Mājas > Jaunumi > Saturs

Augsnes uzlabošanas metodes

Jan 08, 2019


image


1. Ķīmisko mēslošanas līdzekļu racionāla izmantošana.

Ķīmisko mēslošanas līdzekļu racionāla izmantošana var palielināt ražošanu. Tomēr pārmērīga ķīmisko mēslošanas līdzekļu izmantošana arī ir ļoti kaitīga augsnei. Tāpēc, izmantojot mazāk mēslojumu, var novērst nepārtrauktu augsnes piesārņojumu, un tā ir galvenā metode augsnes uzlabošanas problēmas risināšanai no avota.


Racionālai mēslošanas līdzekļu izmantošanai jāpievērš uzmanība šādiem punktiem:

1) Piesakoties mēslojumam, mums jāpievērš uzmanība situācijai atkarībā no mēslojuma trūkuma augsnē un kultūrās. Saprātīgu papildu mēslojumu nevajadzētu izmantot pārmērīgi, lai iegūtu ražu.

2) Dažādos apstākļos, piemēram, grunts mēslošanas līdzekļos, augsnes mēslošanas līdzekļos un izsmidzināšanas mēslošanas līdzekļos, mēslošanas veids, daudzums un koncentrācija ir atšķirīgi, tāpēc lauksaimniekiem tie ir jāizmanto atbilstoši situācijai.


2. Palieliniet organiskā mēslojuma ievadi.

Augsnes auglība ir cieši saistīta ar organisko vielu saturu augsnē.


Izmantojot organisko mēslojumu, jāpievērš uzmanība šādiem punktiem:

1) Pēc rūpīgas sadalīšanās organiskie mēslojumi var nogalināt tikai kukaiņu olas un baktērijas izejvielās, un to nedrīkst lietot bez sadalīšanās.


2) Būtu jāizvēlas regulāro ražotāju organiskie mēslojumi vai jāpieņem organisko mēslojumu ar zelta probiotiku neatkarīgu fermentāciju, lai novērstu nevēlamu ražotāju izmantošanu smago metālu un citu izejvielu izmantošanai organiskā mēslojuma ražošanā.


3) Organisko mēslošanas procesu pašregulācijas procesā jāpievērš uzmanība netoksiskiem un nekaitīgiem fermentācijas materiāliem. Izejvielas, kas satur smago metālu un antibiotiku atliekas, nav piemērotas organisko mēslošanas līdzekļu fermentācijai, kas ir viegli izraisīt sekundāru piesārņojumu augsnē.


Organiskais mēslojums var pakāpeniski aktivizēt augsni, auglīgu augsni, organiskā mēslojuma pašreizējā izmantošana ar mēslojumu ir ideālākais mēslošanas veids!


image


3. Papildu mikrobu aģents.

Mikroorganismi veicina mikroelementu izdalīšanos un helātu veidošanos augsnē, apmainoties ar skābekli un oglekļa dioksīdu un organisko skābju un citu skābju vielu izdalīšanos vielmaiņas procesā, efektīvi izjaucot augsnes sablīvēšanos, veicinot agregātu struktūras veidošanos, uzlabojot aerāciju. augsnes stāvoklis un veicina organisko vielu, humīnskābes un humusa veidošanos.


Otrkārt, mikroorganismiem ir ļoti svarīga loma augsnes materiālu un enerģijas ievadīšanā un izvadē, un tie ir svarīgas saites materiālu cikla ķēdē. Tas var aktivizēt augsnes organiskās un neorganiskās barības vielas, sadalīt organiskās vielas, atbrīvot barības vielas un palielināt barības vielu efektivitāti.


Turklāt mikrobi reproduktīvajā un vielmaiņas procesā, atlieku degradācija augsnes mēslošanas līdzekļos, organiskajos pesticīdos, smagos metālos un citos piesārņotājos utt., Iepriekšminēto piesārņotāju sadalīšanās, transformācijas, fiksētās, pārneses un jaunās fizikālās un ķīmiskās reakcijas rezultātā. sintētiska nekaitīgums, sadalot tos mazāk kaitīgās vai nekaitīgās vielās, samazina augsnes piesārņojuma pakāpi.


4) Pievienojiet augsnes ielabotāju

Kā augsnes paskābināšanās sekundārā salinizācija utt. Dažādas problēmas, jo īpaši siltumnīcu dārzeņu un augļu koku lielā ekonomiskajā ieguvumā, lauksaimnieki bija smagāki par augsnes problēmām, arī augsnes ielabotāji šajos apgabalos pēdējos gados sāk sakarst, augsne augsnes kondensators galvenokārt ir vaļīga augsne, uzlabo augsnes agregātu struktūru, tauku aizturēšanu, mazina augsnes paskābināšanās, salinizācijas uc ietekmi.


Ir vērts atbalstīt, ka humīnskābes produkti ar aktivētiem minerāliem ir plaši izmantoti ārzemēs. Humīnskābe dažās valstīs, piemēram, Eiropā un Amerikā, tiek klasificēta kā biostimulants, kam ir laba ietekme uz augsnes atjaunošanu un augkopības stimulāciju.


Lai gan augsnes ielabotājam ir uzlabošanās un kondicionēšanas efekts uz augsni, taču, izvēloties to, jums ir jāzina, kāda veida augsne ir paredzēta, daži no tiem ir vērsti uz sārmu augsni, daži no tiem ir paredzēti skābai augsnei un devai. pārmērīga lietošana izraisīs citas blakusparādības.
www.agronaturetech.com

E-pasts: info@agronaturetech.com