bloka un 8 kg jaunu metāla silicīdu bloku, kālija Humates, pēc tam pievieno 60 L ūdens, lai uzsāktu ugunsizturīgās reakcijas otro sagatavošanu.

Sagatavošanā saskaņā ar granulu kālija hidroksīda pirmo pievienošanu un pēc tam pievienojot pulverveida nātrija karbonātu (sodas pelnu), pēc tam pievieno metāla silicīdu bloku Kālija Humātu un tad pievieno ūdeni pievienošanas secībā, sākot no Kālija hidroksīda reakciju var veidot uz augšu un uz leju Konvekcijas aktīvā reakcija, kas sagatavo labākus ugunsizturīgo šķidrumu rādītājus.

Cietie kālija hidroksīda tīrīšanas spējas Es uzskatu, ka mēs esam dzirdējuši, šis produkts daudzējādā ziņā ir ļoti labs pieteikums, lai veicinātu izpratni par visiem, Potassium Humate labāku izpratni par šo produktu, šādu Xiaobian īpaši visiem, lai ieviestu nākamo Cietais kālija hidroksīds, lai izturētu tauku saturu, mēs sapulcējāmies, lai uzzinātu par to.

1, pirmā 85g ūdens sagatavošana attaukošanas tvertnē, kālija humāts turpmāk, kam seko 21g cietā kālija hidroksīda, 25g nātrija sulfāta, 5g nātrija glukonāta, 2g nātrija algināta, kas pievienots attaukojošam ūdenim, maisot, lai izkausētu;

2 citā plastikāta spainī 50g ūdens injekcijā un 3g piedevas A un 2g piedevas B muciņā, kas sajaucas 5-10min, lai tas pilnīgi izkausētu no iepildītā tvertnē Potassium Humate un atlikusī 37g ūdens ielej vienā, tas ir, istabas temperatūras attaukošanas līdzekļa zudums;

3, kopējā eļļas izskats, kālija Humates izskats tikai šajā attaukojošajā aģents uzsūkšanās apmēram 10 min, lai sasniegtu apmierinošu attaukošanas efektu, kālija Humate attaukošanās gadi faktiski papildus eļļai un ūdenim pēc mazgāšanas sagatavju virsmas ūdens plēvi bija ūdens filmas vidējais rādītājs. Vienkāršā attīrīšanas specifikācija ir paredzēta vislabākajam laika posmam, lai noņemtu sagatavi.