Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābe Labākais efekts

Aug 02, 2017

Pirmkārt, humusskābes mēslošanas līdzeklis tiek izvēlēts saskaņā ar pielietošanas metodi. Ja to lieto kā impulsu, pilienu apūdeņošanu vai lapotņu izsmidzināšanu, ieteicams lietot kālija humātu, humīnskābes amonija humātu vai fulvohidrātu, amonija fenvalerātu. Ja izmanto kā bāzes mēslojuma pielietojumu, Humīnskābei ir ieteicams izvēlēties amonija humusskābes vai amonija nitrāta humātu un citu mēslojumu, pieteikumā uzmanība jāpievērš zemē, jo humīnskābes amonija un amonija bikarbonāts ir produkts no kombinācija, Humīnskābe viegli iztvaikojas, Shi vai lapu aerosols. Bez tam nātrija humātu nedrīkst ievadīt augsnē ar augstu pH līmeni (fizioloģiskais šķīdums).

Otrkārt, saskaņā ar kultūraugu izvēli un augšanas mezgliem izvēlieties humīnskābes mēslošanas līdzekli. Augļu kokiem, piemēram, uzsvars uz mēslošanas līdzekļu mēslošanas, mēslojuma slāpekļa mēslojuma samazināšanos, humīnskābes atsperu mēslošana koncentrējas uz slāpekļa mēslojumu, dīgtspējas diferenciācija koncentrējas uz fosfora mēslojumu un poļu mēslojumu, līdz augļu paplašināšanās periodam jākoncentrējas uz slāpekli mēslojums, humīnskābes potaša mēslojums, kalcija mēslošanas līdzekļi un mikroelementi. Turklāt, bet arī ar kultūraugu mēslošanas preferenci. Piemēram, augļu koki, baklažānu dārzeņi, tabaka, cukurniedres uc ir hi kālija kultūras, humic Acid vislabāk piemērotu kālija humāta mēslojumu.

Visbeidzot humīnskābes mēslošanas līdzekļus izvēlas, pamatojoties uz ražas kategoriju un izmaksām. Humīnskābe Humīnskābes mēslošanas līdzeklis atbilstoši barības vielu veidam un daudzumam ir sadalīts humīnskābes elementu mēslošanas līdzekļos, humīnskābes savienojumā (jauktos) mēslošanas līdzekļos, humīnskābes organiskajā mēslojumā, humīnskābē organiskajā - neorganiskajā kompleksajā mēslojumā, humusskābes mikroelementā.

Augu un dārzeņu kokiem var izvēlēties humīnskābes organisko mēslojumu, humīnskābes organisko - neorganisko maisījumu mēslojumu vai humīnskābes mikroelementus mēslošanas līdzeklī, humīnskābē šos minerālmēslus, humīnskābes izmantošanu, organiskajā vielā var sasniegt 20% līdz 45%, var efektīvi uzlabot augu garšu un krāsu. Ja to lieto kā aerosolu vai zālāju aerosolu, ieteicams izvēlēties humīnskābes vai fulvohidrātu saturošā ūdenī šķīstošo mēslošanas līdzekli, lai gan augstākas šo mēslošanas līdzekļu cenas, bet ātras, efektīvas un tādēļ tiek izmantotas ekonomiskām kultūrām augstākas vērtības dēļ. Kaut arī humīnskābi var izmantot visā kultūraugu augšanas periodā, Humīnskābe, bet ekonomisku apsvērumu dēļ pēc kultūru pārstādīšanas pirms zieda uzbriest, pagrieziet krāsu četras atslēgas periodu katram impulsam 1 ~ 2 reizes, pietūkums un krāsa Kombinācija ar izsmidzināšanas efektu būs labāk.

No Ming dinastijas Li Shizhen's "Compendium of Materia Medica", kas "Wu Jin San, humīnskābes skābes materiāls ir cilvēka pieteikums ir bijis 400 gadu vēsturi, valstī humīnskābes tika atrasts un iegūts no pilna 220 gadiem . Šobrīd pasaule ir publicējusi tiešu vai netiešu humīnskābes vielu lietošanu 70 kategorijās, jo organiskās izejvielas ir plaši izmantotas lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, lopkopībā, vīlēs, zvejā, naftas, ķīmijas, celtniecības materiālu, vieglās rūpniecības, medicīnas, Humic Skābes vides aizsardzība Daudzās jomās. Pašlaik galvenie produkti lauksaimnieciskajai ražošanai ir: organisko sulfoskābi - neorganisko mēslošanas līdzekļu un fulvīnskābi, kā izejvielas iepakojumam mēslojuma Kamei bonus, Jinli, peļņu, augu hormoni, humīnskābes augsnes grozījumi, sausuma aģentus, pesticīdus, piemēram, piemēram aģenti.

Humīnskābe ir sava veida dabiskā organiskā viela. Tas ir seno augu produkts, kas sadalās un sintezē mikroorganismus. Tai ir vāja skābums, ūdens uzsūkšanās, humīnskābes koloīds, adsorbcija, jonu apmaiņa, kompleksācija, redox un fizioloģiskā aktivitāte. Pagaidiet Saskaņā ar humus skābes molekulas masas lielumu un šķīdību, kas sadalīta fulvskābē, sālsskābē un melnā fulvīnskābē. Humīnskābe Fulvīnskābe ir raksturīga ar mazu molekulmasu, skābām grupām, šķīst skābēs, sārmās un ūdenī, viegli augu absorbcijas īpašības, ko plaši izmanto lauksaimnieciskajā ražošanā. Bioķīmiskā fulvīnskābe tiek attīrīta pēc pilna skābes rūpīgas fermentācijas, kas papildus satur fulvskābi, Humīnskābi, bet satur arī 17 veidu aminoskābes, olbaltumvielas, nukleīnskābes, vitamīnus, cukurus, dažādus enzīmus, dažādus mikroelementus saturošus elementus .

Humīnskābe ir tradicionālā ķīniešu medicīna, Humīnskābe loma visvairāk nav spēcīgs, lai gan ātru efektu, bet galvenokārt lēni, galveno mīkstināšanu augu kondicionēšana, atstājot līdzsvaru yin un yang, lai sasniegtu slimību ārstēšanu un uzlabot augu vitalitāte un imunitāte