Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābes tieša darbība

Nov 02, 2017

Humīnskābe ir dabisks mikroorganismu maisījums. Dabā ir plaši izplatītas augsnes humīnskābes īpatsvars, jo augsnes humīnskābe ir sarežģīts maisījums, kura sastāvā ir neviendabīgā molekulmasa fizikālajā ķīmijā, ir vairāk izkliedēta, maisījums ir izgatavots no dabīgas, augstas molekulmasas, no dzeltenas līdz melnai, amorfā , gēls ar organisko polioelektrolītu tauku un aromātiskumu, nevar izteikt vienā ķīmiskajā struktūrformulē.

No kurienes nāk humīnskābe

1. Augsnes humīnskābe ir dzimis ar īpaša veida liela molekulāro organisko savienojumu maisījumu, ko augi veido mikroorganismu darbības rezultātā.

2. Ogļu humīnskābe ir lielu molekulāro organisko savienojumu grupa, kas veidojas mikroorganismu sadalīšanās un pārveidošanas procesā, kā arī ilgtermiņa ģeoloģiskā ķīmija.

Humīnskābes struktūras funkcija un funkcija

1, struktūra

Humīnskābe ir sava veida dabiska organiska vāja skābe, kas sastāv no trim daļām: dzeltenā humīnskābe, melna humīnskābe un brūna humīnskābe.

2. Elementu sastāvs

Ogļu humus skābe un humīnskābe augsnē organisko vielu ar līdzīgu struktūru un īpašībām humus skābes galveno elementu oglekļa, ūdeņraža, skābekļa un nelielu daudzumu slāpekļa un sēra, turklāt ir dažādas funkcionālas grupas.

3. Humus skābes loma

Augsnes organiskajā vielā visbiežāk sastopams humīnskābe. Humīnskābe korozīvā kvalitātē ir galvenā korpuss un sāls, kas tiek kombinēts ar metāla joniem. Humīnskābe ir visaktīvākā un efektīvākā organisko vielu sastāvdaļa.

(1) humīnskābes tiešā iedarbība

Veicināt augu augšanu un ražību.

(2) netieša darbība

Fiziskā darbība

A. uzlabot augsnes struktūru. B. Augsnes plaisāšana un erozijas kontrole. C. Palielināt augsnes ūdens ietilpību un uzlabot aukstuma pretestību. D. padarīt augsni tumšu un labvēlīgi saules enerģijas absorbcijai. Ķīmija. A. Pielāgojiet augsnes pH. B. uzlabot un optimizēt augu uzsūkšanos barības vielu un ūdens. C. Palielināt augsnes buferzonas jaudu. D. Sārmainā vidē tas ir dabisks helatēšanas līdzeklis (ar metālu jonu helātu, veicināšanas periods tiek absorbēts augos). E. bagāta ar augu augšanai nepieciešamo organisko vielu un minerālu daudzumu. F. uzlabot organisko mēslojumu šķīdību un mazināt mēslošanas līdzekļu zudumus. G. Pārveidojiet barības elementus stāvoklī, ko augi viegli absorbē. H. var pastiprināt augus pēc slāpekļa absorbcijas, samazināt fosfora fiksāciju, var ievietot NPK elementos, piemēram, augsnes aizsardzības kastes uzglabāšanu augsnē, un var paātrināt barības vielu elementu procesu augumā, uzlabot pieteikuma ietekmi Neorganiskais mēslojums, teiksim, humīnskābe ir augu barības elementi un aktīvās vielas fizioloģiski "rezerves".

bioaktivitāte

A. stimulē labvēlīgo mikroorganismu augšanu un reprodukciju augsnē. B. uzlabot augu dabisko slimību izturību un insektu rezistenci.

Parasti lieto humīnskābes tipus un īpašības

Pašlaik humīnskābe, ko izmanto mēslošanas līdzeklī, tiek sadalīta lignīta humīnskābē, atmosfēras iedarbības rezultātā rodas humus skābe un kūdra (humīnskābe).

1, lignīta humīnskābe ir otrais posms produkta ogļu (klinšu) procesā, bet bitumena stadijā nav iekļauta humīnskābe, lignīta humīnskābes saturs 1-85% bieži, lignīta izskats ir brūns, daži no melna, var iedalīt pēc dziļuma pakāpes

(1) augsnes lignīts: ogļu daudzums ir relatīvi sekla, oglekļa saturs ir zems, humīnskābes saturs ir lielāks, parasti vairāk nekā 40%.

(2) spoža lignīts: ogļu pakāpe ir dziļāka, oglekļa saturs ir augstāks, humīnskābes saturs ir zemāks, parasti 1-10%.

(3) blīvs brūnogles: starp (1) un (2) vidējais humīnskābes saturs var sasniegt apmēram 30%.

2. Apkārtējās vides humus skābe ir pazīstama kā ogles. Vispārēja pieeja vai lignīta, bitumena akmeņogļu, antracīta, gaisu, saules, lietus un sniega, vēja, smilšu, sasalšanas un citu klimatisko vielu infiltrācijas un veidojošu produktu virsmas iedarbība. No šī procesa iegūtā humusskābe ir humus skābe no atmirušām akmeņoglēm, kas pazīstama arī kā dabiskās reģenerācijas humīnskābe. Ogļūdeņražos, kas satur atmosfēras spiedes, humīnskābes saturs daudz svārstās un var svārstīties no 5 līdz 80 procentiem.

3. Kūdra (kūdra, kūdra uc) humīnskābe

Kūdra ir sākotnējais ogļu posms, ko sauc arī par kūdru, un humusskābes saturs Ķīnas kūdrā ir no 20 līdz 40%. Kūdras organiskās vielas sastāv no nenoteiktiem augu atkritumiem un humīnskābes. Humīnskābes saturs Ķīnas kūdrā ir no 20 līdz 40%.