Mājas > Jaunumi > Saturs

Melnās zemes aizsardzības nozīme

Oct 16, 2018


Melna zeme ir pasaules pārtikas dārgums, ir augsnes karalis.


Pasaulē ir tikai četras lielas melnās augsnes vietas:

Tas ir izplatīts lielos Ukrainas līdzenumos, aptverot apmēram 1,9 miljonus kvadrātkilometru.

Misisipi upes baseins Ziemeļamerikā aptver 1,2 miljonus kvadrātkilometru platību.

Treškārt, tas ir melnais augsnes apgabals Ķīnas ziemeļaustrumos, kura platība ir aptuveni 1,03 miljoni kvadrātkilometru.

Argentīna Dienvidamerikā virzās uz Pampa Urugvajas pļavu, aptverot 760 000 kvadrātkilometrus.


Tie tiek izplatīti trīs galvenajos reģionos ziemeļaustrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Sakarā ar lielu augsnes veidošanās faktoru atšķirību, augsnes īpašības un organisko vielu saturs katrā melnā zemē ir atšķirīgas.


image


Melnā augsne ir visauglīgākā augsne pasaulē. Augsne satur desmit reizes vairāk organisko vielu nekā leess. Vislielākais ir Ukrainā, kur Ukrainas lielajos līdzenumos ir 30 procenti melnās zemes, kas pazīstama kā Eiropas maizes ceptuve. Ukraina tagad ir galvenā saulespuķu eļļas eksportētāja, kas pazīstama arī kā 100 gadu saulespuķu karaliste. Pilsētas nomalē ir saulespuķu lauki.


Divas stundas no melnās zemes vēstures:


Pārmērīgas izmantošanas un reģenerācijas dēļ četrās melnajās zemēs bija dažādas grunts degradācijas problēmas. Starp tiem Ukrainā un Amerikas Savienotajās Valstīs piedzīvoja retus "melno vētru" notikumus, kas ļāva cilvēkiem gūt dziļu mācību.


1) "melnā vētra" notikums Ukrainā: 1928. gadā Ukrainā notika ļoti destruktīva "melnā vētra" notikums, kas gandrīz noslaucīja visu Ukrainas reģionu, dažviet augsnes slāņi tika noņemti 5 ~ 12 cm, visvairāk nopietni ir vairāk par 20 centimetriem.


2) "melno vētru" notikumi Amerikas Savienotajās Valstīs: 1930. gados smilšu strūklas pamazām attīstījās klimatā, 1933. gadā - ar 14 uzliesmojumiem 1933. gadā un 38 - 1933. gadā. 1934. gada pavasarī tās beidzot pārtapa katastrofālas smilšainas, kuras kļuva reti notikuma "melnā vētra" vēsturē un tika identificēta kā viena no desmit dabas katastrofām 20. gadsimtā. Kur vējš iet, urvas un straumes paliek sauss, liellopi un aitas miruši lielos skaitļos, cilvēki ir izkropļoti un pārvietoti, un Ziemeļamerikas kontinents ir iznīcīgs. Pēc melnās vētras lielas lauku platības kļuva par tuksnesi, un zaudējumus nevarēja uzskaitīt.


image


Ikvienam ir pienākums aizsargāt melno zemi


Melnās augsnes patiesā daba ir humīnskābe . Viņa ir augsnes dzīves pamats, melnās zemes kodols, melnās zemes aizsardzība no viņas. Mums ir gudrība pilnībā izmantot viņu, tas ir, izmantojot humusskābi, kas iegūta no rūpniecības, lai barotu melno zemi, lai lieliskā melnā zeme pastāvīgi atbrīvo jaunu vitalitāti. Patlaban tīras augsnes un tīras pārtikas inženierijas uzdevums ir ļoti grūti novērst klimata pārmaiņas. Lai to panāktu, mums ir jāļauj "humīnskābe no augsnes uz augsni", mums ir jāatjauno melnās zemes oriģināls izskats, mums jābūt melnās zemes īpašniekam.
www.agronaturetech.com

E-pasts: info@agronaturetech.com