Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābes funkcija un funkcija

Oct 26, 2017

Humīnskābe ir dabisko organisko magnromolekulāro savienojumu maisījums. Humicīda skābes īpatsvars augsnē ir vislielākais augsnes humus skābe ir fizikāli ķīmiski neviendabīgs komplekss molekulmasas maisījums, kas ir polidisperss, maisījums ir dabīgs, augsts molekulmasa, dzeltens līdz melns, amorfs, koloidālais, taukskābju un aromātiskās organiskās polielektrolīta sastāvs, nevar izmantot vienu ķīmisko struktūru, kas.

No kurienes nāk humīnskābe?

1, augsnē sastopamā augsnes humīnskābe, galvenokārt augs mikroorganismu darbības rezultātā, veidojot īpašu makromolekulu organisko savienojumu maisījumu.

2, akmeņogļu humuskābe ir mikrobu sadalīšanās un augu transformācija, bet arī pēc ilgtermiņa ģeoloģiskās un ķīmiskās ietekmes un mikroelementu organisko savienojumu klases veidošanās.

Humīnskābes struktūras funkcija un funkcija

1, struktūra

Humīnskābe ir dabiskās organiskās vājās skābes klase, kas sastāv no fulvskābes, melnās fulvīnskābes un brūnas skābes trijām daļām.

2, elementu sastāvs

Akmeņskābes humīnskābe un augsnes organiskā viela humīnskābē ir līdzīga struktūra un būtība no galvenajiem elementiem humīnskābes oglekļa, ūdeņraža, skābekļa, turklāt ir neliels daudzums slāpekļa un sēra, kā arī dažādas funkcionālās grupas.

3, humīnskābes loma

Augsnes organiskā viela parasti pārsniedz humīnskābi, korozīvā skābā ir humīnskābe, kas ir galvenais korpuss un tā kombinācija ar metāla joniem, humīnskābe ir visaktīvākā un visefektīvākā organisko vielu sastāvdaļa.

(1) humīnskābes tiešā iedarbība

Veicināt augu augšanu un palielināt ražas ražību.

(2) netiešā ietekme

Fiziskā loma

A. Uzlabot augsnes struktūru. B. Augsnes krekinga un erozijas novēršana. C. palielina augsnes ūdens ietilpību, uzlabo aukstuma pretestību. D. padarīt augsnes krāsu tumšāku, veicina saules enerģijas absorbciju.

② ķīmiskais efekts. A. Pielāgojiet augsnes pH. B. Uzlabot un optimizēt barības vielu un ūdens uzņemšanu. C. palielināt augsnes buferšķīdumu. D. Sārmainā vidē ir dabisks helātus veidojošs aģents (helatēts ar metāla joniem, veicina augu absorbciju). E. Augu augšanai nepieciešamais organisko vielu un minerālvielu daudzums. F. Uzlabot organisko mēslojumu šķīdību un samazināt mēslojuma zudumu. G. Barības elementu pārvērš stāvoklī, ko viegli absorbē augs. H. var pastiprināt augu slāpekļa absorbciju, samazināt fosfora imobilizāciju, var iekļūt augsnē slāpekļa, fosfora un kālija un citu elementu, aizsargājamā kaste uzglabā augsnē, un var paātrināt barības vielu procesu augu ķermenī, uzlabot neorganisko mēslojuma pielietojums. Tādēļ humīnskābe ir "augu barības elementu un fizioloģiski aktīvu vielu" rezerve.

③ bioloģiskie efekti

A. stimulēt labvēlīgo mikrobu augšanu un izkopšanu augsnē. B. lai uzlabotu dabisko augu slimību rezistenci, kaitēkļu izturību.

Ceturtkārt, parasti lietotās humīnskābes sugas un īpašības

Šobrīd humīnskābe, ko parasti lieto kā mēslojumu, tiek sadalīta lignīta humīnskābē, atmosfēras spiediena akmeņogļu humuskābā, kūdrā (pļavas humīnskābe).

1, lignīta humīnskābe ir ogļu (diaģenētisko) produktu otrais posms, jo rūgto ogļu fāzei nav humīnskābes, lignīta humīnskābes ar vispārējo saturu 1-85%, brūna brūnā brūna izskata, melna, saskaņā ar uz dziļumu var iedalīt

(1) augsnes lignīts: koalīcijas pakāpe ir sekla, zemu oglekļa saturu, humīnskābes saturs ir lielāks, parasti vairāk nekā 40%.

(2) spilgti brūnogles: dziļāka ogļu pakāpe, oglekļa saturs ir augstāks, humīnskābes saturs ir zems, parasti 1-10%.

(3) blīvs brūnogles: starp (1) un (2) starp vispārējo humīnskābes saturu līdz aptuveni 30%.

2, atmosfēras spiedes ogļu humus skābe, kas novēro ogles, pazīstama kā Johnson. Parasti tuvu lignīta, bitumena akmeņogļu, antracīta, gaisa, saules, lietus un sniega, smilšu, saldētas un citas atmosfēras aizsprostošanās un produkta veidošanās procesiem. Humīnskābe, ko ražo šis process, ir atmosfēras iedarbības humus skābe, ko sauc arī par dabīgo reģenerēto humīnskābi, humīnskābes saturs atmosfēras ogļos ievērojami svārstās 5-80% robežās.

3, kūdra (kūdra, kūdra utt.) Humīnskābe

Kūdra ir sākotnējais akmeņogļu veidošanās posms, kas pazīstams arī kā kūdra, Ķīnas kūdras humīnskābes saturs ir 20-40%. Kūdra organiskajā vielā netiek sadalīta ar augu atkritumiem un humīnskābes sastāvu, Ķīnas kūdras humīnskābes saturs ir 20-40%.