Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābe Sojas pupiņās Jaunā ievade, ienesīguma pieaugums

Mar 29, 2019

Šogad Zemkopības ministrija un ciemati īstenoja sojas atjaunošanas plānu.


Viens ir platības paplašināšana. Līdz 2020. gadam valsts sojas stādīšanas platība sasniegs 140 miljonus mu.


Otrkārt, palieliniet ražību uz platības vienību. Līdz 2020. gadam valsts vidējā raža no so sojas sasniegs 135 kg. Līdz 2022. gadam valsts vidējā raža no sojas pupām sasniegs 140 kg, pakāpeniski sašaurinot plaisu ar pasaules lielākajiem sojas pupu ražotājiem.


Treškārt, uzlabot kvalitāti. Līdz 2020. gadam olbaltumvielu saturs vietējā ēdamajā sojas pupās un iegūto sojas tauku saturs palielināsies attiecīgi par 1 procentu punktu. Līdz 2022. gadam tas palielināsies attiecīgi par 1 procentu punktu, lai sasniegtu vai pārsniegtu pasaules lielāko sojas pupu ražotāju vidējo līmeni.


Ceturtkārt, zaļā attīstība. Ķīmisko mēslošanas līdzekļu un pesticīdu izmantošanas līmenis līdz 2020. gadam sasniegs 40%, un visaptverošais lauksaimniecības un ražas novākšanas mehānisma līmenis sasniegs 78%.


Humīnskābes mēslojuma ražošana un pielietošana vairāk nekā 40 gadus ir parādījusi, ka tā var veicināt sojas augu augšanu, lai tie būtu stabili, ar tumši zaļām lapām, attīstītu sakņu sistēmu, stipru izturību pret culm, labāku pod aizsargājošo iedarbību, spēcīgāku pretestību uz slimībām un kukaiņiem, zemāku slimību līmeni, agrāku briedumu, labāku graudu pilnību un augu graudu skaita palielināšanos un 100 graudu svaru utt


Cerams, ka humīnskābe var būt precīzi saistīta un apaugļota, lai sniegtu pozitīvu ieguldījumu sojas ražošanas nozares atjaunošanā. Uzziniet vairāk: http://news.wugu.com.cn/article/1487834.html


image