Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija Humates satura analīze

Oct 18, 2017

Analītiskajā ķīmijā nātrija hidroksīdā un kālija hidroksīdā bieži lieto aizstājējus. Bet daži no pieteikumiem, viņi nevar mainīt. Piemēram, ūdeņraža ģenerators, kas norādīts ar kālija hidroksīdu. Medicīniska nātrija laime, kas norādīta ar nātrija hidroksīdu. Nātrija hidroksīds higroskopisks nekā kālija hidroksīds ir spēcīgs, tāpēc kālija hidroksīds parasti tiek izmantots ķīmiskajā analīzē. Tādā pašā veidā, ja jūs to lietojat kā sausinātājs ar nātrija hidroksīdu. Piemēram, ja jūs sakāt, ka nātrija laime ir medicīniska, norādīta ar nātrija hidroksīdu. Bet divi no nātrija hidroksīda ir lētāki, ja tas var aizstāt nātrija hidroksīdu.

Abas no tām ir ļoti kodīgas, un tām nedrīkst būt saskarē ar metāla tvertnēm, un tām jābūt noslēgtām un konservētām. Starp tām nav atšķirības.

Nātrija hidroksīda fizikālās īpašības:

Viens produkts ir bezkrāsains caurspīdīgs kristāls, relatīvais blīvums 2.130, kušanas temperatūra ir 318.4 ℃. Viršanas temperatūra ir 1390 ℃. Kaustiskā soda tirgus ir ciets un šķidrs divi: tīri balta cieta kaustiskā soda, bloki, loksnes, stieņi, graudains, ļoti trausls. Tīra šķidrā kaustiskā soda ir bezkrāsains caurspīdīgs šķidrums. Cietie kaustiskā soda ir stipra higroskopiskuma. Tas ir šķīstošs ūdenī, un, kad tas ir izšķīdis, tas ir ļoti sārmains un tauku tauku sajūta. Šķīst etanolā un glicerīnā; Tas nav šķīst acetonā un ēterī. Tas ir ļoti kodīgs un korozīva ietekme uz šķiedrvielām, ādu, stiklu un keramiku. Izkliedes reakcija ar hloru, bromu, jodu un citiem halogēniem; Sāls un ūdens veidojas no skābju neitralizācijas.

Kālija hidroksīda fizikālās īpašības:

Baltā rombu kristāls, rūpniecības produkti ir balta vai gaiši pelēka bloķēta vai kluba formas. Relatīvais blīvums 2,044 (20 ℃), kušanas temperatūra ir 360,4 ℃. Viršanas temperatūra ir 1320 ~ 1324 ℃. Šķīst ūdenī, izšķīdina, atbrīvojot lielu daudzumu šķīduma siltuma, spēcīgas ūdens absorbcijas, var absorbēt mitrumu gaisā un izšķīdināt un pakāpeniski uzsūkt oglekļa dioksīdu ar potašu. Šķīst etanolā, nedaudz šķīst ēterī. Spēcīga sārma un kodīga, tā īpašības ir līdzīgas kā kaustiskā soda īpašības.

Satura analīze: precīzi minēts paraugs ir apmēram 1,5 g, šķīst 40 ml jaunā vārīšanās un dzesēšanas ūdenī, aukstā līdz 15 ℃, ar fenolftaleīna testa šķīdumu (TS-167) vairākus pilienus ar 1 mol / l skābes titrēšanu. Kad rozā pazūd, ieraksta patērēto skābes daudzumu, pievieno metāloranžu testa šķīdumu (TS-148) un turpina titrēšanu, kamēr rozā krāsa ir nemainīga. Ierakstiet kopējo titrēšanai nepieciešamo skābju daudzumu. Katrs ml 1 mol / L sērskābes ir ekvivalents 56,11 mg kopējās sārmainības (KOH).