Mājas > Jaunumi > Saturs

Kālija Humates darbība

Sep 25, 2017

Kālija hidroksīda loma:

1. Neorganisko rūpniecību izmanto kālija ražošanai, piemēram, kālija permanganātu, kālija nitrītu, dikālija fosfātu uc

2. Katru dienu ķīmiskā rūpniecība tiek izmantota kā izejviela kālija ziepju, ziepju mazgāšanai, mīksta ziepa, sniega krēmam, aukstajam krēmam, šampūnam utt. Farmācijas nozari izmanto, lai iegūtu izejvielas, tādas kā progesterons un vanilīns.

3. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai

4. Bateriju rūpniecībā izmanto sārma baterijas. [4], ko izmanto kā desikantu, absorbējošu, ko izmanto, lai izveidotu potaša ziepes, skābeņskābi un dažāda veida kālija sāli, un ko izmanto galvanizēšanai, gravēšanai, litogrāfijai utt. To galvenokārt izmanto kā izejmateriālu potaša ražošanai, piemēram, kālija permanganātu un kālija karbonāts.

5. Elektroķīmiskajā rūpniecībā - galvaniskajai, gravēšanai utt. Tekstilrūpniecībā to lieto krāsošanai, balināšanai un merserizācijai, un to izmanto kā galveno izejvielu mākslīgo šķiedru un poliestera šķiedru izgatavošanai.

Kālija hidroksīds: kālija hidroksīds (ķīmiskā viela: KOH, tips: 56.11) balts pulveris vai pārslveida cietviela. Kušanas temperatūra ir 360 ° -406 ° C, viršanas temperatūra ir 1320-1324 ° C, relatīvais blīvums 2,044 g / cm, uzliesmošanas temperatūra 52 ° F, refrakcijas indekss n20 / D1.421, tvaika spiediens 1 MMHG (719 ° C). Tas ir ļoti sārmains un kodīgs. Viegli uzsūc mitrumu gaisā un mitrumā, absorbē oglekļa dioksīdu un kļūst par kālija karbonātu. Izšķīdināts apmēram 0,6 porcijas karsta ūdens, 0,9 aukstā ūdenī, 3 etanolā un 2,5 glicerīna. Izšķīdinot ūdenī, spirtu vai apstrādājot ar skābi, tiek ražots liels daudzums siltuma.

Loma: neorganisko vielu nozare tiek izmantota kālija ražošanai, piemēram, kālija permanganātam, kālija nitrītam, dikālija fosfātam uc Katru dienu ķīmiskā rūpniecība tiek izmantota kā izejviela kālija ziepes, mazgāšanas ziepju, mīksto ziepju, sniega krējuma, auksta krējuma, šampūns utt. Farmācijas nozari izmanto, lai iegūtu izejvielas, tādas kā progesterons un vanilīns. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai. Akumulatora nozari izmanto sārma bateriju ražošanai.

Lietojuma lauks

1. Lieto kā sausu un absorbējošu vielu, ko izmanto, lai izgatavotu skābeņskābi un dažāda veida kālija sāli, un ko izmanto galvanizēšanai, gravēšanai, litogrāfijai utt.

2. Galvenokārt izmanto kā izejvielas potaša ražošanai, piemēram, kālija permanganātu un kālija karbonātu. Farmācijas nozarē to izmanto, lai iegūtu kālija bora ūdeņradi, antivielas, salicilskābi, propionātu utt. Vieglā rūpniecībā izmanto poļu ziepes, sārma baterijas, kosmētiku (piemēram, aukstu krēmu, krēmus un šampūnu). Krāsvielu nozarē to izmanto, lai ražotu PVN krāsvielas, piemēram, zilā RSN samazināšana. Elektroķīmiskajā rūpniecībā, galvanizēšanai, gravēšanai utt. Tekstilrūpniecībā to lieto krāsošanai, balināšanai un merserizēšanai, un to izmanto kā galveno izejvielu mākslīgo šķiedru un poliestera šķiedru izgatavošanai. Turklāt tas tiek izmantots metalurģiskajā apkures aģentā un ādas attaukošanā.

3. Pamata ķīmiskās izejvielas farmaceitiskajai un ikdienas ķīmiskajai rūpniecībai.

4. Izmanto kā absorbentu analītiskajiem reaģentiem, pārziepjošanas reaģentiem, oglekļa dioksīdam un ūdenim.

5. Ķīmiskās rūpniecības ikdienas lietošana tiek izmantota kā izejviela ziepju, mīksto ziepju, sniega krēmu, aukstu krēmu, šampūnu un tā tālāk mazgāšanai un mazgāšanai. Farmācijas nozari izmanto, lai iegūtu izejvielas, tādas kā progesterons un vanilīns. Krāsvielu rūpniecība tiek izmantota melamīna krāsvielu izgatavošanai. Akumulatora nozari izmanto sārma bateriju ražošanai

Satura analīze

Precīzi minētie paraugi ir apmēram 1,5 g, šķīst 40 ml jaunā viršanas un dzesēšanas ūdenī, aukstā līdz 15 ℃, ar fenolftaleīna testa šķīdumu (TS-167) vairākus pilienus ar 1 mol / l skābes titrēšanu. Kad rozā pazūd, ieraksta patērēto skābes daudzumu, pievieno metāloranžu testa šķīdumu (TS-148) un turpina titrēšanu, kamēr rozā krāsa ir nemainīga. Ierakstiet kopējo titrēšanai vajadzīgo skābju daudzumu. Katrs ml 1 mol / L sērskābes ir ekvivalents 56,11 mg kopējās sārmainības (KOH).