Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābe plaši izmantota

Jun 20, 2017

No "Ming dinastijas Li Shizhen" "Materia Medica komplekta" "Wujin San" humīnskābes vielas ir izmantotas vairāk nekā 400 gadu cilvēces vēsturē, Humīnskābe un ārzemēs humīnskābes atklāšanā un ekstrahēšanā ir bijusi pilna 220 gadi. Pašlaik pasaulē ir 70 vai vairāk humīnskābes vielu kategorijas, kuras ir publicētas tieši vai netieši. Kā organiskās izejvielas humīnskābe ir plaši izmantota lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, lopkopībā, ešelonā, zvejniecībā, naftas, ķīmiskās rūpniecības, celtniecības materiālu, vieglās rūpniecības, medicīnas, vides aizsardzības un tā tālāk. Daudzi lauki. Šobrīd humīnskābe ir galvenie lauksaimniecības produkcijas produkti: organisko sulfoskābi - neorganisko mēslošanas līdzekļu un fulvīnskābi, kā izejvielas iepakojumam mēslojumu Kamei bonus, Jinli, peļņu, augu hormonus, augsnes uzlabojumus, sausuma aģentus, pesticīdus, piemēram, piemēram aģenti.

Humīnskābe ir sava veida dabiskā organiskā viela. Tas ir no seniem augiem, kas sadalās un sintezē mikroorganismus. Tā ir vāja skābums, humīnskābes ūdens absorbcija, koloidāls, adsorbcijas, jonu apmaiņa, kompleksācija, redox un fizioloģiskā aktivitāte. Pagaidiet Saskaņā ar humus skābes molekulas masas lielumu un šķīdību, kas sadalīta fulvskābē, sālsskābē un melnā fulvīnskābē. Humīnskābe Fulvīnskābe ir raksturīga ar mazu molekulmasu, skābām grupām, šķīst skābēs, sārmās un ūdenī, viegli augu absorbcijas īpašības, ko plaši izmanto lauksaimnieciskajā ražošanā. Bioķīmiskā fulvīnskābe tiek attīrīta pēc pilna skābes rūpīgas fermentācijas, kas papildus sulfoskābei satur arī 17 veidu aminoskābes, olbaltumvielas, nukleīnskābes, vitamīnus, cukurus, dažādus enzīmus, dažādus mikroelementus saturošus elementus.

2002. gadā ASV pētījumā par humīnskābēm lauksaimniecībā tika norādīts, ka 50% vai vairāk mēslošanas līdzekļu, insekticīdu, fungicīdu, herbicīdu un ūdens tiktu samazināti, ja izmantotu vēlamās humīnskābes.

Humīnskābe ir tradicionālā ķīniešu medicīna, kas visvairāk nav spēcīga loma, lai gan ātra iedarbība, bet galvenokārt lēna, augu kondicionēšanas galvenā mīkstināšana, atstājot yin un yang līdzsvaru, lai sasniegtu slimību un uzlabotu augu vitalitāti un imunitāti

Humīnskābe var būt galvenais līdzeklis un divu veidu aģenti narkotikā, dažādi efekti, var būt dažādas savietojamības, lai izmantotu tās dažādās funkcijas, ir nepieciešama padziļināta izpratne par to, jo īpaši ar citu pesticīdu savietojamību Samazināšanas efektivitāte, bet arī padziļināta un atbilstoša izpratne un lieliska profesionāla un tehniska prasība.

Mēs esam šeit, lai izskaidrotu humīnskābes vielas, kas ietver humīnskābi, fulvskābi un tās sāļus, kā arī bioķīmisko fulvokābi, oksidētu fulvohidskābi un akmeņogļu degradāciju ar fulvokābi, tās ir dabā sastopamas organiskās makromolekulas, nesatur ķīmiskos hormonus, var paaugstina imunitāti, veicina augu augšanu un attīstību, veicinot fermentatīvas reakcijas, veicina dažādu metabolismu, kontrolē gēnu ekspresijas laiku un telpu, veicina šūnu dzīvotspēju, veicina sēklu dīgtspēju, paātrina kalcija veidošanos un veicina sakņu veidošanos, kurā fulvīnskābi un augu poras, lai samazinātu pretestību pret sausumu, augsne ar ūdens aizturi, humīnskābes adsorbcija, mīkstināšana un slāpeklis var dot īpašības u.tml., galvenokārt, lai ražotu sausumu izturīgas saknes, augu augšanas palēninātājus, veicinātu vielu ražošanu un pielāgo augu ķīmiskais sastāvs, lai uzlabotu augu kvalitāti un citus efektus. Turklāt humīnskābes vielām ir arī mediācijas, antibakteriālo slimību profilakses, insekticīdu un citu slimību izaugsme.

Humīnskābes iedarbība uz augsni

1, apaugļot augsnes auglību, uzlabot augsni, veicināt aglomerācijas veidošanos, lai raža varētu nodrošināt pietiekamu daudzumu ūdens, barības vielas, jo īpaši fizioloģiskā šķīdumā, lai uzlabotu ietekmi ir vairāk acīmredzama.

2, humīnskābe ir slāpekļa lēna atbrīvošanās līdzeklis un stabilizētājs, fosfātu mēslojuma sinerģists, poļu aizsardzības līdzeklis, ir neliels barības elementu veidojošs līdzeklis, humīnskābes helātus veidojošais aģents, sinerģiskais mēslojuma efekts. Humīnskābes pievienošana kompleksajam mēslošanas līdzeklim var samazināt pieejamo barības vielu fiksāciju un zudumu un palielināt izmantošanas līmeni. Tas ir labs augsnes sinerģists, lēnas izdalīšanās līdzeklis un uzlabotājs.

(1), lai uzlabotu slāpekļa, slāpekļa lēnas izplūdes izmantošanu.

(2), lai samazinātu augsni par pieejamo fosfora fiksāciju un veicinātu kultūru saknes līdz fosfora absorbcijai.

(3), lai samazinātu augsnes absorbciju kālija fiksēto, Humic Acid, lai grūti atbrīvot kālija, uzlabotu izmantošanu.

(4), lai uzlabotu mikroelementu elementu darbību augsnē.

3, lai pārtrauktu augsnes sablīvēšanu, augsnes izraisītu slimību kavēšanu, uzlabotu augsnes mīkstināšanu, adsorbciju, caurlaidību, veicinātu augsnes pH, regulētu zemes temperatūru, uzlabotu augsnes ūdeni un mēslojuma ietilpību.