Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābes mēslošanas efekts ir nozīmīgāks

Oct 19, 2017

Humīnskābes mēslošanas līdzekļi ir piemēroti visu veidu augsnei, Humīnskābei, bet dažādos augsnes apstākļos, ieguves ietekme ir atšķirīga. Ražošanas tests pierādīts:

① trūkst organisko vielu neauglīgā un zema ražība laukā, humic Acid lietošana humīnskābes mēslojuma raža pieaugums; auglīgā augsne ar augstu ražu mēslošanas līdzekļiem, piemērojot humīnskābes mēslošanas līdzekļus, bet arī palielināt ražu, bet likme ir relatīvi slikta neauglīga augsne.

② slikta smilšu struktūra, sālsūdens augsne, skābā sarkana augsnes augsne, humīnskābes mēslošanas līdzeklis, ražas efekts ir īpaši acīmredzams.

(3) Augsnes uzturvielu saturs būtiski ietekmēja humīnskābes mēslošanas līdzekļa ražu. Rezultāti parādīja, ka amonija humus skābes iznākums bija augstāks nekā humīnskābes, Humic Acid un humīnskābes un fosfora ietekme uz augsni bija zema. Mazāk, slāpekļa un fosfora nopietnā nelīdzsvarotība augsnē vai augsnē ir stabilāka augsnē, mēslojuma efekts ir nozīmīgāks.

④ mitrās skābes, humīnskābes mēslošanas līdzeklis, humīnskābes mēslošanas līdzeklis var absorbēt ūdeni, uzlabot elpojošo stāvokli, augu rašanos, matu saknes labvēlīgu; sausa un sausa zeme, humīnskābe, humīnskābes humīnskābes mēslošanas līdzeklis var absorbēt ūdeni, ūdeni, saglabāt augsnes mitrumu, samazināt iztvaikošanu un uzlabot augu sausuma izturību. Jāatzīmē, ka humīnskābes mēslošanas līdzeklis ir hi ūdens mēslojums, humīnskābes humīnskābes sausa augsne ar apūdeņošanu, efekts būs labāks.

Pirmkārt, humusskābes mēslošanas līdzeklis tiek izvēlēts saskaņā ar pielietošanas metodi. Ja to izmanto kā Chong Shi, pilienu apūdeņošanai vai lapotņu izsmidzināšanai, ieteicams lietot kālija humātu, amonija humātu vai kālija fulvātu, amonija fenvalerātu. Ja izmanto kā bāzes mēslojuma pielietojumu, Humīnskābei ir ieteicams izvēlēties amonija humusskābes vai amonija nitrāta humāta un citu mēslojumu, pieteikumam jāpievērš uzmanība apraktai augsnē, jo humīnskābes amonija un amonija bikarbonāts ir produkts no kombinācija, viegli iztvaikojoša, Shi vai lapu aerosols. Bez tam nātrija humātu nedrīkst ievadīt augsnē ar augstu pH līmeni (fizioloģiskais šķīdums).

Otrkārt, saskaņā ar kultūraugu izvēli un augšanas mezgliem izvēlieties humīnskābes mēslošanas līdzekli. Piemēram, augļu kokiem, piemēram, uzsvars uz mēslojuma samazināšanos mēslojuma iestrādāšanā, humīnskābes kālija mēslojums, pavasara mēslošana koncentrējas uz slāpekļa mēslojumu, dīgtspēju un fosfātu mēslojuma un poļu mēslojuma diferencēšanu līdz augļu paplašināšanās periodam par slāpekļa mēslojumu, poļu mēslojumu, kalcija mēslošanas līdzekļiem un mikroelementiem. Turklāt, bet arī ar kultūraugu mēslošanas preferenci. Piemēram, augļu koki, baklažānu dārzeņi, tabaka, cukurniedres utt. Ir hi kālija kultūras, vislabākais kālija humāta mēslojuma pielietojums.

Visbeidzot humīnskābes mēslošanas līdzekļus izvēlas, pamatojoties uz ražas kategoriju un izmaksām. Humīnskābe Humīnskābes mēslošanas līdzeklis pēc barības vielu veida un daudzuma ir sadalīts humīnskābes elementu mēslošanas līdzekļos, humīnskābes savienojumā (jauktos) mēslošanas līdzekļos, humīnskābes organiskajās mēslošanas līdzekļos, humīnskābē organiskajā - neorganiskajos kompleksos mēslošanas līdzekļos, humīnskābes mikroelementos mēslošanas līdzekļos.

Attiecībā uz dārzeņu un augļu kokiem, humīnskābi jūs varat izvēlēties humīnskābes organisko mēslojumu, humīnskābes organisko - neorganisko maisījumu mēslojumu vai humīnskābes mikroelementiem mēslošanas līdzekļos, šos minerālmēslus, izmantojot humīnskābi, organiskajā vielā var sasniegt 20% līdz 45%, var efektīvi uzlabot augu garšu un krāsu.