Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija Humates tīrīšana

Oct 27, 2017

Pirmkārt, cietā kālija hidroksīda noplūdes avārijas terapijas izolācijas noplūdes piesārņotajā apgabalā, ko ieskauj brīdinājuma zīmes, ārkārtas darbiniekiem ir ieteicams nēsāt gāzmaskas, kālija Humates valkāt ķīmisko aizsargapģērbu. Nekavējoties sazinieties ar noplūdi ar tīru tīru lāpstu, kas savākti tīrā, tīrā, tvertnē ar nelielu ūdens daudzumu, noregulējot uz neitrālu, kālija Humates un pēc tam notekūdeņu sistēmā. Jūs varat arī izskalot ar lielu daudzumu ūdens un atšķaidīt ūdeni notekūdeņu sistēmā. Piemēram, daudzi noplūdes, kas savākti pēc pārstrādes vai nekaitīgas apglabāšanas.

Otrreiz, aizsargpasākumi Elpošanas aizsardzība: ja nepieciešams, valkāt aizsargmaskas.

Aizsargapģērbs: valkāt virsdrēbju (pretkorozijas materiāli). Roku aizsardzība: Valkājiet gumijas cimdus. Cits: pēc darba, dušas apģērbs. Pievērsiet uzmanību personiskajai higiēnai.

Treškārt, pirmās palīdzības pasākumi Cietais kālija hidroksīds Saskare ar ādu: nekavējoties skalojiet ar ūdeni vismaz 15 minūtes. Ja ir apdegumi, ārstēšana. Kālija Humāts Saskare ar acīm: Nekavējoties paceliet plakstiņu, skalojiet ar tekošu ūdeni vai fizioloģisko šķīdumu vismaz 15 minūtes. Vai arī noskalot ar 3% borskābes šķīdumu. Medicīniskā palīdzība. Ieelpošana: ātri no vietas uz svaigu gaisu. Ja nepieciešams, kālijs Humates mākslīgo elpināšanu. Medicīniskā palīdzība. Norīšana: nekavējoties izskalojiet, kad pacients ir nomodā, muti atšķaidiet etiķi vai citronu sulu.

Cietie kālija hidroksīda tīrīšanas spējas Es uzskatu, ka mēs esam dzirdējuši, šis produkts daudzējādā ziņā ir ļoti labs pieteikums, lai veicinātu izpratni par visiem, Potassium Humate labāku izpratni par šo produktu, šādu Xiaobian īpaši visiem, lai ieviestu nākamo Cietais kālija hidroksīds, lai izturētu tauku saturu, mēs sapulcējāmies, lai uzzinātu par to.

1, pirmā 85g ūdens sagatavošana attaukošanas tvertnē, kālija humāts turpmāk, kam seko 21g cietā kālija hidroksīda, 25g nātrija sulfāta, 5g nātrija glukonāta, 2g nātrija algināta, kas pievienots attaukojošam ūdenim, maisot, lai izkausētu;

2 citā plastikāta spainī 50g ūdens injekcijā un 3g piedevas A un 2g piedevas B muciņā, kas sajaucas 5-10min, lai tas pilnīgi izkausētu no iepildītā tvertnē Potassium Humate un atlikusī 37g ūdens ielej vienā, tas ir, istabas temperatūras attaukošanas līdzekļa zudums;

3, kopējā eļļas izskats, kālija humāts tikai šajā attaukojošajā aģents noklāj apmēram 10 min, lai sasniegtu attaukošanas efektu, faktiski attaukojot gadus, papildus eļļai un ūdenim pēc mazgāšanas sagatavju virsmas ūdens plēve bija vidēji no ūdens plēves Vienīgā specifikācija attaukošanai paredzēta labākajam laika posmam, lai noņemtu sagatavi.

Kālija hidroksīda mazināšanas līdzekļa konfigurācijā vai jūs zināt, ka šo produktu var izmantot kā tīru ūdens aģentu, var manipulēt ar tā hidroksīdu, lai kontrolētu ūdens pH, Kālija Humāts, bet šī produkta hidroksīdu var izmantot arī attaukošanas nolūkā Aģents, kālijs Humate tā izmantošana ir ļoti populāra, iesaistot ķīmiskās rūpniecības dažādās jomās, lauksaimniecībā, ražošana ir popularizēta.