Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija Humates efekts

Oct 26, 2017

Kālija hidroksīda pamatnodarbošanās: neorganiskā rūpniecība tiek izmantota kā izejviela kālija sāļu ražošanai, piemēram, ūdeņraža fosfāts, divi kālija utt. Ķīmiskā rūpniecība, ko izmanto ziepju, ziepju un kālija ražošanai, mazgā šampūnu mīksto ziepju, krējumu , krēms, šampūns un citas izejvielas. Farmācijas rūpniecība tiek izmantota vanilīna un citu izejvielu ražošanai. Krāsvielu ražošanā izmanto krāsvielu ražošanu. Akumulatoru rūpniecība tiek izmantota sārma bateriju ražošanā.

Kālija hidroksīdu izmanto kā žāvētāju, sorbentu, ko izmanto kālija ziepju, skābeņskābes un dažādu sāļu pagatavošanai, arī izmanto galvanizācijā, gravēšanā, litogrāfijā uc; Kāliju galvenokārt izmanto izejvielu ražošanai, piemēram, kālija karbonātam utt. Farmācijas nozarē kālija borhidrīda, spironolaktona, batila spirta un testosterona propionāta ražošanai. Kālija ziepju, sārma akumulatoru, vieglās rūpniecības kosmētikas ražošanai (piemēram, krēmam, krēmam un šampūnam). Krāsvielu nozarē, ko izmanto samazinātu krāsvielu ražošanā, piemēram, zilā krāsā, RSN un citur.

Kālija hidroksīds elektroķīmiskajā rūpniecībā tiek izmantots galvanizēšanai, gravēšanai utt. Tekstilrūpniecībā izmanto drukāšanai un krāsošanai, balināšanai un merserizēšanai un plaši izmanto kā galveno izejvielu sintētisko šķiedru un poliestera šķiedru izgatavošanai. Turklāt tas tiek izmantots arī metalurģijā, karsēšanas aģentā un ādas attaukošanā. Ķīmiskā pamata izejviela, ko lieto medicīnā, ikdienas ķīmiskā rūpniecība utt. Absorbents, ko izmanto kā analītisko reaģentu, pārziepjošanas reaģentu, oglekļa dioksīdu un mitrumu, kā arī farmācijas rūpniecībā.

Kāda ir kālija hidroksīda nozīme

1 kālija hidroksīds, ko izmanto kā desikantu un absorbējošu skābeņskābi un dažādiem kālija sāļiem, bet arī galvanizācijai, skulptūrai, Shi Yin utt.

2, ko galvenokārt izmanto izejmateriālu, piemēram, kālija permanganāta, kālija karbonāta utt. Ražošanai potašā. Farmācijas nozarē kālija borhidrīda, spironolaktona, batila spirta, testosterona propionāta ražošanai. Kālija ziepju, sārma akumulatoru, vieglās rūpniecības kosmētikas ražošanai (piemēram, krēmam, krēmam un šampūnam). Krāsvielu nozarē, ko izmanto samazinātu krāsvielu ražošanā, piemēram, zilā krāsā, RSN un citur. Elektroķīmiskajā rūpniecībā izmanto galvanizāciju, gravēšanu utt. Tekstilrūpniecībā, ko izmanto drukāšanai un krāsošanai, balināšanai un merserizācijai , un to plaši izmanto kā galveno izejvielu sintētisko šķiedru un poliestera šķiedru izgatavošanai. Turklāt tas tiek izmantots arī metalurģijā, karsēšanas aģentā un ādas attaukošanā.

3. Pamata ķīmiskās izejvielas, ko izmanto medicīnā, ikdienas ķīmiskā rūpniecība utt.

4. Izmanto kā absorbentu analītiskajiem reaģentiem, pārziepjošanas reaģentiem, oglekļa dioksīdam un ūdenim.

5, ikdienas ķīmiskā rūpniecība izmanto ziepju, šampūnu un mazgāšanas mīksto ziepju, krējuma, krējuma, šampūnu un citu izejvielu. Farmācijas nozari izmanto progesterona, vanilīna un citu izejvielu ražošanai. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu ražošanā. Akumulatoru rūpniecība tiek izmantota sārma bateriju ražošanā.