Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija Humates efekts

Aug 02, 2017

Sārmu degšanas trakta mehānisms ir ūdens absorbcijas sārmains kālijs Humates, tā ka vietējā šūnas dehidratācija, sārmu un audu proteīni, lai veidotu sārmu denaturētu olbaltumvielu kompleksu, sapapinātus taukaudus, siltuma pārziepjošana var izraisīt dziļo audu bojājumu. Kālija Humāts Tā kā sārmu denaturēto olbaltumvielu komplekss ir šķīstošs, sārmu jonus var tālāk iekļūt dziļajos audos, izraisot bojājumus.

Kodīgie apdegumi parasti ir dziļi dziļumā vairāk nekā divi grādi, dzenot vardarbīgi. Zāļu izšķīšana, lai turpinātu padziļināt brūci, skandāla mīksta, kālijs Humate bija lipīga slazda "ziepēm līdzīgas" vai "sapuvušas tofu" - līdzīgas izmaiņas, viegli komplicētas pēc infekcijas brūču sepse. Nagu sajūta ar kodīgu sārmu kļūst plānāka, spīduma zudums, lai nagu plakana un pat karote. Kālija humāts Tīrais šķīdums var padarīt ādu sausu, sabojāt, izkaistot. Kodīgs tvaiks uz acs un augšējo elpceļu kairinājums spēcīgs, var izraisīt acu un augšējo elpošanas ceļu apdegumus.

1, ko izmanto kā desikantu, absorbējošu, kālija humātu, lai ražotu skābeņskābi un dažādu kāliju, bet arī galvanizācijai, skulptūrai, litogrāfijai utt.

2, ko galvenokārt izmanto tādu izejvielu kā kālija ražošanai kā kālija permanganāts, kālija karbonāts utt. Farmācijas industrijā kālijs Humāts kālija bora, spironolaktona, heparanola, testosterona propionāta un tā tālāk ražošanai. Vieglā rūpniecībā kālija ziepju, sārmu akumulatoru, kosmētikas līdzekļu (piemēram, aukstu krēmu, krēmu un šampūnu) ražošanai. Kālija Humāts krāsvielu ražošanas nozarē, lai samazinātu krāsvielas, piemēram, zilā RSN samazināšana utt. Elektroķīmiskajā rūpniecībā, galvaniskajai, skulptūrai utt. Tekstilrūpniecībā, drukāšanai un krāsošanai, balināšanai un merserizācijai, kā arī lielam skaitam izmantoto ķīmisko šķiedru, poliestera šķiedru galveno izejvielu, ražošanai. Turklāt, Kālija humāts tiek izmantots arī metalurģiskajiem sildītājiem un ādas attaukošanai utt.

3, ķīmiskās izejvielas, medicīnai, sadzīves ķīmija un tā tālāk.

4, kas izmantoti kā analītiskie reaģenti, pārziepjošanas reaģenti, kālija Humates oglekļa dioksīds un mitruma absorbētājs.

5, ķīmiskā rūpniecība, lai ražotu mazgāšanas ziepes, šampūns ziepes, krējums, krējums, kālija Humate krēms, šampūns un citas izejvielas. Farmācijas rūpniecība progesterona, vanilīna un citu izejvielu ražošanai. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai. Akumulatora nozari izmanto sārma bateriju ražošanai

Organizācijai ir dedzinoša iedarbība, var izšķīdināt olbaltumvielu, veidojot denaturētu olbaltumvielu. Šķīdums vai putekļi, kas iekaisuši uz ādas, īpaši iepludināti gļotādā, var izraisīt mīkstus kaulus. Jo augstāka šķīduma koncentrācija, jo augstāka temperatūra, jo spēcīgāka ietekme. Kālija humāts Acis ieplīsis, var ne tikai sabojāt radzeni, bet arī padarīt acu dziļu audu bojājumu.

Maksimālā pieļaujamā koncentrācija ir 0,5 mg / m. Jāsaglabā darba ādas un acu pieskāriens, piemēram, nejauši pieskaroties, jūs varat lietot ūdeni bojāto daļu, kālija Humates un pēc tam slapināt ar 5% etiķskābes, vīnskābes, sālsskābes vai citronskābes šķīduma, ūdeni; piemēram, acu šļakstus, uzmanīgi iepildiet ūdeni vai fizioloģisko šķīdumu. Lēni mazgājiet 10 ~ 30 minūtes un pēc tam noklikšķiniet uz 2% no karnivakaīna vai 0,5% no kārerīna šķīduma. Operāciju jālieto ar izturīgu drānu, kas izgatavots no formas tērpiem, kālija Humates valkājamiem gumijas cimdiem, aproces, priekšauti, valkājamas apavus un citus darba aizsardzības produktus, rokas jāpārklāj ar neitrālu un hidrofobisku ziedi.