Mājas > Jaunumi > Saturs

Humic Acid Dabas

Oct 11, 2017

Humīnskābe ir amorfu makromolekulāro savienojumu maisījums, kas satur benzola kodolu, humskābes karboksilgrupas un fenola grupas, kuras uzkrājas virknē procesu, mikrobioloģisko sadalīšanās un transformācijas un ģeoķīmijas. To var iegūt no kūdras, brūnogles, ogļūdeņraža vai kādas augsnes. Humīnskābe ir melns vai brūns koloidāls materiāls, ir liela grupa policiklisko kondensēto gredzenu organisko savienojumu, humic Acid, šādas vielas, lai uzlabotu augsnes auglību un uzlabotu augsnes struktūru, ir labs efekts.

Ja augsne ir tikai maza smilts un ūdens, smiltis var viegli sadalīties. Humīnskābe ir līmjava, kas nesadalās smiltīs. Ja smilts injicē ūdeni, Humīnskābe paaugstina temperatūru, ūdens ātri iztvaicē; vai ūdens ātri uzsūcas. Tomēr, ja humīnskābe tiek pievienota smiltīm un ūdenim, no vienas puses tiek samazināta ūdens iztvaikošana, no otras puses, samazinās mitruma zudums, īpaši ūdens molekulas, kas ir dziļi saderīgas ar humīnskābi. Ja tas pats smilts un humus skābes maisījums, maisījums var ne tikai absorbēt vairāk ūdens un ūdens nav viegli zaudēt. Humīnskābe var padarīt augsni veidot noteiktu atbalsta spēku, Humic Acid atbalsta augu augšanu. Tātad, humīnskābe ir augsnes ūdens saglabāšanas līdzeklis.

Humīnskābei ir spēcīga helātus veidojoša spēja ķelēt gandrīz visas barības vielas, kas nepieciešamas augu augšanai. Piemēram, augsnē ir daudz karbonāta jonu. Kalcija jonus, kas nepieciešami augu augšanai, viegli piesaista karbonāta joni. Kalcija karbonāta veidošanās, bet, ja humusskābes situācija nav vienāda, humīnskābe būs stingri bloķēta kalcija joniem, lai to novērstu, un karbonāta joni saskaras, tādēļ kalcijs joni netiks fiksēti, Humic Acid-free kalcija joniem būs augu uzsūkšanās, palielinās augu augšanai nepieciešamais kalcijs. Tāpat ir arī citas barības vielas, piemēram, magnija cinks.

Pēdējos gados pārmērīga lauksaimniecības zemju mēslojuma izmantošana, augsne nav paskābināšanās ir sāļošanās. Skābe, lai paļauties uz sārmu, lai neitralizētu, sārmi, lai paļauties uz skābi, lai kondicionētu. Ķīmiskajos eksperimentos ir vielu klase, ko sauc par "pH buferšķīdumu", buferšķīdumu gan skābes, gan humīnskābes īpašībām, gan pamatnes īpašībām. Kad skābes pievieno buferšķīdumam, buferšķīdums spēlē savu sārmainu un skābes ietekmi, lai paskābināšanās pakāpe kļūst ļoti lēna. Humīnskābe ir tāda buferšķīduma. Faktiski skābās augsnes humīnskābes vielām ir labs sniegums, galvenais ir tas, ka tas var helātus oksidēt toksiskus alumīnija jonus. Eksperimentālie dati liecina, ka skābā augsnes alumīnija saturu pārmērīgajā, humīnskābē var iesaiņot alumīnija jonos tā, ka alumīnija un augu kontakts, humic Acid tāda paša iemesla dēļ ir arī smagie metāli, piemēram, svins un kadmijs, humīnskābe, tāpēc tās unikālais raksturs Kļūstiet par augsnes pretodu.