Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābes loma

Jul 25, 2017

Humīnskābes vides aizsardzība pesticīds attiecas uz humīnskābi un pesticīdu caur jonu saiti, ūdeņraža saiti, protonu pārnesi, elektronu pārnesi, humīnskābes kompleksāciju un citām mijiedarbībām ar šo metodi un rada jaunu pesticīdu polimēru kompleksa veidu. Pētījums un prakse liecina, ka humīnskābe un pesticīdi, fungicīdi, humic acid herbicide complex, var būt nozīmīgi, uzlabojot efektivitāti un samazinot toksicitāti.

Solubilizācija: humīnskābe var būt virsmaktīvo vielu loma, metāla sāls virsmas spraigums ir zemāks par ūdens virsmas spraigumu, pesticīdi var radīt ievērojamu dispersijas un emulgācijas efektu, var uzlabot šķīstošo pesticīdu šķīdību;

Sinerģija: humīnskābe var uzlabot augu pesticīdu absorbciju, humīnskābes pesticīdi un augu augšanas regulatori var uzlabot bioloģisko aktivitāti, var būtiski uzlabot pesticīdu efektivitāti;

Ilgstošas ​​iedarbības ietekme: pesticīdu sadalīšanās ātrumā izraisītajai humicīnskaitei ir būtiska inhibējoša iedarbība, Humic Acid un jo lielāks humīnskābes daudzums, jo lēnāks ir ātrums;

Toksisks efekts: Humīnskābe var pasivēt fermentu darbībai, kas ir toksiska pesticīdiem, stimulē enzīmu aktivitāti, lai apkarotu pesticīdus, samazinātu humskābi un samazinātu pesticīdu toksicitāti.

Augsnes mikrobi ir viens no svarīgākajiem iemesliem augsnes sastāvā, augsnes organisko vielu transformācijā, barības vielu apritē un svarīgās bioaktīvās vielas - fermentos augu dzīves procesā. Humīnskābe var veicināt augsnes mikrobu darbību, humic Acid palielina augsnes mikrobu skaitu un uzlabo augsnes enzīmu aktivitāti utt., Ir apstiprināts ar lielu skaitu pētījumu datu gan mājās, gan ārzemēs. Un piekrita, ka humus skābes piemērošana aerobajām baktērijām, aktinomicetēm, humskābei palielina šķiedru sadalīšanās baktēriju skaitu. Ir lietderīgi paātrināt organisko vielu mineralizāciju un veicināt barības vielu izdalīšanos. Tādēļ humīnskābes pielietošana var kontrolēt augļa puvi, humīnskābes dzeltenās lapas, brošūras, fusarium wilt.

Ar strauju Ķīnas ķīmiskās rūpniecības attīstību, ķīmisko mēslošanas līdzekļu ražošana un piemērošana pieaugošajam mēslojuma palielinājumam lauksaimnieciskās ražošanas attīstībai neapšaubāmi ir bijusi nozīmīga loma, bet ar ķīmiskā mēslojuma daudzuma palielināšanos - humīnskābes mēslošanas līdzekļu izmaksas , mēslošanas līdzekļu izmantošana Cenas samazināšana un citi jautājumi, bet arī pakāpeniski atspoguļota.

Patlaban Ķīnas slāpekļa minerālmēslu likme ir 30-50%, fosfātu izmantošanas līmenis 10-20%, poļu izmantošanas līmenis 50-70%, kā arī mēslošanas līdzekļu izmantošanas uzlabošana ir kļuvusi par pasaules nozīmi pētniecības tēmā. Ir daudzi veidi, kā uzlabot mēslošanas līdzekļa izmantošanas līmeni. Humīnskābe Pašlaik visefektīvākais rezultāts ir izmantot bioloģiski aktīvās piedevas humīnskābes aktivēšanai, humskābe palielina tā ķīmisko aktivitāti un bioloģisko aktivitāti, piemēram, ķīmisko savienojumu, adsorbciju, helātu veidošanos, mikrobu izplatīšanos utt.

Humīnskābe satur dažādas funkcionālās grupas, Humic Acid aktivētā humīnskābe ir ļoti efektīvas bioaktīvās vielas, kultūraugu augšana un fizioloģiskais metabolisms in vivo stimulēšanai, Humic Acid šī funkcija nav pieejama vispārējā mēslošanas līdzekļos, aktivētā humuskābe efektīvi bioloģiskā aktivitāte Viela saskaņā ar noteiktā mērcēšanas koncentrācija, iegremdēšanas saknes, iemērc saknēm, humīnskābes izsmidzināšana, laistīšana, tādēļ bāzes mēslojums utt. uz dažādām kultūrām ir acīmredzami stimulējošs. Humic Acid Visaptveroša darbība, veicinot saknes attīstību, ražas ražu, kvalitātes faktorus, labu ietekmi.