Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābe struktūras veidošanās

Oct 27, 2017

Galvenā humīnskābes produktu izmantošana lauksaimniecībā

1, var veicināt šūnu dalīšanos un augšanu, lai stimulētu kultūru, lai tās ieaugtu, humīnskābi var izmantot kā dabīgu sakņu pulveri, to var izmantot arī sēklu mērcēšanai un žāvēšanai.

2, var ievērojami uzlabot kultūraugu cukura saturu, lai kultūraugi ar pretaizsinošu spēju novērst puvi, sakņu puvi, samazinātu kaitēkļus un slimības, samazinātu augu lapu stomatālās atveres izturību, Humīnskābe samazinātu lapu transpiāciju, lai ūdens ķermenis uzlabo situāciju, ir dabīgs spēcīgs sausuma pretestības līdzeklis.

3, lai uzlabotu augsnes struktūru, veicinātu augsnes agregātu struktūras veidošanos, paātrinātu organisko vielu pārveides sadalīšanos, jo īpaši ilglaicīgai ķīmisko mēslošanas līdzekļu vienreizējai lietošanai, humīnskābes mašīnu remontam, aramzemē, ko izraisa ievērojams augsnes uzlabošanas efekts.

4, neitralizē augsnes pH, lai saskaņotu augsnes pH vērtība, humic Acid palielina mikroelementus no saknes uz lapām vai citām daļām darbības primāro zāļu absorbcijas paātrinātā metabolisma daudzumu, tādējādi uzlabojot lauksaimniecības produktu kvalitāti .

1, briketes saistviela. Pievienojiet nelielu daudzumu labu graudu, Humic Acid labu virsmas sadalījumu, lai briketei būtu pietiekami karsts un auksts stiprums un stabilitāte.

2, keramikas piedevas. Var uzlabot keramikas sagataves izturību par apmēram 80%, plastika indekss ir 40% vai vairāk, var palielināt dubļus, glazūra vircas plūsmu vairāk nekā 50%, ir labs gelants, Humic Acid, lai uzlabotu zaļo ķermeņa zilo ziedu un tā gludināšanas absorbcijas spēja

3, eļļas urbšanas palīglīdzekļi. Var uzlabot sienas eļļošanu, Humic Acid, lai novērstu sabrukumu, ieejas efekts ir nozīmīgs.

4, var izmantot kā barību, medicīniskās piedevas, katla mazgāšanas līdzekļus un ūdens kvalitātes stabilizatoru.

Humīnskābe ir dabisko organisko magnromolekulāro savienojumu maisījums. Humic skābes īpatsvars augsnē ir vislielākais, augsnes humīnskābe ir fizikāli-ķīmiski neviendabīgs komplekss molekulmasas maisījums, kas ir polidisperss, maisījums ir dabīgs, augsts molekulmasu humīnskābe, dzeltens līdz melns, amorfs, koloīdais, taukskābju un aromātisko organisko polielektrolītu sastāvu, nevar izmantot vienotu ķīmisko struktūru.

1, viss process zaļā pārtika, kvalitātes kontroles tehnoloģiju sistēmu, viss ir sasniedzis ES, Amerikas Savienotās Valstis, Japāna un citām attīstītajām valstīm, pārtikas kvalitātes un drošības standartiem, ir saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, bet kā ražot zaļo un drošu pārtika, galvenā problēma ir tā, kā pārvarēt un novērst augsnes piesārņojuma problēmu. No mēslošanas viedokļa mums ir jāievēro organisko un neorganisko mēslojumu kombinācija. Humīnskābe ir vienīgā izvēle - humic skābi un mēslojumu var kombinēt, lai sasniegtu 1 +1> 2 integrēto efektu.

2, liels skaits pētījumu ir parādījuši, ka humīnskābe ir neorganisko mēslojumu draugs, slāpekļa mēslojums ir lēnas izdalīšanās līdzeklis un stabilizators, humīnskābes fosfātu mēslošanas līdzekļu sinerģists, poļu aizsardzības līdzeklis ir regulatora un helātus veidojošā līdzekļa mikroelements, Skābei ir ievērojama sinerģiska ietekme uz mēslošanas līdzekļiem, ir pasaules mēslojums Everestā.

3, humīnskābes minerālmēslu attīstības nākotnes virziens ir: viedie, humīnskābes profesionālie, kompozītie, ilgtermiņa, granulētie un reģionālie muļķi.

Var redzēt, ka humīnskābes mēslošanas līdzekļu izstrāde un pielietošana ir plaša izredzes. Lai izmantotu lauksaimniecības mēslojuma ekoloģizēšanu, var izmantot tikai humīnskābes mēslošanas līdzekļus, lai veicinātu un veicinātu zaļo lauksaimniecības produktu ražošanu un attīstību.