Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābes struktūras funkcija

Aug 17, 2017

Viens, ko sauc humīnskābe

Humīnskābe ir dabisko organisko magnromolekulāro savienojumu maisījums. Auglība dabā ir augsnes humus skābes īpatsvars, augsnes humīnskābe ir fizikāli-ķīmiski neviendabīga, sarežģīta molekulārā masa ir polidispersa, maisījums ir izgatavots no dabīgas, augstas molekulmasas, no dzeltenas līdz melnai, amorfā, koloidālā, taukskābju un aromātisko organisko polielektrolītu sastāvu, nevar izmantot vienu ķīmisko struktūru, kas.

Otrkārt, no kurienes ir iegūta humīnskābe?

1, augsnes humīnskābe, kas dzimusi, galvenokārt augu mikroorganismu iedarbībā, veidojot īpašu makromolekulāru organisko savienojumu maisījumu.

2, akmeņogļu humuskābe ir mikrobu sadalīšanās un augu transformācija, bet arī pēc ilgtermiņa ģeoloģiskās un ķīmiskās ietekmes un mikroelementu organisko savienojumu klases veidošanās.

Treškārt, humīnskābes struktūra un funkcija

1, struktūra

Humīnskābe ir sava veida dabiska organiska vāja skābe, kas sastāv no fulvīnskābes, melnas feniskās skābes un brūnas skābes trīs daļām.

2, elementu sastāvs

Akmeņskābes humīnskābe un augsnes organiskā viela humīnskābē ir līdzīga struktūra un būtība no galvenajiem elementiem humīnskābes oglekļa, ūdeņraža, skābekļa, turklāt ir neliels daudzums slāpekļa un sēra, kā arī dažādas funkcionālās grupas.

3, humīnskābes loma

Lielākā daļa augsnes organisko vielu ir humīnskābe, humīnskābe korozīvā skābē ir galvenā korpuss un tā kombinācija ar metāla joniem, humīnskābe ir visaktīvākā un visefektīvākā organisko vielu daļa.

(1) humīnskābes tiešā iedarbība

Veicināt augu augšanu un palielināt ražas ražību.

(2) netiešā ietekme

Fiziskā loma

A. Uzlabot augsnes struktūru. B. Augsnes krekinga un erozijas novēršana. C. palielina augsnes ūdens ietilpību, uzlabo aukstuma pretestību. D. padarīt augsnes krāsu tumšāku, veicina saules enerģijas absorbciju. ② ķīmiskais efekts. A. Pielāgojiet augsnes pH. B. Uzlabot un optimizēt barības vielu un ūdens uzņemšanu. C. palielināt augsnes buferšķīdumu. D. Sārmainā vidē ir dabisks helātus veidojošs aģents (helatēts ar metāla joniem, veicina augu absorbciju). E. Augu augšanai nepieciešamais organisko vielu un minerālvielu daudzums. F. Uzlabot organisko mēslojumu šķīdību un samazināt mēslojuma zudumu. G. Barības elementu pārvērš stāvoklī, ko viegli absorbē augs. H. var pastiprināt augu slāpekļa absorbciju, samazināt fosfora fiksāciju, var iekļūt augsnes slāpeklī un fosforā un citos elementos, aizsargājamā kastē, kas tiek uzglabāta augsnē, un var paātrināt barības vielu procesu augu organismā, uzlabot neorganisko mēslojumu izmantošanu Tādēļ humīnskābe ir augu barības elementu un fizioloģiski aktīvu vielu "rezervāts".

③ bioloģiskie efekti

A. Stimulēt labvēlīgo mikroorganismu augšanu un pavairošanu augsnē. B. lai uzlabotu dabisko augu slimību rezistenci, kaitēkļu izturību.

Ceturtkārt, parasti lietotās humīnskābes sugas un īpašības

Šobrīd humīnskābe, ko parasti lieto kā mēslojumu, tiek sadalīta lignīta humīnskābē, atmosfēras spiediena akmeņogļu humuskābā, kūdrā (pļavas humīnskābe).

1, lignīta humīnskābe ir ogļu (diaģēzes) produktu otrais posms, jo rūgto ogļu fāzē nav humīnskābes, lignīta humīnskābes, kuras vispārējais saturs ir 1-85%, brūnogļu brūns izskats, melns, saskaņā ar uz dziļumu var iedalīt

(1) augsnes lignīts: koalīcijas pakāpe ir sekla, zemu oglekļa saturu, humīnskābes saturs ir lielāks, parasti vairāk nekā 40%.

(2) spilgti brūnogles: dziļāka ogļu pakāpe, oglekļa saturs ir augstāks, humīnskābes saturs ir zems, parasti 1-10%.

(3) blīvs brūnogles: starp (1) un (2) starp vispārējo humīnskābes saturu līdz aptuveni 30%.

2, atmosfēras spiedes ogļu humus skābe, kas novēro ogles, pazīstama kā Johnson. Parasti lignīta, bitumena akmeņogļu, antracīta, gaisa, saules, lietus un sniega, smilšu, saldēto un citu infiltrācijas atmosfēras tuvumā vai saskarē ar to veidošanos. Ar šo procesu iegūtais humīnskābe ir kļuvusi par humīnskābes humusskābi, kas pazīstama arī kā dabiska reģenerēta humīnskābe, humīnskābes saturs atmosfēras ogļos ļoti svārstās 5-80% robežās.

3, kūdra (kūdra, kūdra utt.) Humīnskābe

Kūdra ir sākotnējais akmeņogļu veidošanās posms, kas pazīstams arī kā kūdra, Ķīnas kūdras humīnskābes saturs ir 20-40%. Kūdra organiskajā vielā netiek sadalīta ar augu atkritumiem un humīnskābes sastāvu, Ķīnas kūdras humīnskābes saturs ir 20-40%.

Piektkārt, humīnskābes mēslošanas līdzekļu attīstības iespējas

1, viss process zaļo pārtiku, kvalitātes kontroles tehnoloģiju sistēmu, viss ir sasniedzis ES, Amerikas Savienotās Valstis, Japāna un citas attīstītās valstis, pārtikas kvalitātes un drošības standartiem, ir saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, bet kā ražot zaļo pārtikas drošību , galvenā problēma ir tā, kā pārvarēt un novērst augsnes piesārņojuma problēmu. No mēslošanas viedokļa mums ir jāievēro organisko un neorganisko mēslojumu kombinācija, vienīgā izvēle ir humīnskābes mēslošanas līdzekļa izmantošana, humīnskābe un mēslojums var kombinēt, lai sasniegtu 1 +1> 2 integrēto efektu.