Mājas > Jaunumi > Saturs

Humic Acid Remonts Augsne

Sep 04, 2017

Augsnes attīrīšana attiecas uz fizisko, ķīmisko un bioloģisko metožu izmantošanu, lai nodotu, absorbētu, noārdītu un pārveidotu piesārņotājus augsnē, samazinātu tā koncentrāciju līdz pieņemamam līmenim vai pārvērstu toksiskos un kaitīgos piesārņotājus nekaitīgās vielās. Augsnes labošanas nozarē esošās augsnes labošanas tehnoloģijas vairāk nekā 100 veidu parasti izmanto tehnoloģiju, ir vairāk nekā 10 veidu, var iedalīt trīs fiziskās, ķīmiskās un bioloģiskās metodes.

Principā piesārņotās augsnes attīrīšanas tehniskie principi var ietvert:

(1) mainīt piesārņojošo vielu klātbūtni augsnē vai kombināciju ar augsni, samazinot tā migrāciju vidē un bioloģisko pieejamību;

(2) samazina kaitīgo vielu koncentrāciju augsnē.

Augsnes piesārņojuma kontroles, augsnes uzlabošanas procesā humīnskābe rāda labāku un labāku efektu.

Kāpēc ir humīnskābe?

Humīnskābe ir dabā sastopama makromolekula organiskā viela.

Humīnskābe ir augu un dzīvnieku atliekas, galvenokārt augu atliekas, sadalot un pārveidojot mikroorganismus, kā arī virkne ģeoķīmisko procesu, kas izraisa un uzkrāto organisko vielu klasi. Daži no fermentācijas procesiem mūsdienu rūpniecībā var arī ražot humīnskābi.

Humīnskābes izejvielu avotus var iedalīt divās kategorijās: ogļu un ogļskābās vielas.

Pirmie galvenokārt ietver kūdru, lignītu un atmosfēras ogles; Starp tiem humīnskābes saturs ir 10-80%.

Saskaņā ar informāciju, Ķīnas ogļu rezerves ir ļoti bagātas, ir 5 miljardi tonnu kūdras, lignīta 126,5 miljoni tonnu, atmosfēras ogles joprojām nav statistikas datu.

Tas ietver augsni, ūdeni, sēnītes un citas ogļūdeņražu vielas, tādas kā fenoli, hinoni, ogļhidrāti un citas vielas, tās ir bioloģiski fermentētas, oksidē vai sintēzes rezultātā var veidoties humīns saturs, piemēram, tirgus tagad. Rezultātā iegūtais humīnskābe .

Humīnskābe ir humusa galvenā sastāvdaļa, ķīmiskā struktūra ir sarežģīta, satur karboksilu, fenolu, ketonu, fenola hidroksilu un citas aktīvās funkcionālās maisījuma grupas, humīnskābes īpašo struktūru un tās fizikālās un ķīmiskās īpašības ekoloģiskajā atjaunošanā Par svarīgo lomu.

Kā humīnskābe nosaka augsni

Humīnskābe uz "smago metālu un toksisko organisko piesārņotāju" piesārņotu augsnes attīrīšanu galvenokārt ietver: humīnskābes smago metālu un organisko vielu adsorbcijas nokrišņu; Redokss; un humīnskābe var veicināt augsnes mikroorganismu organisko piesārņotāju degradāciju.