Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābes labs efekts

Jul 12, 2017

Humīnskābes mēslošanas līdzekļi ir piemēroti visu veidu augsnei, Humīnskābei, bet dažādos augsnes apstākļos, ieguves ietekme ir atšķirīga.

Ražošanas tests pierādīts:

① organisko vielu trūkums neauglīgā un zema ražība laukā, Humic Acid lietošana humīnskābes mēslošanas līdzekļu ražas pieaugums; Humīnskābes auglīgā augsne augsta ražīguma mēslošanas līdzekļos, pielietojot humīnskābes mēslošanas līdzekļus, var arī palielināt produkciju, bet relatīvi sliktas neauglīgās augsnes apjoms

② slikta smilšu struktūra, humīnskābes sāļainā augsne, skābās sarkanās augsnes augsnes humīnskābes mēslojums, ražas efekts ir īpaši redzams.

③ Augsnes barības vielu saturs ievērojami ietekmēja humīnskābes mēslošanas līdzekļa produktivitāti. Humīnskābe. Rezultāti parādīja, ka amonija humus skābes iznākums bija augstāks nekā humīnskābes, Humic Acid un humīnskābes ietekme uz augsni bija zema. Mazāk, slāpekļa un fosfora nopietnās nelīdzsvarotības dēļ augsnē, humīnskābē vai fiksētā augsnē ar strauju darbību, mēslojuma efekts ir nozīmīgāks.

④ mitrās skābes, humīnskābes mēslošanas līdzeklis var absorbēt ūdeni, humīnskābe uzlabo elpojošo stāvokli, kultūru rašanos, matu saknes labvēlīgu; sausa un sausa zeme, humīnskābe, humīnskābes mēslošanas līdzeklis var absorbēt ūdeni, humīnskābes ūdeni, saglabāt augsnes mitrumu, samazināt iztvaikošanu un uzlabot augu sausuma pretestību. Humīnskābe Jāatzīmē, ka humīnskābes mēslošanas līdzeklis ir hi ūdens mēslojums, sausa augsne ar apūdeņošanu, Humic Acid efekts būs labāks.

Pirmkārt, humusskābes mēslošanas līdzeklis tiek izvēlēts saskaņā ar pielietošanas metodi. Ja to lieto kā Chong Shi, pilināmā apūdeņošana vai lapotņu izsmidzināšana, ieteicams lietot kālija humātu, humīnskābes amonija humātu vai kālija fulvatu, amonija fenvalerātu. Ja izmanto kā bāzes mēslojuma pielietojumu, Humīnskābei ir ieteicams izvēlēties amonija humusskābes vai amonija nitrāta humāta un citu mēslojumu, pieteikumā uzmanība jāpievērš apraktai augsnē, jo humīnskābes amonija humus skābe un amonija bikarbonāts ir produkts kombinācija, Humīnskābe viegli iztvaikojas, Shi vai lapu aerosols. Turklāt nātrija humātu nedrīkst lietot augsnē ar augstu pH līmeni (fizioloģiskais šķīdums).

Otrkārt, humskābe pēc kultūraugu izvēles un augšanas mezgla izvēlas humīnskābes mēslošanas līdzekli. Piemēram, augļkokiem, piemēram, mēslošanas līdzekļu, mēslošanas līdzekļa kālija mēslojuma samazināšanās, humīnskābes atsperu mēslošanas uzsvars tiek likts uz slāpekļa mēslošanas līdzekļiem, humīnskābju dīgtspēju un fosfora mēslojuma un poļu mēslojuma koncentrācijas diferenciāciju līdz augļu paplašināšanās periodam nepieciešams koncentrēties uz slāpekļa mēslojumu, potašu, humskābes kalciju un mikroelementiem. Turklāt, bet arī ar kultūraugu mēslošanas preferenci. Piemēram, augļu koki, humīnskābes baklažānu dārzeņi, tabaka, cukurniedres u.tml. Humīnskābe ir hi kālija kultūras, humic Acid vislabāk piemērotu kālija humāta mēslojumu.

Visbeidzot humīnskābes mēslošanas līdzekļus izvēlas, pamatojoties uz ražas kategoriju un izmaksām. Humīnskābes mēslošanas līdzeklis saskaņā ar barības vielu veidu un daudzumu, kas sadalīts humīnskābes elementu mēslošanas līdzekļos, humīnskābes savienojumā (jauktos) mēslojumos, humīnskābes organiskajā mēslojumā, humīnskābes humuskābes organiskajā - neorganiskajos savienojumos mēslošanas līdzekļos, humīnskābes mikroelementos mēslošanas līdzekļos.

Attiecībā uz dārzeņu un augļu kokiem, humīnskābi jūs varat izvēlēties humīnskābes organisko mēslojumu, humīnskābes organisko - neorganisko maisījumu mēslojumu vai humīnskābes mikroelementu mēslojumu, šos minerālmēslus, humic Acid izmantot humīnskābes, jo organisko vielu var sasniegt 20% līdz 45%, humskābe var efektīvi uzlabot augu garšu un krāsu. Ja to izmanto kā izsmidzināšanu vai zālāju aerosolu, Humīnskābi ieteicams izvēlēties humusskābi vai fulvohidrātu saturošo ūdenī šķīstošo mēslošanas līdzekli, lai arī mēslojuma cena ir augstāka, humīnskābe, bet ātra un efektīva humīnskābe, un tādēļ to lieto ekonomisko kultūru augstāka vērtība. Kaut arī humīnskābi var izmantot visā kultūraugu augšanas periodā, bet ekonomisku iemeslu dēļ pēc kultūru pārstādīšanas, pirms zieda uzbriest, pagrieziet četru galveno impulsa periodu 1 ~ 2 reizes, paplašināšanas periodu un kombinēto krāsu ar izsmidzināšanas efektu būs labāk