Mājas > Jaunumi > Saturs

Humic Acid Chemical

Aug 10, 2017

Humīnskābe ir dzīvnieku un augu atliekas, humic Acid galvenokārt augu atliekas, sadalot un pārveidojot mikroorganismus, Humic Acid, kā arī virkni sarežģītu procesu Zemes ķīmiskās reakcijas un uzkrāšanos klases organisko vielu . Tas sastāv no aromātiskās grupas un daudzajām organisko skābju funkcionālajām grupām, kurām ir laba fizioloģiskā aktivitāte un absorbcija, kompleksācija, Humic Acid Exchange un citas funkcijas. Galvenie humīnskābes elementi sastāv no oglekļa, ūdeņraža, skābekļa, slāpekļa un sēra, kas ir sava veida polivalenta fenola aromātiskais savienojums un slāpekļa savienojums.

Tas ir plaši izplatīts zemas kvalitātes ogļūdeņos, augsnē, ūdens nogulsnēs, humīnskābes dzīvnieku kūtsmēslos, organiskajos kūtsmēslos, augu un dzīvnieku atliekās utt. Augsne, kuru mēs bieži redzam, ir nokrāsota, tā ir visaugstākā humīnskābes saturs (30 ~ 80%). zemas kvalitātes ogles (atmosfēras ogles, lignīts, kūdra), kam seko organiskais komposts (apmēram 5 ~ 20%), jo tajā ir humīnskābe (augsne ar mazāk humusskābi ir dzeltena). Humīnskābes reģenerāciju var veidot ar mākslīgo oksidāciju (piemēram, ar gaisu, ozonu vai slāpekļskābi).

Saskaņā ar šėīdinātāju šķīstamību un krāsu klasifikāciju humīnskābē to var iedalīt trijās sastāvdaĜās: ① šķīst acetonā vai etanolā, sauc par brūnu humīnskābi; ② nešķīst acetonā sauc par melno humīnskābi; ③ sastāvdaļa, kas šķīst ūdenī vai atšķaidītā skābē, tiek saukta par lauksaimniecībā izmantojamo fulvīnskābi kā barības vielu augsnes piedevu, sakņu metodi un stipru sēklu mēslojuma piedevu, augsnes meliorācijas aģentu, humīnskābes augu augšanas regulatoru, lapkoku mēslojuma savienojumu, aukstumizturīgu līdzekli, sausumu izturīgs līdzeklis, kompleksais mēslojuma sinerģists utt. ar slāpekļa, fosfora, kālija un citiem humīnskābes mēslošanas līdzekļiem, humīnskābe ar mēslojuma efektivitāti, uzlabota augsne, stimulē augu augšanu, uzlabo lauksaimniecības produktu kvalitāti un citas funkcijas . Humīnskābes magnijs, humīnskābes humusskābes cinks, humīnskābes urīnvielas dzelzs ir labs efekts uz augsnes magnija deficītu, kukurūzas cinka deficītu un augļu koku dzelzs deficītu, kas var uzlabot efektivitāti un kavēt atliekas, un humīnskābes nātrijs efektīvi apstrādā ābolu puvi.

Plaša spektra augu augšanas regulatori, kas jo īpaši veicina augu attīstību, var pienācīgi kontrolēt Lapu stomātu atvēršanos, samazināt transpiāciju un būtiski ietekmēt sausumu, var uzlabot elastīgumu, palielināt ražošanu un uzlabot kvalitāti, Humic Acid galvenie kviešu izmantošanas veidi, humīnskābes kukurūza, batātes, prosa, rīsi, kokvilna, zemesrieksti, izvarošana, tabaka, zīdkoka, augļi, dārzeņi utt., un daži no ne-sārmajiem pesticīdiem ir sajaukti, un bieži vien ir sinerģiska sinerģija.

Zems hlora joni sēra bāzes kombinētajos mēslošanas līdzekļos, humīnskābe saskaņā ar nacionālo standartu ir mazāka par 3% un satur daudz sēra elementu, var efektīvi uzlabot augsnes sēra deficīta simptomus; Hlora saturošais kombinētais mēslojums satur daudz hlora elementu, kas nelabvēlīgi ietekmē dažu kultūru. Urīnvielas (n-amīda slāpekļa) urīnviela augsnē caur urīnvielas mikrobu sekrēciju, hidrolīze uz amonija karbonātu vai amonija bikarbonātu, kad ūdens ir piemērots, jo augstāka temperatūra, jo ātrāk hidrolīze tiek pārnesta uz amonija karbonātu, jo ātrāk mēslošanas efektivitāte ir tāda, jo ātrāk humīnskābes amonija karbonāts ir ļoti nestabils, tādēļ, pieliekot kombinēto mēslojumu, augsne jāpārklāj, lai novērstu slāpekļa zudumu.

Hlorīda jonu saturs kombinētajā mēslojumā ar sēru ir ļoti zems, hlora joni ražošanas procesā tiek noņemti, un ražošanas procesā netiek noņemti hlora joni, kas rada kaitējumu hloru atbaidošiem augiem. Tāpēc produktā ir daudz hlora elementu; ražošanas procesā urīnvielas izlijušais urīns vai cietās urīnvielas siltumizolētā urīnviela tiek pagatavota vircas veidā ar kālija hlorīdu vai kālija sulfātu.