Mājas > Jaunumi > Saturs

Augu fulļīnskābe PK Minerālviela Avots Humīnskābe, ražas pieaugums palielinājās par 10%

Aug 17, 2018


Ķīnas komunistiskās partijas (CPC) 19. nacionālajā kongresā ierosinātās "lauku aktivizēšanas" stratēģijas īstenošana, "kvalitātes uzlabošana lauksaimniecībā, zaļās lauksaimniecības veicināšana un lauksaimniecības preču stiprināšana zīmolā" ir vienīgais veids, kā lauksaimniecība jaunajā laikmetā . Ķīnas lauksaimniecības attīstības galvenā tēma pašlaik ir kļuvusi par to, kā uzlabot lauksaimniecības produktu kvalitāti, uzlabot augu izturību un augsnes kvalitāti, lai nodrošinātu ilgtspējīgu lauksaimniecības attīstību.

image.png


Augu Fulviķskābes PK minerālvielu avots humīnskābe, ražas pieaugums palielinājās par 10%.


Ir labi zināms, ka humīnskābe ir "piecas galvenās sekas" lauksaimniecībā, proti, uzlabojot augsni, uzlabojot mēslošanas līdzekļus, stimulējot augu augšanu, uzlabojot pretestību un uzlabojot kvalitāti, bet fulvskābe kā humīnskābes būtība ir efektīvāka palielinot ražu un uzlabojot kvalitāti. Organiskā viela ir svarīgs augsnes auglības indikators, augsnes organisko vielu galvenā forma ir humuss, un ksantskābe ir vismazākā molekulārā masa, visvieglāk uzsūcas un aktīvākā humusa daļa, un tas ir nepieciešams, lai saglabātu veselīgu augsnes aktivitāte.


Fulvīnskābe ir augsnes humusa pamatsastāvdaļa, organiskas aromātiskās sugas ar mazu molekulmasu un pilnīgu ūdens šķīdumu, ko rada organiska sadalīšanās un sadalīšanās. Tā ir labākā humīnskābes sastāvdaļa augsnē un kodolmateriālā, veidojot augsnes agregātu struktūru. Fulvīnskābe satur karboksilgrupu, fenola hidroksilgrupu un spēcīgu kompleksāciju, helātu un virsmas adsorbcijas spēju, kas var samazināt amonija slāpekļa zudumu. Fosfora pārvietošanās attāluma palielināšana augsnē, kas kavē ūdenī šķīstoša fosfora fiksāciju augsnē, pārveidojot neefektīvu fosforu efektīvā fosforā un veicinot fosfora absorbciju sakņu veidā. Fulvīnskābe var absorbēt un uzglabāt kālija jonus un uzlabot pieejamā kālija saturu, jo īpaši, lai palielinātu kālija mēslojuma efektivitāti. Rezultāti liecina, ka Fulvīnskābe var palielināt slāpekļa, fosfora un kālija efektivitāti mēslošanas līdzekļos par vairāk nekā 20%.


image.png


Tajā pašā laikā Ķīnas Tautas Republikas Lauksaimniecības un lauku lietu ministrija publiski reaģēja uz ieteikumu Nr. Trešā Nacionālā tautas kongresa pirmās sesijas 4580. gada redakcija, kurā izklāstīts lauksaimniecības un lauku lietu ministrijas veiktais darbs, lai veicinātu saproskābes lietošanu un nākamā posma darba plānu, kā arī aktīvi atbalstītu saproskābes rūpniecības attīstību un saproskābes mēslošanas līdzekļu demonstrēšana un popularizēšana.


Tāpēc Ķīnā fulvīnskābe ir obligāta. Kā augu augšanas regulators Fulvīnskābe ir augsnes humusa labākā sastāvdaļa, kas var ne tikai samazināt ražas noslodzi, palielināt augsnes auglību un bagātināt augsnes baktēriju substrātu, bet arī uzlabot ražas ražību un kvalitāti, tādējādi palīdzot uzņēmumiem sasniegt ilgtermiņa attīstību mērķi palielināt ražu, uzlabojot kvalitāti un saglabājot zemi. Lai atrisinātu kultūraugu kvalitātes problēmu.