Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābes ūdens iztvaicēšana

Sep 22, 2017

Ja augsne ir tikai maza smilts un ūdens, smiltis var viegli sadalīties. Humīnskābe ir līmjava, kas nesadalās smiltīs. Ja smilts injicē ūdeni, Humīnskābe paaugstina temperatūru, ūdens ātri iztvaicē; vai ūdens ātri uzsūcas. Tomēr, ja humīnskābe tiek pievienota smiltīm un ūdenim, no vienas puses tiek samazināta ūdens iztvaikošana, no otras puses, samazinās mitruma zudums, īpaši ūdens molekulas, kas ir dziļi saderīgas ar humīnskābi. Ja tāds pats smilšu un humīnskābes maisījuma daudzums, Humic Acid maisījums var ne tikai absorbēt vairāk ūdens, un ūdens nav viegli zaudēt. Humīnskābe var padarīt augsni veidot noteiktu atbalsta spēku, atbalsta kultūru augšanu. Tātad, humīnskābe ir augsnes ūdens saglabāšanas līdzeklis.

Humīnskābei ir spēcīga helātus veidojoša spēja ķelēt gandrīz visas barības vielas, kas nepieciešamas augu augšanai. Piemēram, augsnē ir daudz karbonāta jonu. Kalcija joniem, kas vajadzīgi augu augšanai, viegli piesaista karbonāta joni. Kalcija karbonāta, humskābes veidošanos, bet, ja pastāv humusskābes stāvoklis, tas nav tas pats, humīnskābes humīnskābe būs stingri aizslēgts kalcija joniem, lai to novērstu un karbonāta jonus kontakts, tādēļ kalcija joni netiks fiksēti, brīvi kalcija joni. Uzņems augu, palielinās augu augšanai nepieciešamo kalciju. Tāpat ir arī citas barības vielas, piemēram, magnija cinks.

Pēdējos gados pārmērīga lauksaimniecības zemju mēslojuma izmantošana, augsne nav paskābināšanās ir sāļošanās. Skābe, lai paļauties uz sārmu, lai neitralizētu, sārmi, lai paļauties uz skābi, lai kondicionētu. Ķīmiskajos eksperimentos ir vielu klase, ko sauc par "pH buferšķīdumu", Humic Acid - buferšķīdumu, gan skābes dabu, gan bāzes dabu. Kad skābes pievieno buferšķīdumam, buferšķīdums spēlē savu sārmainu un skābes ietekmi, lai paskābināšanās pakāpe kļūst ļoti lēna. Humīnskābe ir tāda buferšķīduma. Faktiski humīnskābes vielas skābā augsnē ir labas īpašības, Humic Acid galvenais ir tas, ka tas var helātu toksiskus alumīnija jonus. Eksperimentālie dati liecina, ka skābā augsnes alumīnija saturu pārmērīgajā, humīnskābē var iesaiņot alumīnija jonos tā, ka alumīnija un augu kontakts, humic Acid tāda paša iemesla dēļ ir arī smagie metāli, piemēram, svins un kadmijs, humīnskābe, tāpēc tās unikālais raksturs Kļūstiet par augsnes pretodu.