Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābes šķirņu sugas

Oct 09, 2017

Humīnskābes ir daudzveidīgas. Dabīgā minerālūdens skābe galvenokārt ir dzīvnieku un dzīvnieku atliekas pēc organisko vielu veidošanās mikroorganismu sadalīšanās, kas izplatās augsnē, kūdās un atmosfēras ogļos, augu un augsnes ekosistēmai ir liela nozīme.

Humīnskābes mēslošanas līdzekļiem ir liela nozīme humīnskābē, kam seko dažas lielas, mikroelementu un citu uzturvielu vielas. Humīnskābes kompleksā struktūra un īpašības, dabiski izšķīrās par humīnskābes mēslošanas līdzekli, ir daudzfunkcionāls organiskais mēslojums. Starp tiem augsnes īpašību uzlabošana ir viena no svarīgākajām humīnskābes lomai.

Uzlabota skābā augsne un sālsūdens augsne

Kopējā struktūra ir augsnes auglības pamatā. Vietējais humuskābes mēslošanas līdzekļu lietošana pierādīja, ka humīnskābes mēslošanas līdzekļi var palielināt augsnes agregātu struktūru. Saskaņā ar Ķīnas Zinātņu akadēmijas Šenjangas ekoloģisko pielietojumu testu, humusskābes mēslojuma augsnes ūdensnecaurlaidīgu pildvielu izmantošana palielinājās par 10% līdz 20%; ievērojami palielinājās arī biohumīnskābes kombinēto mēslošanas līdzekļu tests, augsnes ūdens stabila agregāta struktūra. Pēc mēslošanas līdzekļu izmantošanas, augsnes paliekums, spēcīga augu augšana, pastiprināta augsnes izturība.

Galvenā humīnskābes produktu izmantošana lauksaimniecībā

1, var veicināt šūnu dalīšanu un izaugsmi, lai stimulētu kultūru, lai to ieaugtu, to var izmantot kā dabīgu sakņu pulveri, to var izmantot arī sēklu mērcēšanai un kaņepju lietošanai.

2, var ievērojami uzlabot kultūraugu cukura saturu, tādēļ kultūraugi ar pretapaugšanas spēju novērst puvi, sakņu puvi, samazina kaitēkļus un slimības, samazina augu lapu stomatālās atveres izturību, samazina lapu transpiāciju, lai ūdens ķermenis uzlabotu situācija, ir dabisks spēcīgs sausuma pretestības līdzeklis.

3, lai uzlabotu augsnes struktūru, veicinātu augsnes agregātu struktūras veidošanos, paātrinātu organisko vielu pārveides sadalīšanos, jo īpaši ilglaicīgai vienreizējai ķīmisko mēslošanas līdzekļu izmantošanai, mašīnu remontam, aramzemei, ko izraisa ievērojams augsnes uzlabošanas efekts.

4, neitralizē augsnes pH, lai saskaņotu augsnes PH vērtību, palielina mikroelementus no saknes līdz lapām vai citām daļām darbības primāro zāļu absorbcijas paātrināto metabolismu, tādējādi uzlabojot lauksaimniecības produktu kvalitāti.

Humīnskābes produkti ir galvenais rūpniecībā

1, briketes saistviela. Pievienojiet nelielu daudzumu labu graudu, labu virsmas sadalījumu, lai briketei būtu pietiekami karsts un auksts stiprums un stabilitāte.

2, keramikas piedevas. Var uzlabot keramikas sagataves stiprību par apmēram 80%, plastifikācijas indeksu 40% vai vairāk, var palielināt dubļus, glazūras vircas plūsmu, kas pārsniedz 50%, ir labs želants, lai uzlabotu zaļo zilo ziedu ķermeni un tā absorbcijas spēju no glazūras

3, eļļas urbšanas palīglīdzekļi. Var uzlabot sienas ieeļļošanu, pretkorozijas efekts ir ievērojams.

4, var izmantot kā barību, medicīniskās piedevas, katla mazgāšanas līdzekļus un ūdens kvalitātes stabilizatoru.