Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābes pamatzināšanas

Sep 11, 2017

1. Humīnskābe ir dabisko organisko magnromolekulāro savienojumu maisījums. Humicīda skābes īpatsvars augsnē ir vislielākais augsnes humus skābe ir fizikāli ķīmiski neviendabīgs komplekss molekulmasas maisījums, kas ir polidisperss, maisījums ir dabīgs, augsts molekulmasa, dzeltens līdz melns, amorfs, koloidālais, taukskābju un aromātiskās organiskās polielektrolīta sastāvs, nevar izmantot vienu ķīmisko struktūru, kas.

Otrkārt, no kurienes ir iegūta humīnskābe?

1, augsnē sastopamā augsnes humīnskābe, galvenokārt augs mikroorganismu darbības rezultātā, veidojot īpašu makromolekulu organisko savienojumu maisījumu.

2, akmeņogļu humuskābe ir mikrobu sadalīšanās un augu transformācija, bet arī pēc ilgtermiņa ģeoloģiskās un ķīmiskās ietekmes un mikroelementu organisko savienojumu klases veidošanās.

Treškārt, humīnskābes struktūra un funkcija

1, struktūra

Humīnskābe ir dabiskās organiskās vājās skābes klase, kas sastāv no fulvskābes, melnās fulvīnskābes un brūnas skābes trijām daļām.

2, elementu sastāvs

Akmeņskābes humīnskābe un augsnes organiskā viela humīnskābē ir līdzīga struktūra un būtība no galvenajiem elementiem humīnskābes oglekļa, ūdeņraža, skābekļa, turklāt ir neliels daudzums slāpekļa un sēra, kā arī dažādas funkcionālās grupas.

3, humīnskābes loma

Augsnes organiskā viela parasti pārsniedz humīnskābi, korozīvā skābā ir humīnskābe, kas ir galvenais korpuss un tā kombinācija ar metāla joniem, humīnskābe ir visaktīvākā un visefektīvākā organisko vielu sastāvdaļa.

(1) humīnskābes tiešā iedarbība

Veicināt augu augšanu un palielināt ražas ražību.

(2) netiešā ietekme

Fiziskā loma

A. Uzlabot augsnes struktūru. B. Augsnes krekinga un erozijas novēršana. C. palielina augsnes ūdens ietilpību, uzlabo aukstuma pretestību. D. padarīt augsnes krāsu tumšāku, veicina saules enerģijas absorbciju. ② ķīmiskais efekts. A. Pielāgojiet augsnes pH. B. Uzlabot un optimizēt barības vielu un ūdens uzņemšanu. C. palielināt augsnes buferšķīdumu. D. Sārmainā vidē ir dabisks helātus veidojošs aģents (helatēts ar metāla joniem, veicina augu absorbciju). E. Augu augšanai nepieciešamais organisko vielu un minerālvielu daudzums. F. Uzlabot organisko mēslojumu šķīdību un samazināt mēslojuma zudumu. G. Barības elementu pārvērš stāvoklī, ko viegli absorbē augs. H. var pastiprināt augu slāpekļa absorbciju, samazināt fosfora imobilizāciju, var iekļūt augsnē slāpekļa, fosfora un kālija un citu elementu, aizsargājamā kaste uzglabā augsnē, un var paātrināt barības vielu procesu augu ķermenī, uzlabot neorganisko mēslojuma pielietojums. Tādēļ humīnskābe ir "augu barības elementu un fizioloģiski aktīvu vielu" rezerve.

③ bioloģiskie efekti

A. stimulēt labvēlīgo mikrobu augšanu un izkopšanu augsnē. B. lai uzlabotu dabisko augu slimību rezistenci, kaitēkļu izturību.

Ceturtkārt, parasti lietotās humīnskābes sugas un īpašības

Šobrīd humīnskābe, ko parasti lieto kā mēslojumu, tiek sadalīta lignīta humīnskābē, atmosfēras spiediena akmeņogļu humuskābā, kūdrā (pļavas humīnskābe).

1, lignīta humīnskābe ir ogļu (diaģenētisko) produktu otrais posms, jo rūgto ogļu fāzei nav humīnskābes, lignīta humīnskābes ar vispārējo saturu 1-85%, brūna brūnā brūna izskata, melna, saskaņā ar uz dziļumu var iedalīt

(1) augsnes lignīts: koalīcijas pakāpe ir sekla, zemu oglekļa saturu, humīnskābes saturs ir lielāks, parasti vairāk nekā 40%.

(2) spilgti brūnogles: dziļāka ogļu pakāpe, oglekļa saturs ir augstāks, humīnskābes saturs ir zems, parasti 1-10%.

(3) blīvs brūnogles: starp (1) un (2) starp vispārējo humīnskābes saturu līdz aptuveni 30%.

2, atmosfēras spiedes ogļu humus skābe, kas novēro ogles, pazīstama kā Johnson. Parasti tuvu lignīta, bitumena akmeņogļu, antracīta, gaisa, saules, lietus un sniega, smilšu, saldētas un citas atmosfēras aizsprostošanās un produkta veidošanās procesiem. Humīnskābe, ko ražo šis process, ir atmosfēras iedarbības humus skābe, ko sauc arī par dabīgo reģenerēto humīnskābi, humīnskābes saturs atmosfēras ogļos ievērojami svārstās 5-80% robežās.

3, kūdra (kūdra, kūdra utt.) Humīnskābe

Kūdra ir sākotnējais akmeņogļu veidošanās posms, kas pazīstams arī kā kūdra, Ķīnas kūdras humīnskābes saturs ir 20-40%. Kūdra organiskajā vielā netiek sadalīta ar augu atkritumiem un humīnskābes sastāvu, Ķīnas kūdras humīnskābes saturs ir 20-40%.

Piektkārt, humīnskābes mēslošanas līdzekļu attīstības iespējas

1, viss process zaļā pārtika, kvalitātes kontroles tehnoloģiju sistēmu, viss ir sasniedzis ES, Amerikas Savienotās Valstis, Japāna un citām attīstītajām valstīm, pārtikas kvalitātes un drošības standartiem, ir saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, bet kā ražot zaļo un drošu pārtika, galvenā problēma ir tā, kā pārvarēt un novērst augsnes piesārņojuma problēmu. No mēslošanas viedokļa mums ir jāievēro organisko un neorganisko mēslošanas līdzekļu kombinācija, un humīnskābes minerālmēslu izmantošana ir vienīgā izvēle, humīnskābe un mēslošanas līdzekli var kombinēt, lai sasniegtu 1 +1> 2 integrēto efektu.

2 liels skaits pētījumu ir parādījuši, ka humīnskābe ir neorganisko mēslojumu draugs, slāpekļa mēslojums ir lēnas izdalīšanās līdzeklis un stabilizators, fosfātu mēslojuma sinerģists, poļu aizsardzības līdzeklis, ir regulatora un helātus veidojošā aģenta mikroelements, skābe ir nozīmīga sinerģiska ietekme uz mēslošanas līdzekļiem ir pasaules mēslojums Everestā.

3 humīnskābes minerālmēslu attīstības nākotnes virziens ir: inteliģentas, profesionālas, saliktas, ilglaicīgas, granulētas un reģionālas muļķības tauki.

Var redzēt, ka humīnskābes mēslošanas līdzekļu izstrāde un pielietošana ir plaša izredzes. Lai izmantotu lauksaimniecības mēslojuma ekoloģizēšanu, var izmantot tikai humīnskābes mēslošanas līdzekļus, lai veicinātu un veicinātu zaļo lauksaimniecības produktu ražošanu un attīstību.

Pirmkārt, pārmērīga neorganisko mēslojumu un pesticīdu kaitējuma izmantošana un uzlabošanas pasākumi, Ķīnas mēslošanas līdzekļu patēriņš gadu desmitiem palielinājās 10 reizes, bet pārtikas ražošana pieauga tikai 1 reizi, kas liecina, ka mēslojums ir ievērojami pārmērīgi izmantots, ja ķīmisko pesticīdu pašreizējā izmantošana , 50 gadus vēlāk, Ķīnai būs viena trešdaļa aramzemes neauglīgā zemē, pēc ekspertu domām, ka pasaule, ņemot vērā pašreizējo piesārņojuma līmeni, neaizņem 30 gadus, Zemei ir grūti atrast tīru augsni.

1, lai veicinātu progresīvas un praktiskas tehnoloģijas, racionālu pesticīdu izmantošanu, mēslošanas līdzekļus.

2, lai veiktu bioloģiskos pesticīdus, veicinātu dabisko ienaidnieku slimību profilaksi un ārstēšanu, kaitēkļu tehnoloģiju.

3, lai mudinātu lauksaimniekus izmantot saimniecības kūtsmēslus

4, zaļā pārtikas attīstība, bioloģiskā pārtika.

5, lai vadītu pesticīdu lietošanu, lai samazinātu pesticīdu standartu izmantošanu, un pakāpeniski samazināt ķīmisko mēslošanas līdzekļu, pesticīdu daudzumu. Tas ir svarīgs un neatliekams uzdevums ieteikt lauksaimniecības zinātnes un tehnoloģiju revolūciju. Ir nepieciešams plānot un izvietot pēc iespējas ātrāk, stiprināt vadlīnijas un pievērst īpašu uzmanību ieviešanai.

Vadošie norādījumi pilnībā izskaidro organisko mēslojumu, kas ir vairāk, stingri kontrolē mēslojuma daudzumu, kas ir obligāts steidzams uzdevums. The

Otrkārt, specifiskā humuskābes mēslošanas līdzekļa ietekme

Humīnskābe ir sava veida organiskais mēslojums ar visaugstāko organisko vielu saturu un labāko efektu. Tas ir augsnes uzlabojošais aģents un ķīmiskā mēslojuma palēninātā viela. Humīnskābes un ķīmiskā mēslojuma kombinācija var realizēt 1 + 1> 2 no integrētā efekta, kas jebkuram mēslojumam var nebūt īpaša ietekme.

Treškārt, vairāki visaptveroši pasākumi lauksaimniecības produkcijas veicināšanai

Par lauksaimnieciskās ražošanas tehnoloģiju nozīmi, nevar būt vienots novērtējums, jābūt visaptverošai apstrādei, pašreizējā ietekme ir ievērojami uzlabojusies, jo sēklas nav vienīgie ražošanas nosacījumi, augsnes pārbaudes formula ir tikai mēslojums, mēslošanas pamats, tikai smalkas šķirnes, lēna mēslojuma izplūde, augsta efektivitāte un pesticīdu mazs toksiskums, daudzfunkcionālas lauksaimniecības mašīnas, saglabāšana ar augsnes apstrādi, mēslojuma un ūdens saglabāšanas apūdeņošana un cita progresīva lauksaimniecības tehnoloģiju integrācija, lai veidotu lauksaimniekus "izmantos", " ienākumi "un" muļķības tehnoloģija "Tik tiešām var sasniegt 1 + 1> 2 specifiskus efektus, jebkura atsevišķa tehnoloģija, nekad nav iespējams panākt šādu integrētu efektu.

Mēslošanas līdzekļu izvēles gadījumā pašreizējais daudzfunkcionālo humīnskābes mēslošanas līdzekļu pielietojums ir vispieejamākais un efektīvākais risinājums.

Ceturtkārt, humīnskābes visaptverošā loma dažādās funkcijās

1, humīnskābe ir organisko koloidālo materiālu ūdens, ūdens uzglabāšanas funkcija

Humīnskābes katijas apmaiņas jauda, ​​spēcīga adsorbcijas buferšķīduma un helatēšanas spēja var uzlabot augsnes barības vielu izmantošanu, buferšķīdumu skābju un sārmu bīstamību utt.

Humīnskābe ir organiskā makromolekulāro koloīds, kurai ir spēcīga ūdens absorbcija, ūdens uzglabāšanas funkcija, māla daļiņu ūdens absorbcija parasti ir 50-60%, bet humīnskābes materiāla ūdens absorbcijas ātrums ir no 500 līdz 600%, tādēļ, lietošana no humīnskābes mēslošanas līdzekļiem ir labvēlīga augsnes mitruma uzlabošanai.

2, humīnskābe var uzlabot augsnes struktūru

Organiskās augsnes ir organiski-neorganisks komplekss, neorganisko minerālu koloīds, kas parasti augsnē satur 95% virs augsnes bāzes minerālmēslu, ir zināms un to nevar mainīt ar mākslīgiem līdzekļiem, organiskiem koloidiem, kas satur humīnus, parasti tikai apmēram 5 % no organiskā-neorganiskā kompleksa, bet viņam ir tāda pati svarīga loma kā minerālķīmiskajam koloidam, un viņš var veikt mākslīgus pasākumus, lai kontrolētu organisko mēslošanas līdzekļu lietošanu, augsnes humusskābes uzlabošanu un augsnes uzlabotu mēslojumu, palielinātu augsni. Saturs no humīnskābes augsnē, humus skābes pielietošana kā līmes augsnes agregātu struktūra, uzlabo augsnes organisko - neorganisko savienojumu pakāpi, palielina augsnes liela izmēra ūdens stabila agregātus, tādējādi uzlabojot augsnes struktūru Humusskābes mēslošanas līdzekļu lietošana var efektīvi uzlabot dažādu augsnes fizisko struktūru, tādēļ tiek teikts, ka humīnskābe ir augstas kvalitātes augsnes sagatavotājs.

3, lapotnes izsmidzināšana humīnskābes šķidro mēslojumu, var samazināt stomatal vadītspēju, samazina ūdens transpirāciju un zaudējumus. Saskaņā ar eksperimentālajiem kviešiem, kas izsmidzina fulvskābi, kviešu lapu plīvuma vadītspēja salīdzinājumā ar kontroli samazinājās par 33,7%. Kvieši, kas izsmidzina fulvisko skābi, ne tikai samazina lappuru stomatālo vadāmību, bet arī samazina kviešu stomata atvēršanu un stomatālo slēgšanu, bet arī kviešus, kas nodrošina barības vielas.

4, humīnskābe var stimulēt augu sakņu augšanu, palielina ūdens absorbcijas sakņu spēju.

Humīnskābe satur dažādas funkcionālās grupas ķīmiskās aktivitātes un bioloģiskās aktivitātes, un kultūraugu augšanas un attīstības stimulēšanas loma var padarīt sēklas agri dīgšanu, agrīnu parādīšanos, agrīnu ziedēšanu, agrīnus augļus, bet arī palielina sakņu garumu, sakņu un sakņu vitality, un uzlabo augu sakņu spēju absorbēt barības vielas un mitrumu.

5, humīnskābe var uzlabot auga paša fizioloģisko regulēšanas funkciju, uzlabot augu aukstuma pretestību.

Humīnskābes mēslošanas līdzekļa pielietošana var veicināt fermentu aktivitāti augsnē un augu organismā, regulēt kultūru fizioloģisko metabolismu un uzlabot kultūraugu pielāgošanās spējas pret nelabvēlīgiem vides apstākļiem.

Kopumā humīnskābes un humīnskābes minerālmēsli var uzlabot augsnes struktūru, uzlabot augsnes fizikālās un ķīmiskās īpašības, uzlabot augsnes ūdens aizturēšanu, mēslošanas līdzekļu spējas, stimulēt augu augšanu un attīstību, uzlabot ūdens uzsūkšanas spēju, samazināt lapu ūdens transpirāciju un zudumu, uzlabot augu spēja izturēt sliktu vidi un uzlabot ūdens un barības vielu izmantošanu.

Seši izpildījumi:

Organisko mēslojumu ilgtermiņa efektivitāte, neorganisko mēslojumu ātrā iedarbība, bioloģiskā mēslojuma potenciālā iedarbība, minerālmēslu daudzveidība, kombinēto mēslošanas līdzekļu daudzveidīgums un mēslošanas ērtums.

Desmit funkcijas:

Augsnes, mēslošanas līdzekļu un augsnes mitruma aktivizēšana, kuģa pacelšana, augsta izturība pret pārstādīšanu, spēcīga pretestība, lai stimulētu paātrinātas izaugsmes attīstību, kvalitātes samazināšanu, attīstīto sakņu sistēmu, zaļo.

Četri galvenie pārdošanas punkti:

Augstākais saturs, visspēcīgākā aktivitāte, visaugstākā cena, labākais serviss.

Kas ir humīnskābes organiskais mēslojums?

Lignīta, degslānekļa un citu izejvielu izmantošana, izmantojot dažādas ražošanas metodes, ar lielu daudzumu humīnskābes un kultūraugu augšanas un attīstības, ko prasa skābeklis, fosfors, kālijs un daži mikroelementi produktā, ko sauc par humīnskābes organisko mēslojumu The

Kāda ir atšķirība starp humīnskābi un organiskajiem kūtsmēsliem?

Saimniecības kūtsmēslus pēc pilnīgas gatavības var pielietot augsnei, kā arī nepieciešamību ilgstoši pārveidot un galu galā humīnskābes kultūrā, lai absorbētu, un humīnskābes organisko mēslojumu tieši uz kultūru, lai nodrošinātu nepieciešamās barības vielas, tāpēc ir vēl vairāk nekā saimniecības kūtsmēsli Vieglāk uzsūcas, izmantojot augstu, ātru.

Augstas aktivitātes humīnskābes funkcija

Augsta aktivitāte humīnskābe, organisko mikroorganismu kombinācija un augstas kvalitātes humīnskābe, produkta aktivitāte ir augsta, efekts ir acīmredzams. Galvenā funkcija:

Pirmkārt, uzlabot augsnes struktūru, veicināt agregātu veidošanos, augsnes ūdens, mēslojuma, gāzes, siltuma apstākļu, gan ventilācijas, gan arī ūdens, nevis garozas.

Otrkārt, uzlabot augsnes auglību un mēslojuma jaudu, uzturēt mēslojuma jaudu, samazināt efektīvu barības vielu zudumu, mēslošanas līdzekli uz ilgu laiku, tā, ka dažādu ātru ķīmisko mēslojumu no "vētra, sīva, īss" kļūst "lēns, stabils, The

Treškārt, lai uzlabotu augsnes skābumu, samaziniet toksisko faktoru blakusparādības.

Ceturtkārt, mikrobu dzīvības aktivitātes, lai nodrošinātu vajadzīgās uzturvielas, lai veicinātu mikrobu reproducēšanu un aktivitātes, kā arī veicinātu mikroorganismu darbību.

5, lai uzlabotu mēslošanas līdzekļu efektivitāti, humīnskābi un slāpekli, slāpekļa mēslojuma daudzumu var palielināt par aptuveni 10%, fosfora izmantošana var būt vairāk nekā divkāršojusies.

6, var agri dīgtspēju un uzlabot sēklu dīgtspēju un rašanās ātrumu, ar noteiktu humīnskābes mērcēšanas koncentrāciju, var izplatīties 1-3 dienas agrāk, rašanās ātrums palielinājās par 10% -25%.

Septiņas, lai veicinātu sakņu un uzlabotu sakņu absorbcijas spēju, ar humīnskābes mērcēšanas sakņu saknēm saknes, augu saknes ātri, sakņu skaitu, saknes svara pieaugumu un uzlabotu barības vielu absorbcijas kapacitāti.

Astoņi var uzlabot reproduktīvo orgānu attīstību, agri ziedēt, uzlabot apputeksnēšanas ātrumu, palielināt graudu svaru, augļu svaru.

9, lai uzlabotu augu izturību, humus skābes kultūru izturību pret aukstumu un sausumu, ievērojami pastiprinātu slimību rezistenci.

10, lai stimulētu augu augšanu un attīstību, humīnskābes izmantošana var uzlabot dažādu enzīmu aktivitāti, uzlabot augu spēju absorbēt ūdeni un barības vielas, uzlabot augu metabolismu, paātrināt augšanu un attīstību, agri briedumu, uzlabot kvalitāti.