Mājas > Jaunumi > Saturs

Šķidra iezīme

Sep 05, 2017

Šķidrums ir viena no trim lielākajām fiziskajām formām. Tam nav noteiktas formas, un tas bieži tiek ietekmēts traukā. Taču tā tilpums ir nemainīgs spiediena un temperatūras apstākļos. Turklāt spiediens, ko šķidrums rada konteinera pusē, atšķiras no citu valstu spiediena.

Nav noteikta formas, tas ir šķidrums, un to bieži ietekmē trauks. Tvertnes forma, šķidrums, šķidruma forma. Tam ir noteikts tilpums, un šķidruma tilpums ir nemainīgs zem spiediena un temperatūras. Tas ir grūti saspiest mazākā apjomā.

Saistība ar spiediena temperatūru: šķidruma tilpums ir nemainīgs spiediena un temperatūras apstākļos. Turklāt šķidrums ietekmē tvertnes sānus, kā arī citus fiziskos stāvokļus. Šis spiediens tiek nosūtīts visos virzienos, nevis samazinot un palielinot ar dziļumu (jo dziļāks ir ūdens, jo lielāks ūdens spiediens).

Temperatūras paaugstināšanās vai samazināts spiediens parasti var iztvaikot šķidrumu un kļūt par gāzi, piemēram, ūdens sildīšanu ūdens tvaikos. Spiediens vai dzesēšana parasti var sacietēt šķidrumu un kļūt par cietu, piemēram, samazinot ūdeni līdz ledus. Tomēr spiediens pati par sevi nesaskrāpē visas gāzes, piemēram, skābekli, ūdeņradi un hēliju.

Šķidrums un spiediens

Ja spiediens ir P, kad spiediens ir P:

P = rho GH

Rho ir šķidruma blīvums.

G = gravitācija

H = viduspunkts uz šķidruma virsmu

Šķidrums ir šķidrs, un tas ir jebkurā formā tas ir tādā formā. Kad šķidrās molekulas van der Waalss ir sadalīti, objekts tiek pārvērsts gāzveida stāvoklī; Kad siltums starp šķidruma molekulām tiek samazināts, ķīmiskās saites starp molekulām var veidoties, un ķīmiskās saites kļūst cietas, kad dominē molekulas.

Šķidrums un cietais, šķidrais un izotropiskais raksturojums (fizikālās īpašības dažādos virzienos), tas ir, jo objekti no cietas uz šķidrumu, temperatūras paaugstināšanās dēļ padara atomu vai molekulu kustību un vairs nespēj saglabāt sākotnējo fiksēto pozīciju, tāpēc plūsma tiek ģenerēta. Bet šajā brīdī pievilcība starp molekulām vai atomiem ir lielāka, tādēļ tie nav izkliedēti, tāpēc šķidrumam vēl ir zināms tilpums.

Faktiski daudziem maziem šķidrā interjera reģioniem joprojām ir līdzīga kristāla struktūra - "kristāldogrikas reģions". Likviditāte ir "klases zona", ko var pārvietot viens no otra uz otru. Mēs izveidojam metaforu, no asfalta pie "satiksmes", katrai automašīnai ir fiksēta pozīcija ir cilvēks, kas atrodas "zonā", un relatīvais kustība starp automašīnu un automašīnu, tas rada visas komandas plūsmu.

Šķidrums atšķiras no gāzes, tam ir zināms tilpums. Šķidrums atšķiras no cietā stāvokļa. Tas ir šķidrs un tāpēc tam nav fiksētas formas. Papildus šķidro kristālu, gan šķidrās, gan amorfās cietās vielas ir izotropas, kas ir galvenās šķidruma makroskopiskās īpašības.