Mājas > Jaunumi > Saturs

Humic Acid paļauties uz skābes kondicionēšana

Sep 29, 2017

Ja augsne ir tikai maza smilšu un ūdens, smiltis ir viegli sadalās. Humic acid ir līmi, kas nav irt smiltis. Ja ūdens tiek injicēts smiltis, Humic Acid vai nu temperatūras kāpumu, ūdens ātri iztvaikojis; vai ūdens ātri būs tecēt. Humic Acid tomēr ja humic acid smiltis un pievieno ūdeni, ūdens iztvaikošana samazinās, no vienas puses un no otras puses samazina zaudējumu mitruma, it īpaši ūdens molekulām, kas dziļi saderīgas ar humic acid. Ja tādu pašu daudzumu smilšu un humic acid maisījumu Humic Acid maisījumu ne tikai uzņemt vairāk ūdens un ūdens nav viegli pazaudēt. Humic acid var veikt augsnes veidlapu uzspiestā konkrētu atbalstu, atbalstam kultūraugu augšanu. Tātad, humic acid ir augsnes ūdens saglabāšanu aģents.

Humic acid ir spēcīga helātus veidojošu spēja chelate gandrīz visas uzturvielas nepieciešami augu augšanai. Piemēram, ir daudz karbonāta joniem augsnē. Kalcija jonu nepieciešami augu augšanai viegli pievilina karbonāta joniem, kalcija karbonāts, bet, ja tur ir humic acid situācija nav pats, humic acid veidošanās būs stingri bloķēta kalcija jonu to novērst un karbonāta kontaktu, tāpēc kalcija jonu joni nav jānosaka, Humic Acid bezmaksas kalcija jonu būs augu absorbcijas, palielinātu kalcija nepieciešami augu augšanu. Tāpat ir citu uzturvielu, piemēram, magnija, cinka.

Pēdējos gados, pārmērīga izmantošana lauksaimniecības mēslojumu augsnes nav paskābināšanās sasāļošanos. Skābes, paļauties uz sārmu neitralizēt, sārmu paļauties uz skābes kondicionēšana. Ķīmijas eksperimentus, ir vielas klases sauc par "pH buferis" bufera skābi, Humic Acid un pamatnes dabas raksturu. Kad skābes pievienots buferis, buferis, spēlēt savas sārmu un skābes, ietekmi, paskābināšanās pakāpi kļūst ļoti lēni. Humic acid ir šāda buferis. Faktiski, humic acid vielu skāba augsne ir labs sniegums, galvenais ir tas var chelate toksisko alumīnija jonu. Eksperimenta dati liecina, ka lieko, humic acid skāba augsne alumīnija saturu var ietin alumīnija jonu, tāpēc, ka alumīnijs un augu kontaktu, tā paša iemesla dēļ ir smagie metāli kā svins un kadmijs, humic acid tā unikālo raksturu, tas kļūst par augsnes pretlīdzeklis.

Ja mēs varam tikai uzlabot sāļa augsne, var būt tieša piemērošana humic acid izejmateriālu pulvera, bet nedrīkst būt bez izejvielas satur humic acid Caixing Humic Acid ar augstu kalcija un magnija humic acid Ogļu lomu nav liels;

Ja mēs gribam izmantot mēslojumu, saskaņā ar dažādiem periodiem humic acid izmantošanu sāļi piemēram humic acid kālija vai amonija humate vai izvēle fulvic acid produktus;

Ja ražas ekonomika ir salīdzinoši augsta vērtība, Humic Acid mēs varam izvēlēties labāku absorbcijas fulvic skābes produktiem, piemēram, augļi un dārzeņi, augļu klāsta kālija fulvate periodā.