Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābe Uzglabāšanas metode

Sep 25, 2017

Humīnskābe ir plaši izmantots dabiskais materiāls, ko plaši izmanto lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, lopkopībā, naftas, ķīmiskajā rūpniecībā, būvmateriālos, medicīnā, veselības, vides aizsardzības un citās jomās. Īpaši tagad tiek atzīts, ka ekoloģiskās lauksaimniecības būvniecības veicināšana, lauksaimnieciskā ražošana bez piesārņojuma, zaļā pārtika, vides piesārņojuma novēršana utt., Padara "humīnskābi" ļoti slavējamu. Izrādās, ka cilvēka dzīve nevar dzīvot bez humīnskābes.

Humīnskābe ir augu un dzīvnieku atliekas, galvenokārt augu atliekas, sadalot un pārveidojot mikroorganismus, kā arī organisko vielu klases uzkrāšanās, izmantojot virkni ģeoķīmisko procesu procesu. Tas ir satriecošs daudzums, miljardi tonnu. Upes un ezera, augsnes akmeņogles, lielākajai daļai virsmas ir savas pēdas. Tā plašās eksistences dēļ ietekme uz zemi ir arī liela, ietverot oglekļa ciklu, minerālu migrācijas uzkrāšanos, augsnes auglību, ekoloģisko līdzsvaru un citus aspektus. Augsnē esošā humuskābes daudzums ir vislielākais, bet vidējais saturs ir mazāks par 1%, un sālsūdens daudzums nav mazs, bet koncentrācija ir mazāka. Humusskābes resursi, kas ir daudzsološākie, ir zemas kaloritātes ogles, piemēram, kūdra, lignīts un atmosfēras iedarbības ogles. Starp tiem humīnskābes saturs sasniedz 10-80%. Ķīnas ogļu rezerves ir ļoti bagātas. Saskaņā ar datiem, ir 5 miljardi tonnu kūdras, 126,5 miljoni tonnu brūnogļu un nav statistikas par atmosfēras spiediena ogļu. Šajā ziņā humus skābes ražošana un pielietošana ir arī viens no ogļu ķīmiskās rūpniecības aspektiem. Humīnskābes makromolekulu pamatstruktūra ir aromātiskais gredzens un lipīdu gredzens, kuram ir funkcionālās karboksilgrupas, hidroksilgrupas, karbonilgrupas, hinona un metoksilgrupas.

Izdzīvošanas status quo

Humusu ražo nāves bioloģiskais materiāls, piemēram, lignīns, kuru var degradēt ar mikroorganismu noārdīšanos un to vēl nevar degradēt. Tās īpašais veiktspēja un struktūra ir atkarīga no konkrētā parauga apstākļiem no ūdens vai augsnes avota. Tomēr, kaut arī humusa avots ir citāds, sniegums ir ļoti līdzīgs. Humīnskābi var iedalīt trīs galvenajās daļās augsnē un nogulumos: humic acid (HA), fulvic acid (FA) un humīns (HM). HA ir šķīstošs bāzē, bet nešķīst ūdenī un skābē; FA ir gan šķīstošs sārmās, gan šķīst ūdenī un skābē; Un HM šķīst atšķaidītās sārmās, nešķīst ūdenī un skābē. Spēja izdalīt metāla jonus ūdenī, lai atvieglotu barības elementu nodošanu kultūraugiem un uzlabotu augsnes struktūru, sekmē augu augšanu. Tai ir metāla jonu apmaiņas, adsorbcijas, kompleksācijas un helātu funkcija; Tā kā polielektrolītu dispersīvā sistēmā, tai ir koagulācijas, želejas un dispersijas funkcija. Humīnskābes molekulās ir noteikts brīvo radikāļu skaits, kam ir fizioloģiskas aktivitātes.

Ražošanas metodes

Tas var veidot humīnskābes reģenerāciju ar mākslīgo oksidēšanu (piemēram, gaisu, ozonu vai slāpekļskābi), piemēram, slāpekļskābes humīnskābi. Ekstrakcijas metode ir vispirms apstrādāt ar skābi, noņemt dažus minerālus, pēc tam ekstrahēt ar atšķaidītu sārmu šķīdumu un skābes paskābināšanu, un tad var iegūt humusskābes nokrišņu. Atkarībā no humus skābes šķīdības šķīdinātājos to var iedalīt trijās sastāvdaļās: to, kas šķīst acetonā vai etanolā, sauc par brūna saproskābi; Acetona nešķīstošo daļu sauc par melno saproskābi; Daļu, kas šķīst ūdenī vai atšķaidītajā skābē, sauc par dzeltenīgu skābi. Humīnskābes makromolekulu pamatstruktūra ir aromātiskais gredzens un lipīdu gredzens, kuram ir funkcionālās karboksilgrupas, hidroksilgrupas, karbonilgrupas, hinona un metoksilgrupas. Tai ir metāla jonu apmaiņas, adsorbcijas, kompleksācijas un helātu funkcija; Tā kā polielektrolītu dispersīvā sistēmā, tai ir koagulācijas, želejas un dispersijas funkcija. Humīnskābes molekulās ir noteikts brīvo radikāļu skaits, kam ir fizioloģiskas aktivitātes.

Uzglabāšanas metode

Izmantojiet tīru, sausu 200 kg cinkota dzelzs bungas iepakojumu. Šis produkts ir mitrs un stiprs. Tas ir jāuzglabā sausā un vēdināmā noliktavā. Ir aizliegts pakļaut lietus. Pārrāvuma gadījumā transportēšanas procesam jāizvairās no vardarbīgas sadursmes. Glabāšanas garantijas periods ir viens gads.