Mājas > Jaunumi > Saturs

Maz jaunu gadu

Feb 08, 2018

Maz jauno gadu (ķīniešu: Xiaonian), parasti nedēļas pirms lunar New Year, tas ir arī pazīstams kā festivāla Dieva virtuvē dievība, kas pārrauga katrai mājsaimniecībai morālās īpašības.

Šeit ir sešas lietas, kas jums būtu jāzina par maz jauno gadu, cita apzīmējuma pavasara sākumu.小年夜.jpg

1. piedāvāt upurus Dievam virtuves

  

Viens no visvairāk atšķirīgās tradīcijas maz jauno gadu ir dedzināšana papīra attēla Dieva virtuvē, nosūtu Dieva Gars debesīs ziņot par ģimenes kodeksu, nekā pagājušajā gadā. Virtuves Dievs ir apsveicama atpakaļ uz mājām caur jaunu papīra tēlu viņam blakus plīts līmēšana. No šī skatpunkta virtuve Dievu pārraudzīs un aizsargātu mājsaimniecības vēl par vienu gadu.


Lielākā daļa no piedāvājumiem ir dažādu šķirņu saldumu. Tiek uzskatīts, ka šis zīmogs virtuves Dieva mutes un iedrošināt viņu tikai teikt labas lietas par ģimeni, ja viņš paceļas debesīs, lai pavēstītu jaunumus.


2. mājas uzkopšana

  

Laba festivāla pēdējā lunar mēnesis, astotajā un maz jaunā gada divdesmit trešajā dienā, starp ģimenēm visā Ķīnā apņemas pamatīgu māju tīrīšana, slaucīšana no vecās, gatavojoties Jaunajam gadam.


Saskaņā ar ķīniešu tautas ticējumi, laikā pēdējo mēnesi gadā spokiem un dievības jāizvēlas atgriezties debesīs vai palikt uz zemes. Pastāv uzskats, ka lai nodrošinātu savlaicīgu spokiem un dievības izbraukšanas cilvēki rūpīgi jātīra gan to personu un viņu mājokļu, līdz pat pēdējam atvilktni un skapī.


3. ēst Guandong konfektes

  

Guandong candy, lipīga ārstēt izgatavoti no stigrs prosa un sadīgušu kviešu, ir tradicionālās uzkodas, ka ķīnieši ēst uz festivāla Dieva virtuvē.

  

4. paste papīra izcirtņiem, Windows

  

Jaunais gads maz, veco kuplejas un papīra izcirtņiem no iepriekšējā pavasara festivāls tiek pierakstīti, un jaunu logu dekorācijas, Jaungada plakāti un labvēlīgs ordeņi tiek ielīmēts uz augšu.

  

5. vannā un matu griezumu


Kā vecs ķīniešu sakot iet, vai tie ir bagāts vai nabags, cilvēki bieži vien ir diskonts pirms pavasara festivāls. Darbību, ņemot vannas un frizūra bieži ņem maz jauno gadu.

  

6. gatavošanās pavasara festivāls

  

Cilvēki sāk krājumu līdzi nepieciešamos noteikumus par pavasara festivālu kopš maz jauno gadu. Visu, kas nepieciešams piedāvājumu veikt senči, izklaidēt viesus un barības ģimenes vairāk nekā garas brīvdienas ir jāiegādājas laicīgi.