Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābe spēlēt efektīvu lomu

May 18, 2017

Humīnskābe ir liela molekulu organiska viela dabā. Dažādās jomās vīnogu stādīšanas procesā, lietojot mēslojumu, ir ļoti laba ietekme uz humskābi.

1. Humīnskābēm var būt sinerģiska ietekme uz mēslošanas līdzekļiem, un papildus tam, ka mēslošanas līdzekļi tiek pievienoti kopā, tie var arī atrisināt atlikušo mēslojumu augsnē.


2. Var uzlabot augsnes agregātu struktūru, mēs grāvējam organisko mēslojumu, galvenā loma ir palielināt augsnes caurlaidību, humic Acid uzlabotu augsnes agregātu struktūru, humīnskābe ir arī šī īpašība.


3. Palielinātu mikroorganismu aktivitātes palielināšana, tāpēc daudzi cilvēki mīl papildināt bāzes mēslojumu ar mēslošanas līdzekli, un humīnskābes var uzlabot to aktivitāti.


4. Lai uzlabotu sāļu augsnēs, humskābe veido daudzu sāļainu augsnēs, pateicoties smalko daļiņu kapilaritātei augsnē un ilgstošai sāls uzkrāšanai mēslošanas līdzeklī. Humīnskābe var veicināt lielu granulu pildvielu veidošanos un samazināt kapilāriju, lai regulētu sāļu un sārmu augsni. Humīnskābes iedarbība uz zemu sēklu mazuļu sēklām sāls šķīdumā ir acīmredzama.


5. Uzlabotas skābās augsnes, kas var ne tikai regulēt sāļu augsni, bet arī uzlabot skābo augsni.


Pievienot: Jāatzīmē, ka pēc vīnogu grāvas, apvienojumā ar humīnskābes apstrādi, var ne tikai sasniegt iepriekš minētās priekšrocības, bet arī var veicināt sakņu atjaunošanos. Daudzi uzņēmumi tagad arī ražo humīnskābes kombinēto mēslojumu, humīnskābes, bet labi vai slikti, ir nepieciešams labot pareizo produktu izvēli.

Termins "humīnskābe" joprojām ir problēma. Augsnes zinātnieki akcentē veidošanās procesa mikrobu lomu, uzstājot, ka to sauc par humīnskābi. Akmeņogļu ķīmiķis, kura galvenā izaugsme ir no auga, vajadzētu saukt par "humīnskābi". Šobrīd Humīnskābe nozares lietojumprogrammas jomā, vispārējā vispārējā "humīnskābe".

Tā kā humīnskābes nav tīras vielas, tās ir tipa vielas un ir sarežģītas maisījumi. Tās sastāvs ievērojami atšķiras no avota, un pēdējos gados Humīnskābe joprojām nosaka humīnskābes veidu no fermentācijas, taču to sauc par "humīnskābi".


Humisko skābju jēdziens plašā nozīmes spektrā ir: dzīvnieku un augu atliekas, galvenokārt augu atliekas, mikroorganismu sadalīšanās un transformācijas rezultātā, kā arī virkne ģeoķīmisko procesu, ko izraisa un uzkrājusi kāda organisko vielu klase.