Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālijs Humāts sārmains un kodīgs

Jun 20, 2017

Kālija hidroksīds (ķīmiskā formula: KOH, daudzums: 56.11) balts pulveris vai pārslveida cietviela. Kušanas temperatūra 360 ~ 406 ℃, viršanas temperatūra 1320-1324 ℃, kālija Humates relatīvais blīvums 2,044g / cm3, uzliesmošanas punkts 52 ° F, lūzuma indekss n20 / D1.421, tvaika spiediens 1mmHg (719 ℃) . Ar spēcīgu sārmainu un kodīgu vielu. Viegli uzņemt mitrumu gaisā un plūstamību, ogļskābās gāzes absorbcija no kālija karbonāta. Izšķīdināts apmēram 0,6 karsta ūdens daļās, 0,9 daļās aukstā ūdens, 3 daļas etanola un 2,5 glicerīna daļas. Izšķīdinot ūdenī, alkohols vai skābes apstrāde rada lielu siltumu. 0,1 mol / l šķīduma pH bija 13,5. Vidēja toksiska, pusei letāla deva (žurka, iekšķīgai lietošanai) 1230 mg / kg. Šķīst etanolā, nedaudz šķīst ēterī. Ir ļoti spēcīgs sārmains un kodīgs, kālijs Humate tāpat kā kaustiskā soda.

1, ko izmanto kā desikantu, absorbējošu, lai ražotu skābeņskābi un dažādu kāliju, bet arī galvanizācijai, skulptūrai, litogrāfijai utt.

2, ko galvenokārt izmanto tādu izejvielu kā kālija ražošanai kā kālija permanganāts, kālija karbonāts utt. Farmācijas nozarē, lai ražotu kālija boru, spironolaktonu, heparanolu, testosterona propionātu un tā tālāk. Vieglā rūpniecībā kālija ziepju, sārmu akumulatoru, kosmētikas līdzekļu (piemēram, aukstu krēmu, krēmu un šampūnu) ražošanai. Krāsvielu nozarē Kālija Humāts krāsvielu ražošanai, piemēram, zilā RSN samazināšana utt. Elektroķīmiskajā rūpniecībā, galvaniskajai, skulptūrai utt. Tekstilrūpniecībā, drukāšanai un krāsošanai, balināšanai un merserizācijai, kā arī lielam skaitam izmantoto ķīmisko šķiedru, poliestera šķiedru galveno izejvielu, ražošanai. Turklāt to izmanto arī metalurģiskajos sildītājos un ādas attaukošanā utt.

3, ķīmiskās izejvielas, medicīnai, sadzīves ķīmija un tā tālāk.

4, kas izmantoti kā analītiskie reaģenti, Kālija Humates pārziepjošanas reaģenti, oglekļa dioksīds un mitruma absorbētājs.

5, ķīmiskā rūpniecība mazgāšanas ziepju, šampūnu ziepju, krējuma, krējuma, krējuma, šampūnu un citu izejvielu ražošanai. Farmācijas rūpniecība progesterona, vanilīna un citu izejvielu ražošanai. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai. Akumulatora nozari izmanto sārma bateriju ražošanai.

Organizācijai ir dedzinoša iedarbība, kālijs Humate var izšķīdināt olbaltumvielu, veidojot denaturētu olbaltumvielu. Šķīdums vai putekļi, kas iekaisuši uz ādas, īpaši iepludināti gļotādā, var izraisīt mīkstus kaulus. Jo augstāka šķīduma koncentrācija, jo augstāka temperatūra, jo spēcīgāka ietekme. Spraugas acī ne tikai var sabojāt radzeni, bet arī padarīt acu dziļu audu bojājumu.

Maksimālā pieļaujamā koncentrācija ir 0,5 mg / m. Jāizvairās no darba ādas un acu pieskaršanās, piemēram, nejauši pieskaroties, ūdeni var mazgāt bojātās detaļas, pēc tam notraipīt ar 5% etiķskābi, vīnskābi, sālsskābi vai citronskābes šķīdumu; Kālija Humāts, piemēram, acu šļakatas, uzmanīgi iepilda ūdeni vai fizioloģisko šķīdumu. Lēni mazgājiet 10 ~ 30 minūtes un pēc tam noklikšķiniet uz 2% no karnivakaīna vai 0,5% no kārerīna šķīduma. Darbībai jābūt nēsātai kopējā darba apģērba gabalā, valkājot gumijas cimdus, aproces, priekšauti, valkājamos apavus un citus darba aizsardzības produktus, rokas jāpārklāj ar neitrālu un hidrofobisku ziedi.